є деякі нюанси по кузову,всі питаня в телефоному режимі,якщо поза зоною звязок через вайбер або ватсап,на обмін 11000,ціна без торгу..
продам своє авто. в дуже гарному стані. в максимальній комплектації. два ключі. оригінальні килимки. без ключовий доступ. преміальна музика адаптивний круїз камера автопарковка та багато іншого. немає ніяких помилок та нарікань.
Авто варте уваги. Повністю обслужено. Площадкам та автобізнесменам прохання не ТУРБУВАТИ! Торг біля капоту.
продам х5 стан сів поїхав
авто в гарному стані,по кузову в рідній фарбі, 2.0 двигун працює рівно цеп замінено,коробка 6 ст,не гуде.хороша комплектація, кондиціонер,склопідіймачі,круіз,все працює!нова резина!
Авто в гарному стані детальніше за тел
Автомобіль у відмінному стані Мотор коробка роздатка без зауважень Реставровані стойки Замінено новий радіатор бачок нові тормозні колодки Авто у рідній фарбі Більше інформації по телефону
Цікавить обмін на бус пасажир
Продам кого цікавить звертайтесь
+**********
Продаю DAF 95 XF.380, вантажний сідловий тягач, 1999 року випуску. Також напівпричіп до нього PACTON TXD 339. Машина на ходу, сів і поїхав. Готова до рейсу. Не потребує додаткових великих фінансових вкладень. Рама ціла не варена. Двигун, коробка передач працює без питань. Кабіна зі спальником не гнила, не тече і не затікає. Гума в хорошому стані, не стара, не потріскана. Також до машини продається напівпричіп PACTON TXD 339 1998 р. випуску, який перероблений з тентового (при великому бажанні, можна переробити назад). Борти цілі, відкриваються, знімаються. Рама ціла, не покручена. Гума в хорошому стані. Повітря ніде не пропускає. Загалом, хороший, робочий, рейсовий стан. Документи для продажу всі в порядку. Машина і напівпричіп класу EURO-2 - тому така ціна за них. Але незважаючи на рік випуску, автомобіль у хорошому робочому стані і покупець, який дійсно шукає собі робочу автотранспортну одиницю - оцінить цей варіант. ЦІНА ВКАЗАНА ЗА DAF з напівпричепом! Реальному покупцеві DAF з напівпричепом можливий додатковий бонус у вигляді додаткових запчастин. Я власник. Телефонуйте/пишіть для уточнення деталей.
Перший власник, без торгу , в гарному стані , обслуговування було на Аэлите, есть зимня резина и літня
Продам надійний сімейний автомобіль. Авто пригнана зі США для особистого користування, не «під продаж». В Україні весь час була в одних руках. Авто повністю обслуговане . Двигун працює чудово Автоматична коробка передач перемикає м?яко. Ходова частина без сторонніх звуків. Кондиціонер працює відмінно ТО проводилося кожні 7 000 км. Усі витратні матеріали змінювалися вчасно. Майже нова гума. Економна витрата пального. Комфортний та надійний автомобіль на кожен день.
Код товара: 76531 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Пропонуємо вашій увазі стильний та практичний кросовер європейського виробництва Mini Countryman 2011 року випуску з повним приводом, що поєднує яскравий дизайн, комфорт та впевнену керованість у будь-яких умовах. Автомобіль пригнаний з Європи, фарбований лише капот. Технічно та візуально авто у хорошому стані, нещодавно пройшло обслуговування — 2 тис. км тому виконано сервісні роботи та обслужено гальмівну систему. Має гарну комплектацію, яка включає в себе: шкіряний салон, клімат-контроль, підігрів сидінь, електричний люк, повний привід та багато інших корисних функцій для комфортної експлуатації. Автомобіль дійсно вартий вашої уваги. Запрошуємо вас на огляд та тест-драйв!
Керування магнітолою на кермі. Один власник в Україні. Зберігалася в гаражі. Новий ремінь і ролики. Перероблений з вантажного на пасажира, утеплений мінватою.
Продам власний Toyota rav4 2004 2.0 газ/бензин. ГБО4 зареєстроване. Техічно справна, сів і поїхав, за 3 роки користування багато зроблено і по ходовій і по електроніці, кожна кнопк працює, клімат працює, ручнік працює, нова сигналка, аккум гарний міняний 1.5р тому, салон перешитий минулим власником. Свічки,олива,фільтри нові! Двигун і коробка працюють без наріканнь, як японський годинник!) Гарний варіант як для міста, так і для бездоріжжя, як для соло, так і для невиликої родини. Продаж неспішний, автобізнеси прошу не турбувати. обгрунтований торг при безпосередній купівлі. нульдевьятьвісім п'ять96 чотиритри чотиритри
Вітаю.Megane 3 GT line.Підігрів сидінь передніх,дзеркал,підігрів заднього скла,круїз контроль,задні парктроніки,esp з можливістю відключення,протитуманні фари,датчик світла,датчик дощу,доводчики скла на всих дверях,закривання скла з пульту, hands-free,клімат контроль 2-х зонний .Автомобілем володію майже 2 роки,я перший власник в Україні,рік назад перереєстрував авто на матір.По авто зроблено дуже багато,робилось для себе. Замінено масло в коробці(ELF),троса ручника(ATE),колодки по колу TRW,гальмівна рідина,задні гальмівні диски(SNR),всі супорта перебрані,ремінь ГРМ по Gates разом з насосом охолодження по SNR,замінений сервісний ремінь,передні стійки Sachs,замінені опорні підшипники,відбійники амортизаторів. Новий радіатор кондиціонера.Мінялись сайлентблоки в передніх ричагах ,ліва шарова по SNR,кермова тяга по TRW,подушка двигуна. Встановлений металевий захист двигуна 2,5 мм.Екологія на місці,2 ключі. Заміна прокладки під вакуумним насосом. Заміна розпилювачів і ущільнюючих кілець під форсунками на Бош Дизель сервіс. Є багато документації про оплату.В авто вкладено більше 2000$ за 2 роки володіння.Зараз встановлена нова зимова резина Kumho. З дрібниць ще міняв задні динаміки на JBL,нові оригінальні коврики в салоні.Салон та кузов на свій вік в досить доглянутому стані.Двигун досить динамічний в порівнянні з 1.5,витрата палива по місту десь 7,5 л,в залежності які пробки,по трасі при швидкості 100-120 буде приблизно 5.5 л.Фільтра і масла міняв кожні 8 тис,масло не підбирає. Можу бути не на звʼязку,пишіть в телеграм або вайбер я обовʼязково передзвоню.Продаж не терміновий,купив інше авто в родину. Автобізнесмени і тому подібне прошу не займати час.Недолугі пропозиції залиште при собі.Всим гарного дня і мирного неба
Продам свіжопригнане авто з Німеччини. Без пробігу по Україні. Розмитненне та сертифіковане Машина приїхала своїм ходом всю відстань без зауважень. Автомат переключає відмінно без толчків та ривків. Двигун 1.6 працює добре ,не димить, не троїть, масло не підбирає, самий простий та економний двигун. Авто не фарбоване без корозії. Пробіг 263 тис.оригінальний 1000% є вся сервісна історія .
Продам свій автомобіль,доглянутий по авто все зроблено,екологія на місці,пробіг рідний,авто в гарному стані двигун масло не бере,грм поміняний 10000 тисяч назад,по автомобілю все працює,всі кнопочки,всі датчики,замінено багато розхвдників,все світло LED,два комплекта ковриків,дороге тонування по колу з лобовим,нові колодки,ходова на 10/ з 10 розхід палива змішаний 6,5-7 трасса 4,5 Два ключі,за деталями набирайте все розповім,перекупам площадкам велике прохання не телефонувать,продаж не спішний) Авто варте уваги) Можливий обмін на Qashqai або passat b7
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?