Всі запитання за телефоном Не писати Автомобіль в хорошому стані! Торг присутній
Машина на ходу, сел поехал. Перебрана передняя и задняя подвеска. Новый аккумулятор. Установлена CD автомагнитола SONY 2 din с возможностью разговора по телефону. Установлены регистраторы, перед-DDPai mini3, зад-Xiaomi 70mai. Сигнализация StarLine A63 с двумя брелками с обратной связи, к сигнализации можно докупить блок безключевого доступа. Фары-биксеноен. Противотуманки-ксенон Дополнительный BI линзы-ксенон на кенгурятнике. Подогрев сидений, зеркал. Противобликовое зеркало заднего вида. Стеклоподьемники. Двигатель бодрый масло не берет, не дымит. По снегу и грязи выгребает как трактор. Торг возле авто.
Авто в ідеальному стані все робить все поміняно не гримить не стучить не димить масло не їсть авто своє сімейне обслуговувалось вчасно кожні 7-8 тис. резина літо зима нове другий власник
Продаю власне авто, стан нового. Машина в моїх руках з грудня 2024 року. Обирала та купувала її особисто для себе, сама ж за нею і їздила, тому знаю кожну кнопку та всю історію від А до Я. Рідний пробіг усього 53 тисячі кілометрів, VIN-код відкритий — можете перевіряти по будь-яких базах, приховувати нічого. Технічно автомобіль у бездоганному стані, вкладень взагалі не потребує. Буквально 3 тисячі кілометрів назад зробила повне ТО, все замінено і перевірено, наступному власнику залишається просто сісти і їздити в задоволення. Салон чистий, охайний та доглянутий. Готова до будь-яких перевірок на вашому СТО. Реальному покупцю адекватний торг біля капота. Велике прохання до перекупів, автомайданчиків та різноманітних помічників із продажу — не турбувати і не витрачати мій час. Автосалонам на виставку не поставлю, допомоги не потребую. Продаж не поспішний, тільки в хороші руки. За всіма питаннями телефонуйте або пишіть у приватні повідомлення.
Продам авто в доброму стані, всі питання по телефону.
Авто тільки пригнане з Швейцарії,рік виробництва 09.2014,перша реестрація 11.2015рік ,136т.км рідного пробігу,замінене масло в двигуні та коробці,фільтра паливний,повітряний масляний,замінені:передні пружини,опори з підшипниками,задні амортизатори, задні підшипники,стійки стабілізаторів,шарові опори.двигун 1.3 HDI невибагливий, надійний,економічний двигун
Авто своє, доглянуте, знаходиться в хорошому технічному стані. Детальніша інформація за телефоном.
Є не глибокі подряпини. Не фарбоване авто. Продаю як є. Вся інформація по телефону.
Продам власний автомобіль. Повністю зроблений, було замінено передні амортизатори, колодки, масла та фільтра, цепочка та всі прокладочки, антифриз, сайлетнблоки передніх ричагів Була замінена помпа. Нова літня резина Коли замінювалась цепочка то відразу замінив комплект щеплення Клімат-контроль працює та заправлений
Перший облік в Україні! Пригнана з Норвегії. Оригінальний пробіг. Без ДТП. На одному заряді можна проїхати літом мінімум 120км. Зимою мінімум 70км. Все залежить від кондиціонера/пічки та дуже багато від стилю їзди, рельєфу та місто це чи трасса. Недавно зроблено ТО, по ходовій нічого робити не потрібно. Також в комплекті оригінальні зарядки Безключовий доступ Підігрів передніх сидінь Підігрів лобового скла Датчики світла та дощу Парктроніки перед/зад Дистронік Адаптивна Led-оптика Утримання в полосі Розпізнавання знаків Камера заднього виду Автохолд Асистент безпеки Датчики тиску в шинах Амбілайт підсвітка салону Торг біля капоту. Обмін не цікавить. Дзвоніть, пишіть більш детально все розповім. Допомога в продажі не потрібна.
Авто в хорошому стані, салон не прокоруний. Машина масла не бере та не димить, заводиться та їду дуже добре. Не гнила, та без рижиків. Авто комфортне. Замінена розхідників робилась вчасно, що 8тисяч км. Стоїть на гарних 16титанах. Руль та ручка кпп не облізла.
Авто на ходу, все працює. Після придбання авто довів до ладу: повністю обслужене, нові форсунки (пройшли 3000 км), заміна ГРМ, помпи, регулювання клапанів, розвал-сходження. Є всі документи щодо обслуговування. Перевагою даного авто є панорамний дах!!! Деталі по телефону або в меседжерах. А загалом: краще раз подивитись ніж сто разів почути.
Продам авто Форд фокус мк3 • Двигун 1.5 дизель • Пробіг 165тис.км рідного • Кпп 6ст/механічна • Витрата палива 3.5-5.5 л/100км • Технічно в гарному стані, екологія вся на місці, форсунки в ідеальному стані, загалом обслужене авто • Продаж не терміновий та з переоформленням. Та фактично власник в україні один.
доброго дня, машина в гарному стані, є значні сколи . машина повністю на ходу, підвіска в гарному стані, гнилих місць немає , вирізаний сажовий фільтр. машина технічно справна ! машина була пригнана з німців 3 роки тому , я є 2-й власник .
Т 5 в хрошому стані мотор 2.5 ,місць 9
Автомобіль весь в рідній фарбі. замінено повністю передню і задню ходову. Замінено Щеплення. перебраний повністю генератор. Автомобіль в родині вже 5 років. На даний час роботи нічого не потрібно. Коробка без проблем. Двигун масло не бере, Турбіна дує добре. Колір гарний не маркий. Дороге тонування. Комплектація Лімітед.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?