Продам улюблене авто 2010 року SsangYong Kyron. Двигун Mersedеs. Надійний рамний позашляховик. Ціна в умовних одиницях Питання в особисті ПП або за телефоном.
Авто в гарному стані!Нічого робити не потрібно,змінено щеплення обійшлася в 2000євро,зроблена турбіна ,машинка 🔥
Авто в Україні з 2020 року. Було незначне пошкодження, яке майстерно виправлене та на експлуатацію автомобіля не впливає. По автомобілю робити нічого не потрібно. Вмісткий та комфортний салон. Можливий невеликий адекватний торг біля авто. Обмін обговорюється індивідуально. Кому цікаво дзвоніть.
Продам свій власний автомобіль.все в рідні фарбі,В автомобілі все працює.нічого не стукає.екологія на місці нічого не вирізали.хто купить не пожалкує.
В чудовому стані. Два комплекти дисків разом із резиною. Одні на 17( ті що на фото) та 20 диски разом із ниськопрофільною резиною. Обмін. Торг
Рено гранд сценнік пригнаний з Нідерландів В гарному стані Все працює Нова резина Новий АКБ Торг біля машини
Продається к прекрасному стані
Проблеми по авто відсутні. Документи в порядку. Переоформлення. Всі питання по телефону.
Авто знаходиться в Запоріжжі і продається в тому стані, який є на поточний момент. Автомобіль заводиться, але селектор АКПП заблокований і не перемикається. Причина поки не діагностована, але імовірно проблема не глобальна і не критична, тому що 10000 км. тому був проведений великий ремонт гідротрансформатора. Потрібно так само планове ТО із заміни всіх рідин і фільтрів. Також в наявності майже всі нові елементи передньої частини кузова для заміни та ремонту. В іншому авто у досить хорошому стані. Ціна 8700 у.о.
Причіп в рейсовому стані. Гума 70 відсотків дві осі, одна вісь нова (100) відсотків.
Економічне гарне авто для міста сів і поїхав.Машина у відмінному стані, 100процентів оригінальний пробіг.У рідному заводському забарвлені.Замінені ремені грм,маслонасоса,підвісного,замінене счеплення, нова літня резина, замінене мастило, є підігрів передніх сидінь.
Американське авто, пробіг 170 тис км, все працює добре, ніяких робіт не потребує, масло замінено. Розглядаю обмін на єлектрокар Дзвоніть! Торг у капота
soh 84% ходовая в порядке.
Продам авто, в хорошем состоянии.По купал и искал для себя,не для перепродажи. Авто полность исправно, ни каких проблем, всё работает. Как по ходовой, так же и по электрике т.д.Остальные вопросы по тел.Обмен на авто дешевле от 2000 -3000.
Розмитнено пасажиром. . Телефонуйте на вайбер.
машина в отличном состоянии , не нужно никаких вложений , сел и поехал. Пускай вас не пугает такой обьем двигателя . Расход топлива за городом 7 по городу 10 смешаный 9. машиной будете довольны . О цене звоните торг. возможен .Зделаная капиталка двигателя , пребрана подвеска заменены передние шаровые тяги стабилизатора , сделаная рулевая рейка .два комплекта резины. Требует ПОДКРАС ПЕРЕДНЕГО БАМПЕРА
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?