Машина в идеале,поменянл новое сцепление в сборе ,перебрали всю коробку ,поменяны все масла и фильтра.Сел и не заглядываеш
Добрый день всем, предлагаю Вашему вниманию хороший и надежный семейный автомобиль, просторный салон и большой багажник. Экономный расход топлива. Автомобилем будете очень довольны. Возможен торг. Всем хороших покупок.
Авто в ідеальному стані, всі питання по телефону
Хороша сімейна машинка.7 місць,охайний салон в чохлах з екошкіри.Титани,2 комплекта гуми.Нещодавно пройдене повне то,вкладень абсолютно ніяких не потрібно.Хороша комплектація.Авто власне.Торг присутній в розумних межах.Можливий обмін на електрокар з пробігом 200+км з моєю доплатою чи ключ на ключ.
Продам Рено Трафик год 2008,объем 2 литра в хорошем состоянии сел и поехал, кондиционер, круиз контрол, электро зеркала с подогревом, аккумулятор новый, два ключа все документы, 8800,Торг реальному покупателю,тел
Офіційна Skoda Octavia 2011р. Автомобіль технічно обслугований та не потребує жодних вкладень, не фарбована, 100% рідний пробіг 122тис. км. Механічна 6ст. Гума зима 22 роки, літо 23 роки. Купував для себе. На додаткові питання відповім по телефону
Ford Focus У комплектації SE 2.0 Бензин Коробка автомат. 148тис оригінального пробігу Мотор,Коробка,Ходова Ідеал Машина у дуже хорошому стані! Салон не затертий! Витрата 7-8 місто(траса 5-7) За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном Цікавить обмін, Розгляну будь-які варіанти Бажаю всім хороших продажів та покупок!
Продам авто пригнане з Польщі у жовтнi 2022 роцi. Авто має дизельний двигун 2.0 на коробцi автомат. Має чесний пробiг 189000 км. пiдтверженний сервiсною книжкою. На пробiзi 181910км. було замiнено мастило у коробцi. У двигунi замiна мастила на 187000 км.Також було замiнено ремiнь ГРМ, помпу, топлевний,повiтрянний i салонний фiльтри. Зроблена турбiна на пробiгу 183000км. Видалений сажевий фiльтер i перепрошита. Каталiзатор i всi датчики на мiстi. На обмін 9500$
Надійне економне авто.
Продам авто в гарному та справному стані
Обмін на mitsubishi lancer x 2.0mt
Новая зимняя шипованая резина Goodyear Очень экономная 5-7л расход бензина Больше информации по телефону Только переоформление
Хороший стан. Деталі по телефону. Якщо недоступний - дзвоніть по цьому ж номеру на Viber.
Машина в гарному стані вкладень не потребує є кодиціонер вебасто. салон уходжений
Рекстон, 2007 рік.2.7.хороша резина. Стан гарний. 121800 т.пробіг. Цікавить обмін на авто з газом на автоматі, в такій же ціновій політиці,
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?