Продам TOUAREG V10 в дуже гарному стані Тільки з авто сервісу,абсолютно все відремонтовано Стан 10/10 Всі деталі за номером Дмитро **********.7.9.9.8.2.7.0ТІЛЬКИ ПИСАТИ -ДЗВОНІТИ НА ВОТСАП ЧИ ВАЙБЕР зв?язку на немає +**********
Продам джип на бойовому ходу, двигун дизель заводиться на холодну на гарячу добре без сторонніх звуків, КПП не вибиває, Ціна 2600$ лобове скло бажано замінити або можна їздити так. Знаходиться Черкаси. Дах знімається.
Авто технічно в ідеальному стані, замінено масло коробка і масло в двигуні 2 тис тому. По ходовій є не великі нюанси. Двигун к9к самий надійний і економний на трасі 4л на 100км місто 5+- з документами все добре є всі документи на розмитнення і можливо поставити на укр реєстрацію без розмитнення для військових. Можу пригнати авто в будь яке місто.
Авто технічно в гарному стані. Всі розхідники замінено : ГРМ, помпа, ремні, ролики, тосол, патрубки тосослу, масло, всі фільтра. Автомобіль не розмитнений. Куплявся на фронт, по причині звільнення, виставлений на продаж. За 1000-2000-1500 не пропонувати.
Volkswagen Touareg 3.0 TDI. Рідний пробіг 160 тис. км. На пружинах. Текст оголошення: Продам власний автомобіль. Ідеальний технічний стан, повністю обслужений. Пригнаний з Європи, ввезений на моє ім'я (військовослужбовця). Автомобіль не розмитнений, у наявності митна декларація на ввезення. Технічні характеристики та обслуговування: Двигун: 3.0 дизель, працює ідеально, мастило не бере. Пробіг: 160 000 км (рідний, готовий до будь-яких перевірок на СТО). Підвіска: Проста та надійна, на пружинах (не пневмо). Мінімум витрат на обслуговування. Останнє ТО: Заміна всіх мастил та фільтрів, нові сайлентблоки по ходовій, нові гальмівні колодки по колу. Автомобіль вкладень не потребує — сів і поїхав. Технічно все працює бездоганно. Продаж у зв'язку з особистими обставинами. Реальному покупцеві — адекватний торг біля капота. Перекупників та автомайданчики прохання не турбувати. З усіх питань телефонуйте з 09:00 до 20:00 або пишіть у месенджери (what app/Telegram).
Добрий день!Авто пригнане із Бельгії рік тому.Авто в відмінному стані.Оригінальний пробіг 205 тис.км .Двигун 1,5 турбодизель ,механічна 6 ступ.КПП .Диски літі R -17..Салон комбінований зі шкірою,лінзована оптіка,система старт-стоп,безключовий доступ,клімат- контроль,круїз-конроль,навігаційна система,парктронік,датчик дощу,підігрів сидінь,голосовий блютуз-зв'язок,електростоянкове кермо,бортовий комп''ютер.Один власник.Авто не фарбоване,не бите . Гарний стан., майже завжди стоїть в гаржі.Купував для сім'ї,але зараз стоїть в гаражі,тому що у жінки елекромобіль,цієї машини нам вистачає.
Квадроцикл розмитнений , митна декларація документи клубні, лед світло,лебідка з кевларом, дуже динамічний та єкономний, повністю обслужений,замінені всі масла та жидкості, рульові наконечники,колодки. Практично нічого робити не потрібно...повний привод працює без жодних нарікань.
Автомобиль полностью исправен! сбитый, ничего делать не надо, масло не берет, мотор сухой, турбина работает как надо, проедет где угодно, 4х4 раздатка,кунг снимается по желанию,не всегда на связи пишите вацап перезвоню
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?