Сімейний автомобіль, гарний стан, володію авто 2 роки, продаю в зв'язку з покупкою нового авто.
Продам своє власне авто гаражне зберігання за 8 років пробіг 30тис км
Продаємо автомобіль в дуже хорошому стані , в хорошій комплектації , в авто є практично все що потрібно для комфорту .4?4
кузов самоскид,немає целіндра і роздатки.
Стан батареї 10 поділок Запас ходу - 150 - 160 км (без пічки) Два порти зарядки: звичайний і CHAdeMO Масло в редукторі, гальмівна рідина і фільтр салону - заміна на 63000км Кузов та ходова у відмінному стані Комплектація: - мульти кермо - підігрів керма та сидінь - Есо режим, круїз контроль - камера заднього виду - оригінальна переносна зарядка - один ключ (спочатку так прийшов зі США) Гаражне зберігання. Пригнаний з США в 2019-2020р. (купувалася в 2020р з пробігом 30000км). Пишіть і телефонуйте через месенджери Перекупників та автосалони не турбувати!
На обмін 10000$
Офіційна 2008р. Механіка 2.0 бензин. Один підкрас. Панорама .Круїз .Є все окрім шкіри. Повний привід. Комплектація Columbia. Сів і поїхав. Переоформлення. Торг.
Автомобіль пригнаний з Німеччини. Пробіг по Україні трохи більше 5-ти тисяч кілометрів. Авто в хорошому, збереженому стані. Чистий салон. На панелі є невеликі подряпини. В цілому авто має дуже економічну витрату палива. Надійний двигун об'ємом 1,6 і відповідає стандарту євро 6. У комплекті зимова та літня гума на сталевих дисках. Зручний і просторий салон, ідеально підходить для тривалих і коротких подорожей.
Авто повністю справне, 20 тис тому було замінено комплект щеплення( демпфер, корзина диск, витиснений підшипник). Масло і фільтри замінювались вчасно. Грм із помпою замінено 10тис тому. Підвіска перебрана жодних стуків. Двигун працює гарно не димить. Загалом в технічному плані чудове авто. Візуально на фото все видно. На повідомлення в авторіа довго відповідаю, краще дзвоніть!
16й модельний рік. У 22му була куплена. Стоїть нове літо і абсолютно нова зима. Обслуговування на офіційних СТО. Пробіг рідний. Технічний стан без нарікань, робити по мотору,коробці та ходовій нічого не потрібно. Перевірка на любому СТО. Присутні незначні дефекти по кузову. Детальніше можу розповісти по телефону
Деталі по телефону.
Авто в рідній фарбі ! Коробка 6 ступка. Мотор на відмінно, замінено комплект ГРМ. Ходова обслужена. Витрата пального 5-6літрів по місту!
Авто куплений в салоні. Перший власник. В гарному стані. Зберігання в критому паркінгу. Обслуговування на офіційному сто. На 200тис робив капітальний ремонт двигуна. Заміна грм. Заміна свічок. Масло не бере. Авто в стані "сів та поїхав" використовую регулярно. Продаю так, як купив новий, який прибуде у Вересні.
Своє авто куплено в салоні. Гаражне зберігання. Регулярне ТО, Сервісна книжка. У ДТП не була. Серворуль, клімат-контроль, електропакет. Автосигналізація Star line, музцентр JVC. Набір зимової гуми.
Машина доглянута, комфортна, економна, по експлуатації немає жодних нарікань. поміняні всі розхідники: ремінь, масло, фільтра, Замінений головний тормозний циліндр, зроблена ходова, поміняне щеплення, замінені передні амортизатори, заправлений кондиціонер. не потребує додаткових витрат.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?