Авто купував в особисте користування Загальний стан авто задовільний, рама ціла, по кузову є нюанси некритичні, двигун, коробка в чудовому стані, телефонуйте, на всі питання відповім
Продам ямаху в ідеальному стані в кладете не потрибує новий стартер нова обгона муфта ланцюг зірки нові мотор робився кап ремонт в Німеччині по мотору петані не має також по ходові нові підшипники японські. пласмаси цілі не паяні торг не виликий. детальніше розповім по тел????????
Продам хороший дизельний Опелёк на повному ходу. Мотор працює добре, паливна та турбіна в порядку. Коробка без проблем. Ходова в нормі. Пічка працює, навіть наче кондёр запускається. Електрика працює. Решта питань по телефону.
авто в чудовому стані укладень не потребує масла фільтра ГРМ замінені поміняні передні ричаги стойки ржавчинка розої немає з документами порядок більш детально телефонуйте
Продам Chevrolet Orlando 1.8 бензин/газ 2012 р. Технічно справний, економічний, просторий 7-місний автомобіль. Чек через несправність заднього парктроніку. По техпаспорту зареєстрований на мене. Пробіг 241 тис.
Ml 270 2003 2.7 дизель с пробігом 300тис км працює рівно і тихо не димить їде добре.Коробка автомат перемикається чітко.Салон охайний і все працює(клімат-контроль заправлений)Ходова обслужена,приємний в їзді автомобіль.Кузов рівний,рама ціла.Є доставка за домовленістю!
Машина в дуже хорошому технічному стані , після капітального ремонту двигуна пройшла 10000, ходова повністю перебрана, зимова гума , кондиціонер , масла, фільтра усе замінено та обслужено, готова до любих перевірок , за деталями за телефоном ( вацап ), в авто вкладено біля 200 тисяч , більшість в авто все нове , робилося для себе, є всі підтверджуючі чеки
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?