До вашої уваги надійний автомобіль Hyndai Tucson 2008 рік, максимальна комплектація, повний привід, коробка автомат, газ 4-го покоління, камера заднього виду, двух стороння сигналізація, в дтп не приймав участі, є декілька вмятин на кузові , задня ляда на фото показав , невдала парковка, і на капоті шифер трохи прилетів. Кузов цілий, некрашений, негнилий, ходовка доглянута, нічого нестучить , робилося все вчасно, багато чого поміняно за останні два роки: тормозні диски по кругу, стійки задні і передні, перебрана рулева рейка , подушки двигуна всі, повний привід працює без зауважень, АКБ купляв 25.01.2025р., кондиціонер та пічка працюють добре, коробка без ривків.По всім питанням телефонуйте все розповім. Продаж тільки з повним переоформленням
продається Ауді А4 Б8....обмін нп а6с7 з моєю доплатою...детальна інформації по вайберу**********
Офіційне авто. Я другий власник . Замінено масло, фільтра. Мотор сухий , жодного підтікання . Все працює. Присутні задній парктронік, фаркоп, якісне тонування.
Є комплект зимових шин. Авто привезене з Америки. Машина механічно в ідеальному стані. Повністю обслужено ходову систему. Відбувалася заміна колінвалу та щеплення в коробці передач. Вся електроніка працює справно. Остання зміна фільтрів та масла в січні 2025 року.
Продається динамічний просторий автомобіль.Форд Ескейп 2012 року повний привід 3 покоління об?ємом 2.0 бензин ,комплектація SEL.Коробка автомат.( простий надійний гідротрансформатор ) Авто доглянуте та працює справно . Шкіряний салон ,2х зоний клімат контроль , люк , підігрів та пам?ять передніх сидінь, дистанційний запуск. Авто в рідній фарбі є незначні сліди експлуатації , Стікла , бампера , фари всі рідні. В одній родині два власника . Історія та Деталі по авто за телефоном WhatsApp Viber Нуль , шість , три, , шість , три , три , вісім , сім , два , пʼять.
Продам Nissan Qashqai 2008 року, 2.0 бензин/газ Двигун: 2.0 (бензин/газ) – працює ідеально Коробка: варіатор – перемикається плавно ? Пробіг: 118 500 км Привід: передній Витрати пального: 9-10 л у змішаному режимі Акустика: преміальна система Bose – чудовий звук Стан: Авто доглянуте, у відмінному технічному стані По кузову є незначні царапини (деталі на фото) Інтер’єр чистий, охайний Встановлений якісний ГБО – економія без втрати потужності Машина повністю готова до експлуатації. Не потребує жодних вкладень! Перегляд у м. Черкаси. Телефонуйте або пишіть – відповім на всі запитання!
Акція!!! Знаходите пофарбовану деталь по кузову - мінус 1000 у.о. від вартості автомобіля!!! Продам Nissan Qashqai в відмінному стані! Друга власниця. Не битий, не фарбований. Повний привід, 2 літри, газ/бензин, клімат, 3D килимки, чохли, світло. Придбаний в автосалоні Харкова, паспорт і сервісна книжка в наявності. Два ключі. Мультилок.
авто в задовільному технічному стані. ходова частина зроблена, замінені гальмівні диски/колодки вкруг, амортизатори сайлентблоки вкруг, замінений ГРМ маховик та щеплення на 200 тисячах що не мало важливо. купив та поїхав. екологія на місці. регенерація проходить. авто у моєму володінні більше 5 років.
Машина жінки, продаж не терміновий.Машина варта уваги приїжджайте дивіться.
5-місний надійний кросовер з високим кліренсом. Машина пригнана з Німеччини. Перший власник в Україні. Володію майже 5 років. Двигун, коробка – в відмінному робочому стані. Кузов без іржі та гнилі. 2007 р.в. Автомат 5-ст. Дизель (2.2), 155 кінських сил. Пробіг – 236 тис. км. Передній привід. Шкіряний салон. 18-ті колеса. Килимки. Магнітола 7 дюймів. Гарне яскраве освітлення у фарах і в салоні. Кондиціонер. Задні парктроніки. Тонування на всіх стеклах. Два ключі. Ведеться історія обслуговування з моменту покупки. Цікавить лише продаж зі зняттям з обліку. ОБМІНУ НЕ ПРОПОНУВАТИ! У допомоги авторекламників не потребую. Машина знаходиться в Києві на Борщагівці.
Автомобіль в хорошому стані. Не фарбована,царапин теж немає. Технічний стан хороший. Деталі по телефону.
Машина знаходиться в Німеччині. При покупці оперативно переганяється до Чернівців. Зі мною можна зв'язатися через Whatsapp або Telegramm онлайн у будь-який час.
Авто в хорошому стані Деталі за телефоном
Тих стан норм, салон чистий не порваний, по лакофарбовому потрібно зайнятися.
Кращє дзвоніть, тут буваю не часто.Реальному покупцю скину але без фанатизму, що скільки коштує знаю, баригам не турбувати, для космонавтів торг це не 6-7.Обмін лише з вашою доплатою , на оглядини час не витрачаю. По авто потрібно дещо доробити, не критично, при їхніх усунення буде меньший торг є нюанси по покрасцв все на фото,по комфорту , шумці та іншими опціями не порівнюйте навіть з Camry ціх років , вже не кажучи про фольци , форди та інше.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?