Машина у хорошому стані, моторчик працює супер ,по ходовій нічого не стукає,машинка поварена помальована. зимна ризина.щось цікавить звертайтесь по телефону.
Я власниця авто,за три роки 18000 км,так як є другим авто в сім'ї,замінено акумулятор,зчеплення Luk,задні амортизатори,чорна стеля,тонування,два ключа,дистанційний запуск,лед світло,дненні ходові вогні,сенсорний дисплей мультимедіа,блютуз,круїз,галогенки,декоративна підсвітка салону,парктроніки
Пригнана з Бельгії в том році зроблено заміну всіх жидкостей замінено турбіну задні амортизатори радіатор почистили насос форсунки топлевні тел вайбер ватсап **********
самоскид контейнеровоз
Авто куплене та привезено мною з Нідерландів. Була в ДТП , стукнута в морду, збирали «майстри своєї справи» тому є недоліки зовні, але повністю справна в роботі. В лютому 25р. була заміна всіх бамбуків на батареї, тобто нова батарея. Також стоїть сигналізація пандора з міткою та віддалене керування.
Машина- бомба! Стильна, шустра, комфортна , економна, надійна. Зовнішній вигляд нікого не залишає без уваги! Авто було привезено в Україну, як виставковий екземпляр,( збірка Англія) Має максимальну комплектацію та дорогий тюнінг. Окрім крутого екстер'єру має дуже якісне оздоблення інтер'єру , де присутні алькантара, шкіра, крепкій пластик, спортивні накладки на педалі. Дистанційний запуск двигуна, сигналізація з дотяжкою вікон, датчики дощу/світла, круїз контроль, діагностичний сканер, що економить похід на СТО, андроїд мультимедіа, шикарний звук, дорога оптика, спортивні супорта червоного кольору, дві камери, парктронік, італійська коробка Magneti Marelli , круте ГБО та багато іншого. Є три режими руху. Авто куплялося для сина, але війна плани змінила.. Було задіяно дуже рідко, в основному по Європі, оскільки третя машина в сім'ї. Росхід по місту 7.5 газу, що в грошовому перекладі на бензин, трохи більше 4 літрів!! Все працює, заводиться з пів оберта. Всі заміни за регламентом, навіть швидше. Місяць тому встановлено новий акумулятор, форсунки, іридієві свічки, поміняно масло в коробці.Якщо хочете отримати задоволення від водіння та захоплених поглядів, чекаю на оглядини!
Куплений в автосалоні Дніпра. Автомобіль в ідеальному стані. У дтп не брав участі. Підкрасів немає. Усі кнопки працюють.
Авто у хорошому технічному стані Служить без проблем та служитиме надалі 7 літрів газу на 100 км супер економне авто гума 2й сезон
Автомобіль в м. Павлоград! Приїхав зі Швейцарії три місяці тому. Мотору зроблено повне обслуговування(мастило, фільтр, сальники, прокладок комплект, ремкомплект форсунок). По підвісці, нові гальмівні диски, колотки задні, нові шини літо. Є сколи та подряпинки, не без цього. Кузов без ДТП. Пробіг оригінальний. Солан авто охайний, збережений, шкіра керма не протерта. Економний та резвенький турбований авто! Є маленький торг.
Обслужена. Масла фільтри, ходова задня нова. Клімат заправлений. 2 комплекти гуми, літня нова. Радіатор кондиціонера новий. 2 комплекти килимків. На дзвінки можу не відповідати, пишіть у вайбер.
Продам BMW X5 2006 року в гарному стані. Пригнана в 2020 році з Америки з мінімальними пошкодженнями. Технічно справна, працює кожна кнопка. Обслужена, поміняні масла і фільтра. Задня пневма. Два комплекти резини.
Продаю автомобіль в хорошому стані, вчасно обслуговувався, салон доглянутий, не прокурений. Вкладень не потребує. Працює клімат двохзонний. Надійний та комфортний для щоденного використання. Пробіг машини вказаний у милях 166422
Машинка в хорошому технічному стані. На 240 тис. Було проведене повне технічне обслуговування та заміна ГРМ.
До вашої уваги!!! Scoda octavia A5 2010р оригінальна пацанська VRS Stage? Вигляд має потужний і їде вона теж непогано) Стан на фото, є нюанси по кузову де-не-де пішла іржа що є явищем не з нових оскільки автомобіль в оригінальній фарбі, трішки десь лак поліз на їзду взагалі не впливає ціна питання? Автомобіль обслужений недавно замінена передня і задня стійка стабілізатора, ходова частина повністю перебрана, встановлено дороге Led світло?, також встановлена дорога мультимедіа з підтримкою CarPlay. Зацікавленим і реальним покупцям звертайтесь по телефону відповідь надам на різного роду питання.
Продам своє власне гарне авто. Ідеальний технічний стан, по кузову немає зауважень. Машинка офіційна. Стоять нові свічки, тільки замінено масла, фільтри в тому рахунку і паливний. Нова гума, акумулятор. Гарні диски, без пошкоджень. По салону авто має гарний вигляд, а також комплектацію. Без ключевий доступ. Кнопка старт стоп. Круїз контроль, парктроніки, камеру заднього огляду. Електро регулювання передніх сидінь та керма. Повний пакет памʼяті сидінь та керма, зручна посадка та вихід. Підігрів усіх сидінь та вентиляція передніх. Шкіряний салон, чорна стеля. Омивач фар, підігрів двірників, авто світло, авто дощ. Шторки на задньому ряду, повне гарне тонування авто. Нещодавно була допрацьована музика, грає суперово. Mark Levinson Гарне світло, лінзи. Авто дуже економне при цьому дуже комфортне. Vin : JTHBB**********
Продам чудовий, сімейний економний автомобіль 4.4 на 100 км., універсал з великим багажником у хорошому стані, повністю обслужений , перший власник пригнаний з Нідерландів для себе.Клімат контроль, мультируль, датчик світла, омивач фар,запуск кнопкою, бортовий комп?ютер,електро підйомники, підігрів дзеркал. Автомобіль доглянутий та повністю обслужений, вчасна заміна фільтрів, масла. Нова зимова резина. Автомобіль вартий уваги!
Продаю автомобіль Nisan Qashqai в гарному стані. Газ/бензин - дуже економна . Шини щойно поміняні . Є підігрій двох передніх сидінь. Мотор працює як годинник. Вмонтована камера заднього виду . Продаю у зв?язку з тим, що живу зараз за кордоном. Якщо цікавить, дзвоніть за телефоном: ********** - Василь
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?