У продажу власнк авто,куплено в Україні,перший власник,стан гарний,за додатковими питаннями звертайтеся за телефоном із задоволенням відповім
Свіжо пригнане авто у відмінному стані від одного власника з Німеччини!! Повністю обслужена вкладень не потребує! Готове до постановки на нового власника!
Авто доглянуте, в хорошому стані, їде дуже бодро Мотор після капіталки, працює чітко. По ходовій і коробці без питань. Є дрібні сліди експлуатації по кузову Сів і поїхав, вкладень не потребує. Торг біля авто
Автомобіль повністю обслужений сів і поїхав, я власник. За всіма питання телефонуйте з 8:00 по 20:00, на повідомлення не відповідаю. Хто купить авто не пожалкує.
Технічно в чудовому стані. Авто дуже комфортне . Всі питання за телефоном або вайбер. Торг можливий біля авто.Срочная продажа.
Вітаю. Автомобіль у гарному стані, доглянутий.Кузов у рідній фарбі ,один підкрас.100%рідний пробіг.Гарна комплектація:авто світло,адаптивні ксенонові фари з поворотними лінзами,автодощ,підігрів сидінь,мультикермо ,приємна музика,старт/стоп,клімат-контроль, дзеркало заднього виду із авто затемненням,виїзний екран навігації,задні парктроніки, складання дзеркал.Салон в гарному стані,чистий не прокурений.Двигун1.6 D2 дизель (оновлений 8-клапанний мотор, 115 к.с.).Один з найекономніших двигунів у лінійці Volvo — проста та надійна конструкція (без проблем старого 16v). Витрата пального 4–5 л/100 км. Авто обслуговане,новий акумулятор, щойно замінено мастило та фільтри .Пригнане з Бельгії,один власник в Україні. Авто дуже приємне,економне та надійне.
Автомобіль пригнаний у 2025 році з Німеччини, ретельно доглядався і за цей час було зроблено багато робіт по обслуговуванню.(новий цеп грм, ремені навісного, зчеплення ,підвіска , технічні рідини , мастило ...) Технічний стан — відмінний, масла не бере були замінені сальники клапанів , усе працює чітко і без зауважень. Є сервісна історія. Машина дуже збережена: акуратний салон, гарний вигляд кузова. Для свого віку автомобіль виглядає та їде суперово. Це той випадок, коли автомобіль купують не просто для пересування — він дарує емоції від кожної поїздки. Ідеальний варіант для тих, хто шукає живий, доглянутий BMW X3 без зайвих вкладень. Сіли — і поїхали отримувати задоволення від керування. За запитом можу відзняти відео огляд авто. Авто варте уваги. Продаж власного авто .
Хороший стан автомобіля, відбулося обслуговування : сальник коленвала, новий шків коленвала, замінив гальма передні та задні диски, колодки. Нова зимова гума. А також віддам нові запчастини ( комплект гереема з помпою) Деталі по телефону! Прохання перекупів не торбувати!
Продам автомобіль Пежо 3008 Авто у відмінному стані на новій зимній резині.
На авто замінені ланцюги,масла, фільтра все працює добре зауважень немає. Деталі по телефону.
продам хороший і рідкісний автомобіль автомобіль, 1.6 дизель+ автомат, автомобіль свій, 3 роки в сім'ї,все працює, звичайно що підкраси є, але це робив попередній вланик, нічого критичного, пробіг не скручений це точно, автомобіль економний, по двигуну і АКПП питань немає взагалі, все чітко плавно так як має бути, за авто слідкували, за весь час тільки ТО ( колодки масла фільтра і дрібниці по ходовій), любі перевірки, екологія на місці. Автомобіль чистенький , не курили, не смітили, будматеріали не возили.Більш детально розповім по телефону, без брехні та підводних каменів. звичайно що може бути адекватний торг. Перекупи, автоплощадки і різні помогатори,будь ласка мимо, не тратьте мій та свій час .
Продається Skoda Superb 2012 рік(сірий металік) автомат,бензин 1,8 л. передній привід.Пробіг 149 тис.км. офіційна повна електричка ABS. Airbag,круїз-контроль,датчик шин,ESP ксенон.В дуже гарному стані! 9000$ тел.**********.Можливий торг.
Авто в дуже гарному стані
ТЕРМІНОВО!!! Авто повністю на ходу, вкладень не потребує, проведено повну обробку дна, машина не пригонялась, готовий до перевірки на любому СТО Реальному покупцю, реальний торг
Як мені пояснили на СТО то на 70 тис.км., у Франції мінялася приборна панель і скинули пробіг, тому може бути розбіжність. На 164 тис. замінено комплект ГРМ з помпою, ТО кожні 10к, заміна наконечника рульової тяги правої (Febi), світлодіодні передні ближні та дальні лампи, світлодіоди по салону, яскраві світлодіодні лампи у задньому ході, на 176300 заміна оливи у роботі (Total traxium gear 9), залито новий eolys на 180к, на 186к замінено комплект зчеплення повністю, з маховиком, на новий Luk, оливу у актуаторі Tutela cs speed, проведено адаптацію коробки, на 190к замінено диски перед/зад (TRW та АВЕ відповідно) та колодки (усі АВЕ), ролики і ремінь генератора, кожух заднього лівого гальмівного диску, передній лівий ступічний підшипник та датчик ABS. Треба замінити сайлентблок переднього підсилювача бамперу, на ямах стукає, або вирізати, як радять) По комплектації: омивачі фар, підсвітка поворотів туманками, безключовий доступ на передніх дверях та багажнику, запуск з кнопки, ліхтарик у багажнику, підсвітка асфальту перед дверима у дзеркалах, підсвітка по салону, електро складання дзеркал з підсвіткою зони перед дверима, підігрів дзеркал і заднього скла, 2 комплекти килимків, датчик світла, датчик дощу, круїз та клімат, датчики "сліпих зон", подушки (хз скільки), передні та задні парктроніки, камера, автопаркування (страшно але ефективно)), ДХВ, підігрів передніх сидінь, 2 кольорові дисплеї, Bluetooth, DVD/USB програвач, монітори у підголівниках передніх сидінь (треба розібратися бо не працюють норм), Webasto ТС-3, можливість керувати зі смартфона (з кнопки в салоні теж включається, взимку бімба). По гумі: літо Goodyear 70% залишку протектору, зима мабуть з таким же, шиповані на залізі По кузову присутні сколи фарби, маленькі вм'ятини, на лобовому маленька тріщина (засверлена і зроблена попереднім власником), на капоті подряпини від якогось ідіота(, пороги спереду трохи прим'яті, притерся хтось до бамперу спереду праворуч( 2 ключі + 3й не прошитий
Два года техобслуживания в Германии, сертификат T?V 2022 г., резина только зимняя + запасная шина. Система охлаждени: термостат, радиатор, помпа - новые; все новые тормозные диски. Все остальные данные о техобслуживании - при просмотре. Замена масла АКПП - 206 тыс. Требуется замена подрулевого шлейфа (при желании).
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?