продам власне авто авто у відмінному стані пригнана для спец служб авто повний перекрасзмінено колір вписано в тп двигун після кап ремонту проїхав 40 т замінено всі масла і фільра по авто нічого робити не потрібно сів поїхав в даний час авто стоїть в дома поки я у відрядженні в авто було вкладено дуже багато коштів з докази все порядок є комплект зимової ризини тл
Авто в гарному стані, куплене новим у офіційного дилера у 2014 році. Регулярне обслуговування, салон в ідеальному стані, в машині не курили. Все працює, вкладень не потребує. Без ДТП, по кузову є незначні нюанси. Скло в машині все рідне. Резина в гарному стані. Багата комплектація, з такими функціями як: - круїз контроль. - Підігрів сидінь. - 2 зонний клімат контроль. - Парктроніки. - Два ключі. - Датчики світла і дощу. - Адаптивне світло. - При поворотах, освітлення мертвих зон. Екологія на місці, ніхто нічого не вирізав. На моторі і коробці не кручений жодний болт, рідний чесний пробіг. Дуже економний автомобіль.
Автомобіль з Європи, не битий, не фарбований. Стан батареї – 11/12
Авто в хорошому стані, не бита.деталі по телефону!
продається власне авто.капіталовкладень не потребує,автомобіль доглянутий в гарному стані.два комплекти резини,кожна кнопка працює.більше інформації по телефону.любий вид переоформлення.
Сімейне авто в чудовому стані,Повністю технічно обслуговуваний ,( являюсь 2 власником ! ) ,Двигун працює як годинник не димить не сопунить заводиться з півоберту! Коробка працює чітко без постороніх звуків! По ходовій все в повному порядку! Стан машинки сів і поїхав! Гарний акумулятор! Кожна кнопочка працює бездоганно!Гарна Гума ! Пробіг Рідний ! Гарний Стильний Економний у Гарній комплектації ( Шкіра ) автомобіль! Салон чистий доглянутий не затертий! Про автомобіль писати можна багато але треба дзвонити та їхати дивитися !
Авто бізнес класу, двигун, коробка перемикання , салон все добре, є подряпини на кузові
Хороший сімейний автомобіль, комфортний та зручний. Немає ніяких нюансів по авто: ходова повністю зроблена в ідеальному стані, машина регулярно обслуговувалася на СТО. Авто на зимовій резині, додатково є ще комплект літньої резини (4 колеса).
Телефонуйте якщо вас цікавить
Продаю своє авто з причини придбання вище класом! Двигун 1.8 TSI коробка механіка 6 ст. Тільки переоформлення! Додаткові питання за телефоном
Продам власний автомобіль, в технічно- справному стані, весь в рідній фарбі. Купував авто в сім'ї, яка купувала його в автосалоні м. Одеса.
Продам машинку в хорошому стані.Вчасно обслуговувалася,їздила жінка.Непогана комплектація,хороша мультимедія.Стан сів поїхав куди треба.Машинка надійна та економна.Розхід радує.Детальна інформація по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?