Продам легендарний автомобіль. Простий та дуже надійний мотор М57 , 3.0 дизель . Машина в гарному стані. Мотор працює рівно , заводиться в будь який мороз , вчасно змінювались мастило та фільтра . АКПП без "ривків" , всі режими працюють Електроніка вся справна , працює все . Пневма тримає , помилок немає , працюють всі режими. Салон в доброму стані . Чудова мультимедиа. Два комплекти дисків. Шини зима 80% залишку . Можливий обмін виключно на Теслу 3 або Y , з адекватною доплатою . Продаж у зв'язку зі зміною служби. "Автобізнесменів" прошу не турбувати . За "копійки" не буде , аргументований торг виключно біля авто .
Авто в хорошому стані,встановлено ГБО, повний привід працює,за деталями дзвоніть.Є сліди користування, обов'язкових вкладень не потребує.
Продам KIA K5 2011 рік 2.0 LPI. Продам свій автомобіль, надійний та економічний. Машина в дуже хорошому стані, ТО проводилося вчасно, все технічно справне: не стукає, не гримить — сів і поїхав. Готовий до торгу. З усіх питань телефонуйте, пишіть.
T4 2000 р 2.5 турбодизель з кулером, пробіг 332500. У мене з 2013 р. ГРМ поміняв 11000 назад, масло і фільтри десь 1000 назад. 2 ключі. Нещодавно відремонтовано рейку. Все записано коли, що мінялося. 8500 тому хто хоче взяти хороший торг.
Авто доглянуте, два комплекта гуми на титанових дисках. Всі питання за номером телефону.
Продається надійне авто, у збереженому стані! Економний варіант, газ-бензин, газ вписаний у тех паспорт! Колеса зима-літо, хороша обезшумка! Вартує уваги, всі деталі по телефону!
Зроблений капремонт акпп ходової частини повністю заміна салону витрата 5.5 6.5 жовті повороти рейка після капремонту на авто не економив. Продаж в зв'язку з покупкою іншого авто.
Продам автомобіль Пежо 4007 2008р.Двигун 2.2hdi.По автомобілю було зроблено:заміна тормозних колодок,ліва шарова упора,стійки стабілізатора,правий підшипник ступиці,задні тяги стабілізатора,передній сайлентблок ричага,втулки стабілізатора, замінено масло в двигуні,відреставровано турбіну(ще на гарантії)куплені нові диски r18 разом із зимовою резиною(разом віддам рідні титани r16 літо).Машина їздить кожного дня.Можливий обмін на інше авто ДИзельне! Хороший торг
Пасат 2014 газ/бенз за 4 пок. Стоить зимова гума, є літня, є фара стара. Обмін тільки на теслу
Гарне авто, дуже легке в керуванні, додатково встановлено сигналізація з дистанційним запуском. Додатково віддам зимову гуму. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном. Допомога у продажі не потрібна.
Продаж Mercedes C200 W204 універсал 2.2 Дизельний двигун,гарне комфортне авто,всі деталі по телефону)
Продам свій автомобіль 2011 рік 2.0 дизель Автомат По кузові є незначні сліди експлуатації Повна комплектація Титани R19 Машина повністю обслужина вкладень не потребуе сів і поїхав. Масло замінено Ходова зроблена Детальніше по телефону Можна обмен на авто кросовер Honda CR-V або MITSUBISHI Pagero Wagon до 2008 року.
Продам Citro?n C4 Cactus, 2015 рік Дизель/ 1.6л / Механіка Надійний француз із економічним мотором! Авто в хорошому стані, технічно справне. Ходова в нормі, мотор працює рівно. Дуже економне — в місті 5-6 л / 100 км. Клімат-контроль Круїз-контроль Сенсорний дисплей Кондиціонер Airbumps (захист дверей від подряпин) Камера заднього виду Документи в порядку, авто на мені. Дуже комфортне як для міста, так і на трасу.
Продаю власне авто, в хорошому стані, вкладень не потребує. Придбав електромобіль, тому продаю
Машина заєбісь але хочу щось швидше і новіше Не зайобуйте на обмін вашими корчами по типу сітроени, хюндаї, і тд Обмін тільки на BMW або Mersedes Може бути з моєю доплатою
Продам авто в гарному стані. Двигун та коробка без зауважень. Ходова частина також. Хороша літня резина. Авто варте уваги! По нюансах: Потрібно замінити датчик рівня масла Шлейф на мультируль. Екологія присутня. Коробка працює ідеально. Авто у вторинному окрасі. Всі вікна рідні. По електриці все ок. Підтікань ніде немає ніяких. Встановлено металічний захіст піддона двигуна. Якщо не можете додзвонитися по номеру пишіть на вайбер. Всім гарних та позитивних покупок. Торг мінімальний!
Продам своє авто Mitsubishi Outlander XL 2008 року у повній комплектаціі. Встановлено та вписано ГБО. Авто в задовільному стані,обслуговувалось вчасно. Є невеликі нюанси по кузову. За всіма питаннями звертайтесь все розповім.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?