Продам автомобіль у доброму стані
Стан автомобіля гарний. Недоліків не має. Є торг. Причина продажі: їду с країни. звоніть всі деталі обговоримо!
Продам Vivaro 2004р Авто оброблене ізоляція пасажир 8+1 Авто в збереженому доглянутому стані мотор 1.9 ? самий надійний КПП 6ст Авто варти уваги.Прошу не пропонуйте 5 тис 6 тис продаю не спішно .Всім вдалих покупок і продаж .
Автомобіль в гарному стані .Доглянутий по мотору, коробці все добре . Салон чистий .. Телефонуйте за номером
Цепь ГРМ замінена на пробігу 184000 км. Нова резина Matador. Офіційна. Купувалась в Україні. Вся історія обслуговування є.
Продам джип, джип в гарному стані, все обслужено, дуже мягкий, нічого не стукає, немає ніяких поломок. Джип має тюнінговану підвіску та захист мотора, а також краску раптор. Всі запитання по тел
Автомобіль у відмінному стані, доглянутий та повністю готовий до експлуатації. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно, ходова без сторонніх шумів. Кузов має гарний вигляд, салон чистий та охайний. Вся у рідній фарбі , 3 власника . Машина офіціал! Усі подробиці за телефоном
ЧИТАЙТЕ ТЕКСТ ПОВНІСТЮ Продається Golf 5 GT 1.9TDI BLS 2007рік(модельний 2008), в максимальній комплектації, 272тис оригінального пробігу. В моїй власності 6 років, завжди доглянутий і обслужений. Дуже багато чого було зроблено і удосконалено. Єдина причина продажу - маю друге авто, тому на гольфі зараз не часто їжджу. Продаж не терміновий, тому з дурними пропозиція не звертайтесь. Хто розуміється, той знає, що таких машин зараз одиниці. Фотосесій барижних не робив, закидаю фотки, які робив протягом експлуатації(все актуально). Все ціле, нічого гнилого чи вбитого. По мотору все прекрасно, завжди заправляв якісним дизелем, вчасно все мінялось. Є невелика тріщина на лобовому(не з водійської сторони), дрібні нюанси по кузову. Комплектація: •GT обвіси •парктроніки •клімат-контроль •підігрів сидінь •оригінальна магнітола з якісним німецьким звуком(10колонок в авто) •склопакет •заводське Webasto: зима підігрів салону і мотору, літом - вентиляція (має штатний пульт) •шумоізоляція/віброізоляція всіх дверей + дверні карти, кришки багажника, капот •підігрів дзеркал •люк(не тече) •сидіння Recaro •шкіряний руль •новий акумулятор •бортовий компʼютер •датчики світла, дощу •10 подушок безпеки •SET - система вимірювання тиску в шинах •реєстратор •підлокітник •аукс/блютуз •6 ступка МКПП •протитуманки •тонування зад і перед •зеркало заднього виду з автозатемненням •диски R17 Barracuda •динамічні поворотники •led світло в круг •підсвітка дверей По всіх роботах, за 6 років маю записи в книжці, все фіксував. З останнього і глобального робилось: •заміна всіх подушок двигуна/мкпп •заміна передніх гальмівних дисків, всі колодки •термостат + фланець •натяжний механізм генератора, шків, ремінь •заміна комплекту зчеплення LUK демпфер(маховик двохмасовий), корзина, диск зчеплення, вижимний підшипник, сальник колінвалу •заміна масла + всі фільтра •заміна масла в мкпп •заміна гофри •новий акб •ГРМ з помпою мінявся 20тисяч км тому •видалений DPF, заглушений EGR
Продам власний автомобіль. Купували для сімʼї. Авто в хорошому візуальному та технічному стані, повністю обслуговуване, та не потребує вкладень. Експлуатація була дбайливою. Двигун, коробка та ходова без зауважень. В наявності всі необхідні документи та готовий до будь яких перевірок на СТО. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном або Telegram.
Продам доглянутий та економний Renault Grand Scenic 2011 року ,але 5 місць з надійним дизельним двигуном 1.5 dci та механічною 6 ст. КПП. Авто в хорошому стані,вкладень не потребує.В Україні ми з дружиною єдині власники,авто використовувалось для сімейних поїздок,завжди обслуговувалось вчасно. • Дуже економний та надійний дизель 1.5 dci. • Просторий та комфортний салон. • Панорамний дах + люк-багато світла та відчуття простору. • Система «Вільні руки»( Hands Free) •Двозонний клімат - контроль. • Датчик дощу та світла • Аудіосистема Arkamys • Навігація TomTom • Електродзеркала Салон: Салон комбінована шкіра,карти дверей підлокітник шкіряні,сидіння зі вставками шкіри.Охайний та не затертий.Оригінальні килимки салону.Оригінальний килимок багажника. Колеса: Літо - Goodyear R17 на титанових дисках( майже нова гума) Зима- Dunlop R 16 на титанових дисках( нова гума) Авто дуже комфортне в дорозі,економне по паливу та ідеально підходить як для сім?ї, так і для далеких поїздок. .
Авто в хорошому стані, на ходу, вкладень не потребує. Двигун і коробка працюють добре. Салон охайний. Деталі по телефону; Або пишіть в особисті.
даний автомобіль у гарному стані.2.2дизель повний привід блокіровка.
Машина у відмінному стані, кузов взагалі без зауважень, (має один косметичний підкрас) Технічно машина -супер! Ходова як м?яч ! Електрика вся справна. Салон як новий! Сертифікат в наявності. Запрошую до перегляду.
Авто пригнане з Німеччини у 2013 році з пробігом 50 тис. км. 1 власник власник в Україні. Машина повністю обслужена, всі розхідники мінялись вчасно. Остання заміна масла на 116 тис. км. ?? Не була в ДТП ?? Гаражне зберігання ?? Взимку майже не експлуатувалась ?? Салон світлий, з першого дня в чохлах — у відмінному стані ?? Технічно без вкладень — сів і поїхав Комплектація: 2 ключі 2 комплекти гуми на дисках Витрата пального: Місто — ~10 л Траса — ~6.5 л ? Переоформлення через МРЕО (номери не залишаються) Продаж не терміновий
Ідеальний стан! Найповніша комплектація! Повністю обслужена! Вкладень не потребує! Усі питання по телефону Площадкам прохання не турбувати!
Продам власне авто. 6000 км тому в машині замінив всі ремені, роліки, фільтра в двигуні та коробці, масла в двигуні та коробці. Встановлював або оригінал або найкращий замінник. Також була заміна всіх гальмівних колодок, фірма TRW. Машина в технічно ідеальному стані. Все працює без нарікань. Двигун працює плавно, тихо, масло не бере. Коробка перемикає супер, немає пінків, товчків і так далі. В салоні все ціле, кнопки не затерті, все працює. Клімат працює. По кузову без нарікань, є невеликі сліди експлуатації, машина не нова. Фарбувався задній бампер. Пробіг реальний. Машина на свої роки та пробіг просто в ідеалі. Хто купить не пожалкує. Якщо не змогли дозвонитися, дзвоніть або пишіть в телеграмм, а краще в вотсап. Подивитися можно, макарівський район, село колонщина
Продам своє авто,1998 рік,останній рік випуску,двигун дизель 3.0,легендарний ОМ606,коробка остання 5ст 722.6,в автомобілі вся екологія на місці,нічого не чіпували,ЕГР не вирізали,як було з заводу так і є,пробіг 500.000 ( не знаю чи рідний ) Але багато хто говорив хто бачив автомобіль що можливо навіть рідний,бо кермо ще не перешивалося,має заводську строчку та шкіру,сідушки теж не перешивалися,+- на свій пробіг і виглядають . Кузов автомобіля в хорошому стані , немає гнилого чи дирок , салон автомобіля теж в хорошому стані . Автомобіль має дуже багату комплектацію не тільки як для дизеля а й доя бензинового s500 s600. Память сидінь , електро регулювання сидінь , підкачка сидінь, електро регулювання керма , датчик дощу , підігрів сидінь , парктроніки , задня електро шторка , телефон , даухзонний клімат контроль( пічка працює дуже добре, на перше положення вентилятора дуже тепло в автомобілі(а положень наче 6 чи 7 ), обдув стекла переднього теж працює ідеально(мало в кого воно працює)дотяжка всих дверей та багажника, магнітола Беккер Альпіна (заводська )- це вважається сама найкраща музика яка ставилася на w140. В магнітолу впаяли блютуз (без колхоза і шнурків) з телефона підключається автоматично як сів в автомобіль. (Можливо щось забув описати по комплектації). В машині з комплектації не працює парктроніки , не займався цим , лише провірив , 3 датчика не реагують , інші реагують. Автомобіль брав для сімї , мрія дитинства , робив по автомобілю максимально що міг сам, що не розбераюся то робив на СТО , але особо нічого такого і не робилося . При покупці автомобіля робилося повне ТО ( абсолютно всі жидкостя , і в коробці і в редукторі , в коробці робилась повна заміна мастила із датчиком . Фільтра всі MANN , мастило в коробці і в редукторах все по допуску mercedes benz .Була заміна всих подушок ,2 двигуна та 1 подушка коробки.Із останнього була заміна передніх пружин,бо мені не подобався низький кліренс,пружини стояли теж оригінал(вони залишилися).2 комплекта титанів.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?