Не растаможенный!!!!Надёжный,экономичный и не дорогой в обслуживание автомобиль.Расход 5 л/100км.
Баггі 250 куб, привезений з Франції. Заводиться дуже легко як на холодну так і на гарячу , двигун працює добре, баггі на повному ходу. Все працює, окрім задньої передачі — можна поставити іншу зірку і вона буде працювати
Двохзонний клімат, HiFi музика дуже гарно грає, підігрів передніх сидінь, люк, карплей/андроід авто, парктроніки перед/зад. Авто в чудовому стані, двигун економний, масла не бере, авто комфортне як по місту так і на далекі поїздки, не гниле не ржаве, є зовнішні моменти але не критичні, по ходовій замінював шаес задні та рульові тяги, дороги тримається добре, хто хоче авто для себе, будете задоволені.
Автівка на тверду 4 є нюанси по кузову. АКПП працює добре ДВС працює рівно нова все сезонна гума перебрана передня ходовка. Замінено комплект ГРМ, вакуумний насос, відремонтована паливна система. Стан авто відповідає ціні.
авто в технічно дуже доброму стані. Більше 6 років в користуванні.зимова гума. переоформлення обов'язково. Деталі за телефоном.
Продається євробляха 2004 року випуску з мотором 1.9tdi, по мотору ходовій все добре масло не бере заводиться добре є дефекти по кузову ,також замінено масло фільтра кого цікавить звертайтеся,розумний торг реальному покупцю
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?