Автомобіль в хорошому стані! Володію автомобілем вже почти 3 роки, все вчасно обслуговувалося! Грм та помпа замінені 25 тис. км назад Ходова не стукає, посторонніх звуків немає, ні на холодну ні на гарячу!!! Заміна масла та фільтрів робив кожні 8 тис.км Вже були замінені масла та фільтри! Тобто по авто нічого робити не потрібно! Сів і поїхав! Комплектація авто: 2-х зонний клімат, мультируль, підігрів 2-х передніх сидінь, парктронік задній, мультимедія Bolero, навігація, підігрів дзеркал, повний електростеклопакет, систима старт-стоп. Більш детальніше по телефону!!! Є відео автомобіля! ПРОХАННЯ! перекупам мене не турбувати! Ціна - 9000$ Торг присутній Авто знаходиться в м.Черкаси
Дуже свіжий стан. Без дтп, пара подряпин лише на захисних дугах від попереднього власника. Встановлена ЛЕД фара - дуже класно світить (оригінал також додається) Захист руля, двигуна , радіатора, фари. Захисні дуги, проставки руля. Заводський підігрів руля. Центральна підніжка. Турінговий телескопічний вітровик Гіві (верхня частина зйомна) В подарунок - алюмінієвий центральний кофр(з платформою під встановлення) та два бокових текстильно-пластикових, телескопічна багажна сумка на пасажирське сидіння. Гума Анаки практично нова. Мастило і всі фільтри замінені 1тис тому. Антифріз і тормозна рідина - 2-3 тис тому. Практично нова зірка та цеп (встановлені попереднім власником перед продажою 2-4тис пробіг) Причина продажу : купляв цей мот декілька місяців тому, після великоі перерви більш ніж 10 років, після катання на рядних четвірках, відповідно не правильно оцінив своі потреби від мото і вибрав трохи не свій клас. Територіально знаходиться на Лівому березі (гараж Рембаза) Продаю неспішно, тож будьласка "заберу на 2тис дешевше" не витрачайте ані мій ані свій час.
Продаю Mazda cx-7 в хорошому стані, до мене машина стояла 2-3 роки і машина купилась через виїзд чоловіка за кордон Дзвоніть все детально по телефону
Авто в ідеальному стані! Кузов без єдиного рижика! Технічно без зауважень! Салон близький до ідеалу! В машину вкладено багато часу і грошей! Були виконані наступні роботи: -Заміна ланцюга грм і маслонасоса + помпа -заміна підшипника генератора -діагностика форсунок -заміна компресора пневми(оригінал),пневма обслужена -встановлено металевий захист двигуна і коробки -замінено реле свічок накала(оригінал) -замінено масла і фільтра в моторі,коробці,редукторі Авто варте уваги! За детальною інформацією звертайтеся за номером ********** Реальному покупцю торг!
Продам свій власний автомобіль , по техніці питань немає .Коробка ідеал ,по мотору, по форсунках проблем немае Ідеал .На обслуговування грошей неколи не жаліли .Масла фільтра поміняні 2000 тому .В комплекті даю літню резину та диски (останне фото) торг
Офіційний автомобіль. Усі типові слабкі місця B7 вже обслужені. Авто без вкладень. Придбаний у ділера в Україні. Сервісна книжка. Повна історія. По факту - другий власник (з 2013 р.) Повністю обслужений мотор та DSG. Webasto (додатково встановлене), адаптивний круіз, підігрів лобового, парктроники (перед, зад), двозонний клімат, підігрів передніх сидінь, Led головні фари, ДХО, Led задні фари, підігрів дзеркал, ABS, ESR, ASP. Двигун масло не бере взагалі. DSG повністю обслужена (230 т.км.): мехатронік після профілактики, замінені соленоїди, прокладки, масло, регулятор тиску, заправлено гідроакумулятор. Адаптація. Коробка без зауважень. Ходова – стан відмінний. Турбіна суха, мотор без підтікань. 120 т.км.: заміна кілець, поршневої, масловідділювач, ланцюг ГРМ та ролики (серпень 2018). 200 -220 т.км.: заміна ТНВД, бензонасос, помпа. 222 т.км. заміна комплекту подвійного зчеплення, адаптація коробки (квітень 2025). 230 т.км.: заміна всіх тормозних колодок, задніх тормозних дисків. Колеса: 215/55/R16 (шини: літні – Continental, зимові Hankook - разом з авто). Автомобіль готовий до будь-якої перевірки.
У відмінному стані. Максимальна комплектація. Повний привід. Повністю обслугований. Не потребує вкладень. Старт/стоп. Безключовий доступ. Клімат контроль. Підігрів/вентиляція сидінь. Камера заднього виду. Можливий обмін на Ваше авто!
Продам власний автомобіль BMW E39 M57 3.0 дизель, в дуже гарному стані що в технічному що в візуальному стані, дуже багато чого зроблено, встановлено, збережено, завжди вчасне Т/О, нова літня гума придбана в кінці квітня, ходова вся перебрана та робилась вчасно, жодного зайвого звуку стуку чи щось іншого, автомат працює впевнено при заміні мастила в двигуні замінив і в коробці, перемикає так як треба, двигун робився по більшій частині в Києві на офіціалі, видалено віхрьові заслонки, все перепаковано охайно, турбіна відреставрована та ще на гарантії, замінені ролики та натягувачі ременя та кондиціонера, при заміні мастила завжди мінялись абсолютно всі фільтри діапазон 5-6 тисяч, мотор сухий та доглянутий, залитий синій антифриз як рекомендує завод), ве баста працює на відмінно взимку, зроблене світло, встановленні якісні леди, дуже гарно та головне дуже зручно в темряві, замінено лобове на дуже гарний аналог, тонування в круг а термальною плівкою досить комфортно що вдень що вночі, перероблена музика звучить гарно, встановленна якісна з нічним баченням камера заднього огляду, штатну магнітолу віддам в комплект, люк працює на всіх положеннях та не протікає, елетрошторка працює с кнопки, електро дзеркала, кондиціонер працює холодить чудово, в салоні все охайно та збережено, в зимку було полірування, колір зернистий та на сонці переливається, в цілому дуже гарне авто їде на любій швидкості без масложора, по всім питанням телефонуйте розповім все що цікавить, тільки переоформлення, є зимова гума за доп плату теж віддам Можливий пригін в любе місто України по обговоренню
Продам LT-35 в гарному стані . Машина доглянута , обслуговування проводилось вчасно . Нова резина . Кондиціонер працює . Я власник , авто під категорію В (8+1 місць). Більш детальна інформація по телефону . Торг мінімальний реальному покупцю.
Продаю автомобіль у хорошому стані. Критичних несправностей не було, ДТП в Україні не було. Я перший і єдиний власник в Україні, експлуатація в основному по місту, їзда помірна та акуратна.
Автомобіль в хорошому стані! Обслужений! Деталі по телефону! КПП РУЧНА!
АВТО В РІДНІЙ ФАРБІ З РІДНИМ ПРОБІГОМ ,ВІД ОДНОГО ВЛАСНИКА (ОФІЦІЇНА)ВСІ чеки присутні+Сервіс книга +записи,РОБИТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО.ТОРГ ОБМІН .
Повний привід, берлок, шумоізоляція, фаркоп, є зимова резина на дісках, багажник на дах, сигналізація, турботаймер
Продам власний Volkswagen Jetta 2014 року. Бензин/газ, встановлено ГБО. Надійний, економний, комфортний та практичний автомобіль на кожен день. Авто у хорошому стані, салон доглянутий, технічно справне. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Газова установка встановлювалась в Америці. Автомобіль вчасно обслуговувався, документи в повному порядку. Можливий аргументований торг біля авто.
АВТО ПІСЛЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ 1000км. ЯКЩО ХОЧЕТЕ НАДІЙНЕ АВТО ЯКЕ ПРОСЛУЖИТЬ КІЛЬКА РОКІВ ВПЕРЕД ЦЕ ВАШ ВАРІАНТ. ДЕТАЛІ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ. Viber и ватсап указан Продаю надійний та економічний Lexus IS у максимальній комплектації. Автомобіль доглянутий, технічно повністю справний. Двигун 2.2 дизель працює рівно, тихо та дуже економно. Основні переваги: • Максимальна комплектація • Панорамний люк • Підігрів сидінь • Двозонний клімат-контроль • Шкіряний салон у чудовому стані • Мультируль, круїз-контроль • Повний електропакет • Штатна мультимедіа • Гарна шумоізоляція Стан кузова: • Кузов повністю в рідній фарбі • Є невеликий, майже непомітний момент по арці (лише косметика) Технічний стан: • Авто обслуговувалося вчасно • Нещодавно замінено масло та всі фільтри • Підвіска без сторонніх звуків • Коробка працює плавно • Салон доглянутий, чистий Комплектація та бонуси: • 2 комплекти резини (літня + зимова) • 2 комплекти килимків (текстильні + гумові) Автомобіль не потребує жодних вкладень — сів і поїхав. Комфортний, безпечний та економний преміальний седан. Пишіть або телефонуйте — відповім на всі питання!
Продам свою джету в комплектації SEL та бежевим салоном. Перший власник в Україні приганяв під себе зі США. пошкодження були не критичні без пострілу подушок та порушень геометрії. фото можна знайти в інтернеті або скіну зацікавленим у покупці. Хороша акустика FENDER 10 динаміків та сабвуфер, Люк, 17 дискі. Майже нова гума зимова. Список всього, що було зроблено за період володіння: Установка ГБО приблизно 20 тис назад. ВЕЛИКЕ ТО 162к Заміна масла + фільтр у коробці 162k Чищення дросельної заслінки 162k Заміна свічок 162к Чищення піддону масляного 162k Заміна ремкомплекту вакуумного 170k Колодки 170к MAP Sensor 180k Мембрана 180k Сайлент-блок переднього важеля. З недоліків які є: Залип клапан кондиціонера (вартість 2000 грн) плюс заміна Дрібні дефекти ЛКП не критичні без вм'ятин та іржі підуть з поліруванням. Поліз лак на дисках. Для педантичних можна перетянути стелю э декілька провисань не критиних. Технічно машина в ідеальному стані. Коробка, двигун, електрика. Реальна витрата на газ 13-14 літрів газу в місті. Траса 9-10. Олія змінювалася кожні 10 тисяч. Авто поки що до продажу не готувалася все як є. Берiть з торгом пока не «намалював губи» 🤝 Авто знаходится в Дубно Зв'язок через VIBER TELEGRAM WHATSAPP
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?