Приганяли авто мені під замовлення, в Україні я один власник, стан сів поїхав. Більш детально по телефону. Машина знаходиться у Вінниці Дзвонити на
отличное состояние любое переоформление
Пригнано з Європи. Встановлено wbasto, гарний автомобіль, гарна комплектація. Батарея 30 кВт
Мотоцикл в ідеальному технічному стані. Був привезений з Канади без пошкоджень! Одразу було проведено ТО мотоцикла : замінено мастило з фільтрами, гальмівна рідина, охолоджуюча рідина. Встановлений новий аккумулятор, новий привідний ланцюг, нові передні гальмівні диски та колодки, захист рук. З мотоциклом йде кофр Shad на 39 літрів! Більше інформації за вказаним номером телефону або в приватні повідомлення!
Мотоцикл повністю обслужений, вкладень не потребує! Заміна мастила на кожні 3000км ( Заливалась тільки Maxima ) Обслуговування ланцюга кожні 300км У двигун не лазили, мотоцикл працює іделально! ABS , TCS , режими їзди , можливість виставити потрібну кількість оборотів На мотоциклі встановлено багато додаткових деталей. Якщо шукаєте ідеальний мотоцикл для міста - цей варіант максимально для Вас! Маневрений, легкий в управлінні, не важкий по вазі й багато систем для легкої їзди! За більш детальною інформацією можете звернутись за контактним номером телефону або в приватні повідомлення!
Продам своє авто в гарному стані,все працює,робити зовсім нічого не треба.авто повністю обслужено • • В коло тонована.• Всі окремі питання по номеру телефону Детальні Фото та відео в ЛС
-Авто Свіжопригнаний з Німеччини з пробігом 129тис !!! -Пробіг оригінальний 100%(присутня сервісна книжка !!! - Один власник в Німеччині!!! -Авто повністю розметнене та готове для постановки на облік!!! -Сертифікат в наявності!!! -Кузов авто в дуже гарному збереженому стані повністю в рідній Фарбі без іржі)!!! -Вікна по колу всі оригінальні включно з лобовим !!! -Кондиціонер працює ідеально!!! -Електрика працює кожна кнопка!!! -Двигун 1.6 MPI простий надійний і невибагливий(газ встановлюється без проблем),працює як годинник,КПП працює ідеально,ходова частина теж без зауважень!!! -Екологія (каталізатор на місці)!!! -Салон теж в гарному збереженому стані(без потертостей)!!! -В загальному авто дуже надійне, має великий просторий багажник!!! -АВТО НЕ ПОТРЕБУЄ ЖОДНИХ ВКЛАДЕНЬ!!! -Телефонуйте запитуйте, відповім в будь який час!!!
Продам авто toyota corolla 1.8 2008 року випуску. Два комплекти резини у відмінному стані на дисках, літо титани зима залізо. Встановлено дорогу ?магнитолу андроід 4х64 з відмінним звуком , парктроники - зад , перед, к відеокамери - зад, перед. Встановлено автосігналізацію з gps, gsm, автозаод та керування за розкладом, по звонку, смс, або у додатку з любого місця де є зв'язок. Встановлено та зареєстровано гбо. Рідні стекла та рідна фарба. Двигун та коробка працюють відмінно. Надійна коробка автомат - гідротрансформатор.
Renault Megane У продажі сімейне авто Renault Megane III Bose 1.5 dCi AT, 2012р. Стан гарний, доглянутий, обслуговування суворо за регламентом. Автівка надійна, комфортна, дуже економна та містка. Комплектація: -двигун 1,5 дизель -коробка автомат -комплектація Bose -електро пакет -кондиціонер -є фаркоп -запаска -2 комплекта гуми -страховка до жовтня 2026 Пробіг 204к, рідний. В нашій родині з 2017 року. Двигун працює відмінно, коробка перемикає м?яко, по підвісці немає запитань, електрообладнання працює в штатному режимі. Заміна масла, фільтрів була на початку червня 2026. Телефонувати з 10:00 до 22:00, дякую.
Продаю з Польщі Обслуговувалася в Польщі. Їздила європейськими дорогами. Обслуговувалася згідно з регламентом. Машина в дуже хорошому технічному зовнішньому стані, служитиме без проблем ще дуже дуже довго. Встановлено нове зчеплення, проведено заміну мастила в коробці, нові комплекти гальм та гальмівної рідини. У машині зроблено повну шумовіброізоляцію салону. У подарунок комплект коліс і зима і літо (195/65 R15) (обидва комплекти на алюмінієвих дисках) + запаска повнорозмірна Машина все своє життя їздить на якісному паливі, маслі та розхідниках. Можна вважати, що у машини один власник. Спочатку нею користувалися і обслуговували мій батько і я. Після весілля батько оформив її на мене. На початку 2020 року тато в'їхав у стовпчик заднім лівим крилом. На сьогоднішній день жодної іржавчинки в цьому місці. Також йдуть рейлінги. Набори лампочок, зокрема і для фар, та деякі витратні матеріали.
Автомобіль в одній родинні з 2019 року. Був пригнаний з Німеччини в 2019 році з пробігом близько 100 тис. Км. Повністю обслужений. Замінений ремінь ГРМ на 130 тис., обслужений EGR, замінені масла і фільтра на 170 тис.км. в Німеччині. В ДТП ніколи не був. Автомобіль їздив в 90% випадків в Польші та Німеччині. Їздив небагато. Вся екологія на місці нічого не вирізалось і не видалялось. Ніяких помилок немає все працює. Жодна кнопочка не стерта все в дуже гарному стані. 2 ключі. Нова зимова гума. У грудні 2025 році зроблений і пройдений технічний огляд автомобіля на 2 роки і виданий сертифікат для поїздок за кордон.
Авто в хорошому стані, без значних ушкоджень по кузову. Повність на ходу. Комфортний, надійний та економний автомобіль для щоденного користування. Більш детальна інформація за телефоном
Відмінний стан, без будь-яких вкладень! Кузов без дефектів, Двигун обслужений і працює як годинник, ходова і кпп також в ідеальному стані, Салон чистий і доглянутий! З документами повний порядок, Невеликий торг присутній! Можна в кредит або Лизинг!
У продажі Peugeot 408 1.6 дизель 2013р. Встановлені bi-led лінзи, мультимедія ,CarPlay , стоїть сабвуфер KICX 200Вт, , встановлена RGB стрічку під задніми та передніми сидіннями , віддаю комплект зимової резини на штампах. Масла , фільтра мінялись вчасно , ходова частина і мотор - ідеал , оригінальний пробіг Я 4 власник , за час користування цим автомобілем проблем не виникало. По кузову є незначні сліди експлуатації, є пошкодження лакового покриття у районі задніх арок. У рідній фарбі . Усі деталі за телефоном
Продам BMW X5 E53 4.4. Авто повністю на ходу, вкладень не потребує. У моєму володінні з 2014 року. Спочатку використовувалось як основне авто, але з часом стало другим автомобілем у сім’ї — фактично авто вихідного дня. * на пробігу 309 тис. км встановлено та вписано в техпаспорт ГБО; * виконано ремонт АКПП; * кілька тисяч км тому замінені натяжники та направляючі ГРМ. * замінено прокладки клапанних кришок та кришки в розвалі блоку; *замінено помпу з усіма ущільнювачами; * замінено розширювальний бачок з кришкою; * заміна АКБ; * ричаги та сайлент блоки передні; * гальмівні колодки. Двигун мастило не бере, не димить, заміна мастила кожні ~8 тис. км. Авто доглянуте, має приємний та врівноважений характер, ніколи не підводило. Орієнтовно я 4-й власник, купував авто з пробігом близько 280 тис. км. Для своїх років авто виглядає достойно та досі привертає увагу на дорозі. X5 E53 — це вже класика BMW, яка має свій стиль і статус. Салон просторий та комфортний, висока посадка, приємно як їздити містом, так і на дальні відстані. Продаю бо взяв електричку. Реальному покупцю гарний торг.
Стан музейного експоната, рідний пробіг, гаражне зберігання. Автомобіль був куплений в офіційного дилера 2 комплекти гуми Є царапина на задньому правому крилі Машина в рідній фарбі Рідна літня гума
Авто зараз у Німеччині на кордоні з Польщею в місті Котбус. Рідний пробіг 205880 км. Нова зимова гума. Пройдено у травні німецький ТЮФ є документи. Довелося навіть у Польщі лобове скло змінювати для проходження ТЮФа. Є два невеликих нюанси по кузову після Українських та Німецьких парковок — подряпини. Заміна 4-х гальмівних дисків та колодок по колу. Заміна у травні всіх 4-х фільтрів та масла Матюль. Сервісна книжка залишилася в Україні. Пригнане зі Швейцарії у 2018 р. зі 170 тис. км пробігу, а куплене у 2019 р. з 189000 тис. км. Купив у Тернополі, є дані старого — першого власника в Україні. Не димить і не гуде як нові Німецькі авто. З 1 жовтня 2024 року в Німеччині заборонено їздити на авто, яке більше 1 року в країні без тимчасової реєстрації з отриманням німецьких номерів. Писати в чат. Та сажовий фільтр замінений на повноцінний замінник, тож проблем взагалі жодних. Стоїть ще каталізатор. Продаж не терміновий. Я не поспішаю. Мінімальна ціна 7000 євро. На німецьку реєстрацію ставити не поспішаю, ще в Україні буду їздити. Згідно з ринковими даними та держ. цінами на такі авто — Середня ціна авто 11 391 $ це з сайту АВТОРИА. ПРОДАЖ НЕ ТЕРМ!НОВИЙ.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?