Власний автомобіль, був придбаний в вкінці вересня 2019 по максимальній ціні ринку, всі інші машини які продавались були в дуже незадовільному стані! І зараз коли передевляюсь оголошення, не впевнений що ці машини продають власники... Комплектація максимальна. Все життя була в Україні, від купівлі на DMI до зараз. Не бачу сенсу розповідати про саму модель, в інтернеті купа відеообзорів. Що до моєї машини: оригінальний колір "чорний мат", на 230 т.км була замінена "цепь" і всі навісні і т.д. що поруч, по регламенту заміна мала бути ще на 220 т.км тобто їй вистачить ще на довго. місяць назад поміняв всі амортизатори, рідини, колодки. Машина повністю готова до всіх викликів нинішнього часу, сів і поїхав, за потреби у Европу, відвезти сімю чи підвезти хлопцям допомогу, на будь яку відстань (звісно не офроад) до машини ще йде 2 комплекти дисків з гумою, 2 ключі суттевих ДТП не було! легкі подряпини! кузов цілий, все що викликало підозру, зачищене і оброблене! з радістю відповім на цікалящі вас питання! перекупів прохання не турбувати, торгу не буде, в машину вкладено дуже багато! якщо вас цікавлять варіанти "подешевше" їх на ринку повно! Автомобіль робився і ремонтувався для себе, продаж повязаний з тим що друзі запропонували забрати їх авто. Дякую за увагу!
Машина в гарному стані в рестайлінгу, нічого робити не треба, за детальною інформацією звертайтесь ********** або вайбер. Можу здать в аренду, 20000 залога 1500 день.
До вашої уваги дуже гарне авто Приганялося з Америки для себе з мінімальними пошкодженнями по передку за цей час перебрана майже вся ходова 3 місяці назад встановлений другий двигун з мінімальним пробігом для економії палива встановлене ГБО 5 покоління Технічно авто в дуже гарному стані , двигун працює відмінно, АКПП перемикає дуже плавно , ходова як м'ячик перевірки на сто без проблем Але зовні є сліди експлуатації, які на швидкість не впливають, і з невеликими вкладанням легко виправляються Перегляд за домовленістю
Новий автомобіль тому така ціна, на всі питання відповім особисто, в ідеалі
Автомобіль у відмінному стані, не фарбований не крашений. В одних руках. Гаражного збереження.
Продається автомобіль у відмінному технічному стані. Проведено повне технічне обслуговування, включаючи капітальний ремонт двигуна. Замінено ланцюг ГРМ та всі 4 форсунки. Автомобіль має продуктивне програмне забезпечення (performance chip tuning), що покращує динаміку та ефективність. Салон обладнаний атмосферним LED-підсвічуванням, яке синхронізується з музикою — ідеально для любителів якісного звуку та комфортної атмосфери. Я — перший власник автомобіля в Україні. Машина доглянута, вкладень не потребує — сів і поїхав!
Продам авто в хорошому тех стані .тел **********.детплі за телефоном.
Продається ластівка, вкладень не потребує від слова взагалі, сіли та поїхали. Авто хозяйське. Грм був замінений, ходова зроблена, новий радіатор,новий стартер, ТО робилось на пробігу 295.343. Авто обслуговувалось на офіційному дилері «Авто Світ». Повний електропакет, люк, чорна стеля. Музика Harman Kardon грає потужно. Плівка в два шари, крім лобового, бункер. Кожна кнопочка працює, кнопки не затерті. Кондиціонер працює, клімат працює. Все працює. Газу немає і ніколи не було. Два комплекта ключів. Питання в мессенджерах та по телефону.
У зв'язку з обставинами вимушений продати Прогрес 4 у відмінному стані, якісне та дороге переобладнання. На борту є все необхідне. Мотор Yamaha 60 інжектор 4т, автоматична помпа, ходові вогні. Відмінний заводський лафет на реєстрації з документами. Продаж вимушений, все робилося для себе. Човен повністю готовий до сезону.
Хід як нова, нова гума та акумулятор.
190 лошадок. Дуже комфортний кросовер. Хто купити не пожаліє Офіційний. Розхід палива траса 7.5 мiсто 8.5
Машина в дуже гарному технічному стані. В авто було вкладено багато коштів, часу. Причина продажу за сімейними обставинами. Всі деталі по телефону.
Рідний пробіг Авто в рідні фарбі Вкладень не потребує Мотор працює добре, масла не бере Форсунки всі в нормі Зимова гума
Продам авто по тех стану все бомба авто робилось для себе. Не гниле дно замовили не,ходова поміняна. Все інше по телефону
Продам мітсубісі оутлендер 2011 р. Мотор 2.4 газ бензин. Привід передній. Коробка передач автоматична. Авто в хорошому стані є сліди використання. Авто з Америки не бита, була поломка трансмісії.Був проведений капітальний ремонт трансмісії. Авто досить економне на свої габарити змішаний цикл 11-12 л газу.Кондиціонер працює добре, салон чистий в салоні і по авто все працює добре.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?