Авто в одних руках з салону в Києві. 70% деталей нові, машина повністю перебрана. Встановлені електро сидіння BMW sport seats з валиками під ногами Рульовий демпфер Rancho Фари лінзи ксенон Протитуманні фари Led (Jeep Wrangler) Потолок - алькантара Гальма повністю перебрані та пофарбовані в бронзу Ходова вся нова включаючи пружини (підсилені та аморти) робота підвіски ідеальна на любих поверхнях. Повністю перефарбований та відполірований. Газова установка нова, балон новий Двигун в ідеалі Зчеплення в комплекті - нове Ще дуже багато зроблено як по стилю так і по технічній частині Авто більше стояло на тюнінгу чим експлуатувалось.
Ford Fiesta 2018 | MK8 | 1.1 бензин | Механіка Продаю власне авто в чудовому стані — доглянуте, економне, жваве. Авто куплене офіційно в автосалоні в Україні Нещодавно зроблено повне ТО, нічого робити не потрібно. Із останнього: заміна передніх гальмівних колодок, куплено новий акумулятор. Основна інформація: – Оформлене на мене, я другий власник – Двигун та коробка працюють відмінно – Авто готове до перевірки на будь-якому СТО – Рік випуску: 2018 – Кузов: останнє покоління — MK8, не бита – Двигун: 1.1 бензин, стандарт Євро-6 – КПП: 5-ступенева механіка – Привід: передній – Пробіг: 134 тис. км – Колір: білий Комплектація та опції: – Режим ECO – Круїз-контроль – Система утримання в полосі – Асистент старту вгору – Кондиціонер – Датчик світла – Електродзеркала – Мультируль – Аудіосистема з Bluetooth – ABS, протибуксовочна система – Датчики тиску в шинах Додатково: – Сигналізація StarLine – 2 комплекта ключів – Додаткова шумоізоляція – Запаска нова, не використовувалась – В авто не палили – Машина дуже швидка і жвава, навіть із включеним кондиціонером Авто знаходиться у Запоріжжі Телефонуйте або пишіть у Viber / Telegram Аргументований торг на місці після огляду Готова до перевірок — приїжджайте, тестуйте
продам своє сімейне авто в прекрасному стані працює кожна кнопочка не бита не крашена готовий до перевірок любим приладом та на будь-якому сто кого цікавить більш детально розповім по телефону.
Продам авто сімейне . За вашим бажанням перевірка на будь-якому СТО,авто повністю обслужене за додатковою інформацією звертайтеся за телефоном
Авто на ходу, стан добрий. Деталі за телефоном.
Продам власне авто. По автомобілю зауважень не має, все по регламенту зроблено. Працює весь електропакет. Датчик дощу, світла, запотівання, обігрів лобового скла, парктроніки передні і задні, складання дзеркал, дхо, електронний підігрів салону, тонована вся по кругу. Повноцінний Ford Converse+ з картами та мультимедія. 2-х зонний клімат контроль. По двигуну , ходовій проблем не має. Кузов не гнилий, без ржавчини. Є фаркоп. Дзвоніть.
Продам полупричеп Schwarzmuller SPA-3E. Хороший стан. Рік виготовлення 2007, місяць грудень. Підйомна вісь. Осі SAF. Іntrax.
Авто в ідеальному технічному і кузовному стані . Все працює справно , пригнана з Чехії перший власник . Не мальований і не битий. Детальнішу інформацію пишіть , розповім
Офіційний автомобіль, 2 ключі, вкладень не потребує, замінили стійки амортизаторів передні, шарові опори передні, втулки стабілізатора, замінений повністю комплект зчеплення, колодки, фільтри та мастила у двигуні та коробці міняли 1000км тому, в комплектацію входить панорама, парктроніки передні та задні, мультимедійна система android з великим екраном, підігрів передніх сидінь, режими кермування, проєкція на лобове скло, клімат контроль 2-ох зонний.
Продам доглянуте авто в ідеальному стані. Другий власник, дівчина. Машина моя. Їздила 1,5 роки на роботу по місту. Була своєчасна заміна масла, заміна грм на 210 тисяч. 2 комплекти резини. Зима , літо. Зимню резину купила у лютому, навіть не їздила. Стан салону 9 із 10 ( відсутні козирки від сонця.) В машині в салоні не палили.клімат контроль. Підігрів сидінь . Круїз контроль. Новий плеєр на андроїді. Камера заднього виду.Реальний расход палива 8-10 літрів. Недавно встановила сигналізацію старлінк. Машину дуже люблю, все своєчасно міняли хлопці. Жодного разу не підводила. Я би і далі їздила , все робила під себе..це не машина, а ластівка . Життєва ситуація склалась так , що я донецької області.тому цей продаж є вимушений. Доречі, аккумулятор теж новий . Купила у лютому.
Автамобіль "Ssang Yong Rexton"- 2, 2008 р. в., 2,7 xdi, дизель, 5-ст. АКПП, зимовий режим, пробіг 252 тис., олива в двигуні від заміни до заміни. Другий власник з 2021 року. Авто в гарному технічному стані, працюють всі системи та прилади. Авто без ДТП ні одна деталь не фарбована, лобове скло з підігрівом заводське, як усі інші, два ключа, Максимальна комплектація, без люка. Постійний повний привід + понижена передача. В салоні ніколи не палили. Телефонуйте, з задоволенням відповім на всі Ваші питання.
Автомобіль дуже комфортний, економний, в гарному стані!
Автобус в хорошому стані.Двигун після капремонту корбка та міст ідеальному стані.
Продам збережений доглянутий автомобіль в рейсовому стані . Всі розхідники замінено!
Продаю своє авто, на авто їзжу кожен день по 30 км, дуже багато чого зроблено, є всі записи. Була проведена апаратна заміна масла в коробці, є відео. Тормозні диски, колодки змінені всі. Задні амортизатори змінені, новий акумулятор( є чек про покупку), перебраний генератор. Встановлено захист двигуна. Є зимова гума. Машинка на впевненому ходу.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?