Номер може не працювати, тому краще пишіть я скину інший !! Авто в технічно доброму стані, після Т.О Робити нічого не потрібно ! Стоїть газ , розхід по місту 11л ГАЗУ номер
Продам Volkswagen CC 2009 року випуску, 2.0 турбо бензин, на повному ходу. Кузов в доброму стані, не фарбований взагалі, з Америки авто приїхало з дефектом двигуна. Двигун у відмінному стані, працює добре, рівно і тихо, масло не бере. 5000 км назад була заміна двигуна на контрактний, з пробігом 80000 тисяч км, а також встановлено на нього новий комплект ланцюгів грм, помпу і всі рідини. Також була повна реставрація турбіни перед встановленням нового двигуна. Коробка DSG dq 250(мокра), працює ідеально, перемикає плавно, демпфер не стучить. Ходова у відмінному стані, нічого не стучить, робити нічого не потрібно. Гарна комплектація, автозапуск, чорний шкіряний салон, чорна стеля, клімат, круїз, підігріви та багато іншого. По інших питаннях телефонуйте. Торг на бензин вітається.
Продам Nissan Juke з дизельним мотором і механічною коробкою передач. У хорошому стані, гаражне зберігання. Тільки повне переоформлення на Вас!
Хорошее состояние. В ДТП Не был, Все стекла родные. Торг
Продам ауди а3 2012 1.4 tfsi механіка 6 пригнана с Німеччини 3 місяці назад в гарному стані
Автомобіль в гідному стані в хорошій комплектації. Встановлено газ 4-го покоління, вписаний у техпаспорт. Нещодавно зроблено ТО, нова гума. Мотор та АКПП працюють чудово, кузов цілий, рівний. По електриці все справне, люк, камера задього виду, клімат-контроль двохзоний, круїз-контроль, датчики доща та світла, парктроніки, безключевий доступ, підігрів/вентиляція сидінь, ксенон, пам'ять сидінь та багато ін. Версія для арабського ринку. Я власник за техпаспортом, решта питань за телефоном, реальному покупцеві торг.
Автомобіль у надійному стані, обслуговувався тільки на Форд-центрі, салон чистий не прокурений. В таксі не був. В повній комплектації. Шкода його продавати але часу на ньому їздити не має і авто стоїть без діла(((
авто в хорошому стані ланцюги замінені ходова також заміннена салон охайний кого цікавить більш детально по телефону цікавить обмін на мерседес мл164.
Хороший сімейний автомобіль вартий уваги, ГБО вписані в тех.паспорт, є комплект зимових колес на хороших дисках, новй АКБ. Мотор, коробка, роздатка працюють без зауважень. Якщо цікавить телефонуйте пишіть відповім на всі питання.
Продам Renault Megane III. Харків. -Рік 2012 -Пробіг 289тис -Дизель 1.5 dci. K9K. -Перший та єдиний власник в Україні. -Комплектація Bose. -Панорама, безключовий доступ, комбінований салон, клімат та круїз контроль. Датчики дощу та світла, поворотний ксенон. -Не бита. Чи не фарбована. -На Хорошій гумі. -Обслужений. Замінено двомасовий маховик, зчеплення. 10тис.км тому.
Продам Grand Scenic 3 у відмінному стані.Пригнаний місяць тому із Швеції.Я перший власник в Україні.Авто в рідній фарбі.Пробіг рідний.Авто обслужено.Здійснена заміна всіх розхідників.
Авто в хорошому стані вкладень не потребує
Авто в гарному стані.Заміна ременя ГРМ та всіх рідин. ТО проводиться згідно регламенту. По ходовій зауважень немає, все міняється своєчасно. Обслужений , замінено мастило у двигуні і у коробці передач та всі фільтри
Надійний автомобиль
У кого є питання "чому так дорого" -купив у 2020му році за 5200 вклав більше 4000$ і проїхав за весь час 22000км. Купував під повну реставрацію та тюнінг. Проїхав на ній 22000, за цей час замінив: передні амортизатори, стійки стабілізатора, ричаги, датчики абс, термостат, помпу, КВКГ, патрубок впускного колектора, ролики та ремені, радіатор пічки, бензо фільтр, трубку ваноса, ремкомплект масляного стакана, прокладку піддона, лямбда зонди. Масла, фільтри, свічки, бачок ГУР з маслом та масло в коробці замінив 300км назад. Каталізаторів немає, прошита на євро2, стоїть ГБО, але завжди їжджу на бензині. Влітку була припинена в дрібний "раптор", всі жучки та рижики прибрали. Зараз народилася дитина, і часу їй займатися немає. Залишив би до вільних часів, але потрібно продати одну з машин.
Авто доглянуте(масла,фільтра міняю кожні 8000км,обслужене та в дуже гарному станi,кузов зберiгся iдеально,не фарбований,iржи та шпатлевки нема взагалi,двигун та коробка теж в гарному станi,питань нiяких не виникає.Тонування якісною американською плівкою.Комплектація:мультикермо,регулювання керма по вильоту,та по висоті,круіз контроль,борт комп,клімат двозонний,7 місць,4 електросклопідйомники,електро регулювання фар та здеркал,підігрів дзеркал та заднього скла,aux,гарне світло Led лампи Dexter 5000люм,також є протитуманки,камера заднього огляду,фаркоп.Машина надійна,клопоту не доставляє взагалі,роблю своєчасну заміну розхідників.Дуже динамічно набирає швидкість,та гарно керується.(коли купляв авто користувався послугою професійних автопідборщиків.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?