Продам ЛуАЗ 967 м. Амфібія! Плаває, є тент, грубка. Супер прохідність, а де не пройде, можна перенести)) Ідеально для мисливців і рибалок. Нічого робити не потрібно. Нові ущільнювачі. плаває, движеться в воді, за рахунок руху коліс. Для швидкості, можна встановити човновий мотор.Все в хорошому стані. Нічого робити не потрібно.
Ось VIN-код авто з техпаспорта: **3FADP4EJ3GM199676** Машина пригнана з Америки. Зроблена під себе оригінальні запасні частини. За 6 років мінялись розхідники , з іншим проблем нема.
Продам шкоду в достойному стані,авто дійсно варте уваги.Шикарний кузовний і технічний стан,шикарна комплектація.Двигун, коробка працює чітко,ходова в доброму стані,кузов без вм'ятин та царапин, салон в збереженому стані.По обслуговуванню замінено ремінь ГРМ з помпою,ремінь генератора,маховик,сальник колінвала зі сторони маховика,масла і фільтра в коробці передач теж. Комплектація:адаптивна поворотна фара, підігріви всіх сидінь, клімат, круїз,омивачі фар,та багато іншого.По авто все працює, нічого робити не потрібно.Двигун 2.0 їде дуже бодро не зрівняти з 1.6.В наявності два ключі, більше інформації за телефоном.
Гарний стан авто, все працює по техніці, по кузову декілька сколів на бампері, торг біля, обмін, лізинг або кредит з першим внеском від 10 відсотків до 60 місяців на вигідних умовах, доставка авто по Україні, авто знаходиться за адресою ТРЦ ПАЛЬМІРА PLAZA пр.Соборний 92, працюємо щодня з 9 до 19 без перерви та вихідних
Кузов цілий без іржі та гнилі! Двигун обслужений і працює як годинник! Ходова та КПП також в ідеальному стані! По електроніці також все працює безвідмовно, без будь-яких помилок! Клімат-контроль працює! Лінзи та ксенон у фарах і туманках (світло вночі як вдень) Гума всесезонна майже нова, акумулятор новий! андроїд музика з екраном, задня камера, навігація! Дуже гідна та доглянута машинка! Без вкладень! З документами повний порядок! Невеликий торг присутній!
Перший власник! Не битий, не фарбований! Оригінальний пробіг! Встановлено Газ! Автомобіль обслужений. Будь-яке ваше СТО для перевірки.
В гарному технічному стані! Всі функції працюють! Повний привід! Гарний зовнішній вигляд! Встановлене ГБО! Документи в порядку! Вчасне обслуговування! Доглянутий салон! Є люк! Є підігрів передніх сидінь! Камера задня та 360! АКПП працює ідеально! Можливий обмін на ваше авто Можливий продаж в кредит
Авто з 2011 р в одній сім'ї, в доброму стані. пробіг рідний 198 тис. газ встановлений вписаний в т/п. Коробка механіка.Повний привід в справному стані, обслужена муфта, обслужена ходова частина, по технічному стані нарікань нема, комплект зимової резини, запаска повноцінна оригінальна. авто в рідній фарбі.Тільки повне переоформлення.
Автомобіль виробництва Канада. Імпортований в 2011р., до 2011р. не експлуатувався. Технічно доглянутий, двигун не перегрівався, всі розхідники й рідини міняються вчасно, зазори клапанів регулюються кожні 40 тис.км. 5 ременів безпеки + isofix, в салоні не палили. Музика штатна, сабвуфер.2 комплекти ключів. 2 комплекти шин, бензин (98 - 92)/газ (відключений, на газу не експлуатувався). Другий власник. 2 дтп (бампери). Подушки не стріляні. Стан реальний.
Продам збережений автомобіль від власника. Авто в дуже гарному перламутровому кольорі та в збереженому стані. Усі вікна рідні. Авто завжди обслуговувалися вчасно та дороговартісними запчастинами. Дуже економне авто. Салон чистий та непротертий. Нова зимова резина 16. На авто стоїть Stage 1, що зробило його більш потужним, розкішним та ще економнішим. Авто реальнь доглянуте та варте уваги. За документами авто випуску 12 місяць 2015 року. Авто відповідає опису та ціні.
Пробіг автомобіля 145 857 реальний, не скручений, у моєму користуванні авто 2,5 роки ( пригнаний з Німеччини), обслуговувався вчасно. Усуненно заводські ефекти по масложорству???? Список доопрацювань по мотору можу скинути додатково. Шкіряний салон в ідеальному стані. Наявні косметичні дефекти. Електрорегулювання та підігрів передніх сидінь. Двохзонний клімат. Диски на літній резині (зимова резина в бонус, також наявна запаска). 2 ключа. Перекупам з цінами 7, 0$, 6, 0$ і дальше можна не напрягатись...
Контейнеровоз carnehl ccs\mhs , працює , возе , ося мерс . Деталі за телефоном .
Автомобіль в доброму стані! Машина куплена в автосалоні в Україні! Один власник! Не бита, не крашена! Все поміняне! На обмін дорожче! Розглянемо любий варіант!
Замінено ГРМ.водяну помпу,ролики.масло фільтр,фільтр салона,заправлено кондиціонер,автомобіль в хорошому стані.
Гарний стан,.Ксенон противотуманки і ближнє світло, тонування по кругу. 2 комплекти гуми літо зима
автомобіль в досить не поганому стані,корозія відсутня,є парочка царапин які при потребі легко виправляться поліровкою. двигун не димить не сапунить масла не споживає ні грамма. коробка перемикається як нова,по ходовій зауважень немає. дуже зручний та відносно економічний кросовер. використовується з задоволенням кожного дня,продаж не спішний. причина продажу перехід на електричку.
продам автомобіль у добромустані,мотор масла не бере,ходова добра,кондиціонер працює,скопідйомники працюють.заводиться добре.Машина пригнана з Єропи.
Авто досить охайне та доглянуте,все в рідній фарбі.Все мінялось вчасно по регламенту. По автомобілю все працює все справне.Авто дійсно варте уваги. Торг присутній біля авто.Будуть питання телефонуйте.
Продам авто в хорошому стані,пригнаний з Франції,постійний повний привід,по двигуну та коробці питань нема,встановлені білед лінзи,карплей з реєстратором камерою заднього виду,парктроники(передні,задні)відкалібровані форсунки та паливний насос,нові тормоза,зчеплення з маховиком було замінено 30 т тому,два ключі.Машина дуже економічна та комфортна.Робилась під себе.Хто купить-не пожалкує.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?