До Вашої уваги на продаж Suzuki gsx-r 750, мот в ідеальному стані, ось все, що було з ним зроблено, вкладено багато праці та грошей. Було виконано колосальну кількість робіт, а саме: 1. Фарбування в чорний металік, Робота на найвищому рівні Встановлено лобове скло Puig. 3.Литі диски від Marchesini з обклеюванням 4. Для підвищення комфорту було прийнято рішення про встановлення квікшифтера, з шумовим фільтром, для коректнішої роботи інжектора. 5. Карбонові гагери та захист ланцюга. 6. Замість штатної вихлопної системи встановили повну трасу з банкою від arrowexhaust, з приємним басистим звуком. І додали трохи повітря встановивши фільтр нульовик від ВМС. 7. Оскільки нова вихлопна система не передбачає систему EXUP, ми її демонтували разом із приводом і встановили обманку від healtech_electronics. 8. Штатне світло замінили на Led лампи зі стробоскопами. 9. Стокова гальмівна система не витримувала навантаження від власника, і було прийнято рішення замінити їх на супорти Brembo від L версії 2011, з гальмівним механізмом NISSIN з більшою пропускною здатністю. Стокові гальмівні шланги замінили на армовані HELL. І прокачали це все гальмівною рідиною Motul RBF 660. 10. Встановили дзеркала від тієї ж L версії 2011, і багато іншого. Телефонуйте **********
Авто в відмінному стані, не потребує жодних вкладень.
ТЕРМІНОВО!!! МІНІВЕН ВІД ПЕРШОГО ТА ЄДИНОГО ВЛАСНИКА В УКРАЇНІ!!! НОВОГО ВЛАСНИКА ЧЕКАЄ: - МАКСИМАЛЬНО ЗБЕРЕЖЕНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ТА ВІЗУАЛЬНИЙ СТАН!!! - Чисте! Доглянуте! Сімейнє авто! - Оцинкований ще й додатково антикорозійно оброблений та обезшумлений кузов без пошкоджень, в рідній фарбі, без жодного підкрасу, всі деталі кузова в заводських зазорах (не крутилися та не знімалися)! - Оптика ВСЯ рідна! (без тріщин та запотівань) - Протитуманки! - Повний електропакет! - Працює абсолютно кожна кнопочка та лампочка! - Бокові дзеркала з підігрівом та електрорегулюванням! - Центральний замок! - Охайний, збережений, чистий, тихий, непрокурений салон (з моменту приїзду з Німеччини всі сидіння та кермо були в чохлах)! - Мультикермо! - Ходова в ідеальному стані! - Нові передні стійки + опорні підшипники + подушки стійок! - Нові тормозні диски + колодки + обслужені супорта (по кругу)! - Реальний пробіг! - Економний (~6,0л/100км), надійний двигун з чавунним блоком, який від заміни 8т до заміни ні краплі доливу! - Шестиступенева МКПП (2500об/хв = 140км/год)! - Передачі вмикаються легко та чітко! (з щепленням та МКПП все добре)! - Дев'ять подушок безпеки! (коліна водія в тому числі)! - Три окремі повноцінні сидіння позаду (індивідуальне регулювання кожного окремо = комфорт)! - Заводське тонування задніх стікол! - Нове лобове скло! (без сколів та дефектів)! - Екологія вся в заводській комплектації! - Два ключа! - Сервісна книжка! - Комплект літньої гуми (4 шт)! - Страховка до кінця жовтня 2026! - Без ДТП 100%! НЕ ВМІЮ ПРОФЕСІЙНО ГОТУВАТИ АВТО ДО ПРОДАЖУ, ТОМУ ВИ ПОБАЧИТЕ ЙОГО В СТАНІ "ЯК Є!" БЕЗ ПЕРЕДПРОДАЖНОГО "МАКІЯЖУ"!!! ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ТИХ ХТО ШУКАЄ НЕ ДЕШЕВУ ЦІНУ, А АВТО В ДІЙСНО ЗБЕРЕЖЕНОМУ СТАНІ!!! ГОТОВИЙ ДО ПЕРЕВІРОК СВОГО АВТО НА БУДЬ-ЯКОМУ СТО!!!
Автомобіль не битий, не фарбований, привезений з США пошкоджений був дах-через град, але методом витягування і полірування вдалось без шпаклювання чи фарбування це виправити. (фото добавила) Установлена газова система, дуже вигідний у користуванні 8л/100км. Коробка передач - автомат. Поміняні всі фільтра 15.05.26 а також фільтра газу 25.05, тому зекономила ваші гроші на це, а просто сів і поїхав :) Цікавить -пишіть/дзвоніть дивіться. Автомобілем вмісткий, зручно сидіти і з ростом 198см, досить вмісткий багажник. Можливий обумовлений торг. Дзвоніть !
Продам чудовий міській шустрий Автомобіль Пригнаний для себе!!! Один власник в Україні!!!! Самий вдалий ДВИГУН К9К!!!!!ОБСЛУГОВУВАННЯ ТІЛЬКИ НА ОФІЦІЙНОМУ СТО ВСІ ЧЕКИ АКТИ ВИКОНАНИХ РОБІТ ПРИСУТНІ!! ОРИГІНАЛЬНИЙ ПАСАЖИР НЕ ПЕРЕДЕЛКА. АВТО БЕЗ КАПІТАЛОВКЛАДЕНЬ ВСЕ ПРАЦЮЄ ПІЧЬКА ГРІЄ))) КОНДИЦІОНЕР ХОЛОДИТЬ ХОДОВА ЧАСТИНА ЯК М'ЯЧИК ДВИГУН КОРОБКА ІДЕАЛЬНО ЗАПУСКАЄТЬ БЕЗ ПИТАНЬ В ЛЮБИЙ МОРОЗ ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ДЕТАЛЬНОЮ
Продам живий фінік, весь час був в одній сімї Вкладено багато часу та грошей! Двигун замінено на контрактний Повністю обслужений, замінені всі ролики,прокладки, ремені, сальники, мастила, рідини, фільтри 200 км. назад Встановлено нову газову установку. Коробка повністю обслужена і зроблена, заміна олії була 10тис. тому. Замінено всі сайлентблоки, тяги, наконечники. Рейка та усі ричаги після реставрації. Колодки замінені у коло. Усі деталі по телефону Торг
Продам власне авто. Газ-метан. Усі деталі по телефону. Можливий торг.
Власний автомобіль. Обслуговується згідно регламенту і навіть більше. Усі наявні функції в автомобілі працюють. Детальна інформація за телефоном.
Продам власний автомобіль,у користуванні 4 роки. Авто обслужене. Торг присутній. Деталі по телефону.
Чудова, жвава, енергійна машинка, їздила дружина, хватає на усі міські потреби, додатково набір коліс з дисками, окремо запасна рідна запаска. колір перламутр, допомога у продажу не потрібна, телефонуйте, усім гарних покупок та продаж)))
Mercedes B class 2.0 Diesel. Автомобіль мае дуже гарний як технічний, так i зовнiшний стан: двигун працює рівно, АКПП перемикає плавно, по ходовій ніяких нарiкань.
Продам власний автомобіль в хорошому стані, з важливого на пробігові 300, була ревізія всіх основних компонентів таких як щеплення, турба, форсунки, зроблена всі підвіска. Автомобілі Гібрид на ПОВНОМУ приводі, доступний вибір режимів руху. Розхід 5-6 літрів по місту з кондиціонером. Рідний пробіг Багата комплектація: *Шкіряний салон з електрорегулюванням *Проекція *4 зонний клімат *Шторки *Акустика з Андроїд магнітолою *Все світло в автомобілі LED *Адаптивне світло *Всі датчики які тільки існують Можливий обмін, пріоритет гібрид. Ціна вказана за готівку, на обмін дорожче як і у всіх Дзвоніть розповім більше.
Продаю бо потрібне більш містке авто для роботи. Не працює Start-stop. Є кілька нюансів по кузову (є на фото) а загалом авто в доброму стані!!! Пригнане з Німеччини. Два комплекти гуми на дисках літо 17 дюймів зима 16. Є звіт з CarVertical Реальному покупцю торг! Потрібно більше фото чи інформації пишіть!
У власності з липня 2024 року вся в рідній фарбі рідний пробіг 2 ключі турбіна не потіє, двигун коробка не тече всі вікна рідні крім лобового присутні подряпини та декілька невеликих вмятин замінено 4 оригінальні нові форсунки від сіменс ,чеки в наявності 2 комплекти дисків з гумою Будь-які перевірки за ваш рахунок.
Продам свого “американця” — Chrysler 300C у стильному та потужному виконанні. Машина доглянута, вкладень не потребує — сів і поїхав. Основне: • Двигун: працює ідеально, без підтікання • АКПП — перемикає м’яко, без ривків • Клімат-контроль, круїз, підігрів сидінь • Ксенон, LED підсвітка, парктроніки • Хороша аудіосистема • Диски, гума свіжа По технічному: • Сервіс проводився вчасно • Новий АКБ • Поміняно масло, фільтри, колодки • Ходова без стуків, їде м’яко По кузову: • Без ДТП • Лак гарний, не вигорів Документи: • Повний пакет для переоформлення • Без штрафів і арештів Машина виглядає солідно, їде приємно — ідеальний варіант для тих, хто хоче преміум за розумні гроші. Дивитися — Звягель. Торг — біля капота.
Напівпричіп в робочому стані, підготовлений до роботи, кузов - 40 м3. На останній осі колеса - 90%, на двох інших 60-70%. Клапан з лючком.
Продаю свою женску машину, з під себе, не з під таксі, не з під перепродажніка, на повному бойовому ходу, машина бомба петарда пушка, клімат двухзонний, круїз, на коже, вся в рідній красці не смотря на свої года, без ДТП, не гнила, сама охеренна і надежна коробка мною була успешно ушатана тому два тижні назад був виконаний повний капремонт акпп( зі старого тільки корпус) замінили все в середині, всі акти і чеки на руках, коробка тепер нова з гарантією в двісті тисяч пробігу, після цього ще зроблена регуліровка клапанов мотора, чеки так само є, самий топовий двіжок сказали, в машині зроблено все шо можна, нова рейка, наконечніки, тяги, внутрішні гранати передні, саленблоки по кругу, нові діски і колодки, стойки амортов, нові ( редуктор, фільтра ГБО) новий ремень генератора, нова помпа і натяжитель з роликом. Короче в машині із старого тільки я і кузов. О, ще встановлено нову лед підсвітку по всьому авто( дорого багато) більше 400 режимів підсвітки. Грошей на неї не жаліла бо люблю її хана, продаю тільки того шо пора пересідать на шось новіше, люба перевірка, любе сто без проблем, я знаю кожен болтік який в ній міняла, по кузову є як у любого авто коцки і царапки від жизні важкої, продаю тільки в хороші руки ніяким перекупам не продаю, с продажею не спішу так шо можете не стараться і не виписувать мені з різних акаунтів. Тому хто купить буде довольний.
Автомобіль у чудовому технічному стані, вчасно проведені всі необхідні тех обслуговування, замінені масла і тд... В США була одна власниця, професійно відремонтований з оригінальними запчастинами, дтп як такого не було. Наявний домкрат, запаска...
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?