Перший власник, авто пригнаного зі Швеції. Брав для себе, тому зробив повний кап ремонт. А саме: ремінь грм, помпа, всі підшипники та ремені, фільтра, тормозні колодки поміняні. Ходова зроблена. Задні стійки поміняні, задня балка також. Є невеликі нюанси по кузову. Загалом авто в досить хорошому стані на свої роки, не затерте, не ржаве, все працює. Тому така ціна. Є автономний підігрів картера. Два ключі.Хороша комплектація Комплект зимових шин.
Без ДТП. Европейка.. Хорошее состояние. Модель: 1Z21 Дата: 2016 Код серії: I01 Опис серії: i3 I01 Регіон: ECE Двигун: IB1 (125kW) Трансмісія: Automatic ********** RWD Кузов: Mega City Vehicle Колір кузова: IONIC SILVER MIT AKZENT BMW I BLAU (B72) Колір салона: STOFFKOMBI. NEUTRONIC/ARAGAZGRAU (BHGI) ********** 5 Кермо: Left hand drive
Напівпричіп - Ломовоз. Рейсовий стан. Рама ціла, не варена, посилена, дуже міцна. По документам контейнеровоз. Максимальна кубатура 90м2. Контейнер треба підварити, але і так можна працювать. Зачепив та поїхав.
Автомобіль має двох користувачів як власників. Останній власник - жінка, з 2012 року. Автівка доглянута.
Авто в дуже гарному стані, я другий власник. Є повна історія автомобіля. Все ісправне. Дуже гарне сімейне авто. Нарікань по авто ніяких немає, стан сів та поїхав. Новий власник буде задоволений!
Всі питання по телефону
Напівпричіп контейнеровоз переобладнаний в 22 році. Пачка верх, пофарбована автомобільним акрилом, підлога заслана, рівна, матал 1. Рама оцинкована. Вісь САФ з верхньою напівресорою, сайлентблоки нові, шайби соосності нові, соосність зроблена, поперечки між тумбами посилені, 2 аммортизатора нові, 4 в гарному стані, повністю перебраті 6 супортів, колодки 90%, гальмівні диски 80% в круг, підшипники перемащені, перебраті тормозні камери та 2 енергоакумулятори, 2 енергоакумулятори встановлені нові, плита рівна, палець в номіналі, нова проводка бокових габаритів. Вісь 1,2-60% 3-100% Повітря тримає без втрат. По вагам проходить 27-28
Машина гарному стані, завжди було вчасне обслуговування. Всі інші питання за телефоном
Продам чудовий авто бізнес класу. на свої роки відмінний стан. без дтп. є невеличкий підкрас на задньому крилі. мотор працює ідеально,коробка теж(повний сервіс на 203000 з гарантією) . салон збережений. В одній сім'ї багато років. грошей не шкодували.Газ вписаний.
Перший хазяїн. Використовувалася у компанії. Пробіг рідний. Є пошкодження по бамперам і коробу, виправляти абияк не хочу. Причина продажу – купили інший автомобіль більшого розміру. Новий газ (2024р).
Авто у прекрасному стані. Батарея 11 поділок. Донедавна були усі 12. Тепловий насос. У листопаді 22 пригнаний з Литви. Продаж у зв'язку із бажанням пересісти на електро з більшим об'ємом батареї.
Автобус на ходу, повністтю в робочому стані. Був здійснений капремонт двигуна 100 тис назад, новий радіатор, нове лобове скло. Машина поварена, новий пол в багажнику. Машина їздила на Польщу все робили як треба... Розхід до 25 літрів. Продаж в зв'язку з тим що не пускають Євро 1 за кордон.Но мотор Євро 2 з заводу. Пишіть будласка на вайбер передзвоню.
Продам УАЗ 374102 в ідеальному стані 2003 р.в. Автомобіль в одному екземплярі аналогів не має. Власний проект. Двигун - зроблено повний капремонт, залите якісне напівсентетичне мастило, встановив новий оригінальний карбюратор; генератор ВА32110, встановлено дублюючий електробензонасос, новий розподільник запалення; встановлено додатковий обдув радіатора охолодження двигуна Електрообладнання - електропроводка якісно змонтована уся з нуля; встановлено електролюк з Порш Каєн, який працює на два положення; передні сидіння повністю електропакет ( регуліровка в перед назад, по висоті, нахил спинки, підігрів)з Порш Каєн ; електропідсилювач керм з ТОЙОТИ КОРОЛА 120; електростеклопідіймачі в передніх дверях; електроручнік; фари, туманки - лед-лампи. Ходова частина і тормоза - усі ресори перебрані, усилені, змащені графіткою і захищені від вологи і бруду, передні -15 листів + проставки задні - 17 листів; встановлено передні дискові тормоза; кардани встановлено з ГАЗель Соболь вкорочені і відбалонсовані хто в цьому розуміється той оціне, це - вічні кардани. Інтер?єр і комфорт - встановлено три склоочисника; суцільне скло в передніх дверях; ручки і замки дверей ВА32109; в салоні встановлені бокові здвижні стекла; передні і задні сидіння шкіряні з Порш Каєн; заднє сидіння трансформер розкладається в ліжко розміром 180х200см., також переміщається максимально до переду і максимально до заду; торпеда - панель з пежо j5; 5кВт дизельна автономка; шумо-вібро-теплоізоляція, професійна обшивка салону; козерки від сонця з підсвіткою з Порш Каєн; підлокотники Порш Каєн; підлога вистелена алюмінієм; підсвітка салону - пежо j5 Порш Каэн; бампера як передній так і задній зроблені за власною фантазією, в бампера вмонтовано додаткові засоби освітлення ; встановлена потужна лебідка - керування з пульта; встановлена пічка з ГАЗ 3307; автомагнітола на андроїді з камерою заднього ходу; пофарбована дорогою краскою; легкосплавні диски. В писаний газ. Газова є але не встановлен
Мотор робить рівно як на бензині так і на газі, масло не бере антифриз тоже нічого ніде не тече мотор коробка сухі ланц і дт. замінені 60тис. всі рідини і фільтра замінені включно в моторі коробці роздатці мостах антифріз і тд. газова установка обслужена, салон не прокурений і не зачуханий пневма робить добре, електрика тоже, 20 диски, 2004 рік рест, всі вікна рідні, два ключа, два власника, всі дверні ручки працюють добре,новий акумолятор ,обмін з вашою доплатою, Пишіть звоніть на Вайбер Ватсап.
Батарея нова! Обмін не цікавить !!!
Продам свій автомобіль в хорошому стані з найбільш вдалим двигуном 2.2 дизель10.2006 р.в. Рестайлінгова модель 2007 року. Витрата палива траса - 6л, місто -8л. Виконана заміна розхідників на 313 тис. Ходова в ідеальному стані, нічого не гримить, не стукає. Оригінальний пробіг. Модель зі збільшеним баком - 80л. На 260 тис км замінено компресор, радіатор, охолоджувач і клапан кондиціонера. Збільшений кліренс авто, за допомогою проставок. Все скло - оригінальне. +4 б/у зимової гуми. Обмін не пропонувати. Можливий торг . Додаткова інформація по телефону
Продам авто в дуже гарному стані,та гарному кольорі.Не бита не крашена,кузов в рідній фарбі.Жодний болт (двері, багажник, капот, крила) не кручений. Салон у відмінному стані, доглянутий, не прокурений. Двигун коробка передач підвіска все на відмінно. Бережна експлуатація. Хороша комплектація: підігрів сидінь, 2х зонний клімат контроль, круиз контроль,ел.склопідйомники,протитумані фари, центр.замок,сигналізація,ксенон,заводське блокування КПП. Два комплекта коліс,два ключа, сервісна книжка. Торг біля авто. Додаткова інформація по телефону.
Пишіть будь ласка у тг, або вотсап, або дзвоніть на тг. Можете додатково подивитися відео, там знято машину по колу та частково салон. Лише реальна зустріч після домовленості. Мене не цікавлять авто майданчики та перекупники. Про машину написав максимально чесно, щоб і зайвих питань не було, але якщо виникнуть пишіть у ТГ. Продам свій Nissan Leaf (Японія) 9 поділів 73% SOH, 92 тис. км. пробіг. У комплекті оригінальна зарядка і більшість часу машина заряджалася тільки від домашньої розетки! Машина в рідкісному обвазі Nismo, який буває лише на японських версіях авто. Дуже красива + красиві диски 17 дюймів. У машині є камера заднього виду, підігрів усіх сидінь, дзеркали, що електро-складаються, підігрів керма, клімат-контроль, музика CD+USB+AUX. Всі дані в цельсіях та км. На машині встановлено дуже гарне світло Ксенон, встановлював окремо у знаючих людей толк у цій справі. Так само ходові вогні – маски панаміру. Зараз машина на зимовій гумі, але є й літня гума у ??нормальному стані, але був прокол на одному колесі. Не придумуватиму, як люблять більшість, скажу чесно взимку з пічкою вона проїде 60 ну максимум 80 км (звичайно залежить від стилю водіння). Влітку якщо їхати в спокійному стані, то 100-120 вона проїде, але також сильно залежить, як сильно ви тиснете на прискорення. У машині вшиті датчики Автоентерпрайз на швидку зарядку та повільну. Все, що потрібно встромити конектор і натиснути старт, якщо ви заряджаєтеся на станціях і це ще дає знижку. Дуже зручно, просто закидаєте гроші у свою програму і заряджаєтесь без додаткових рухів тіла. На зарядному лючку є скол. На капоті теж є кілька відколів (на відео все добре видно). І по корпусу авто є невеликі подряпини та дрібні сколи. Як і на будь-якій іншій машині цього віку. Машина друга у ній.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?