Причіп-фургон з тандемною віссю Blue Line Виробник Великобританія. Був пригнаний з Англії. Дуже гарний стан, нові колеса, гальма, новій фаркоп. Є запасне колесо. Розміри: Довжина - 2.45м; Ширина - 1.5м; Висота - 1.8м Незавантажена вага - 470 кг; Корисне навантаження приблизно 1230 кг Нерозмитнений. Торг
Cвіжепригнаний автомобіль, стоїть на СТО, готовий показати в любий час. Максимальна комплектація, ідеальний варіант машини саме для себе, економічна і стильна, є всі необхідні помічники і обції. За більш детальною інформацією пишіть або телефонуйте.
Повністю обслужено запускається з пів оберта мастило фільтра охолоджуючя рідина замінені також замінений повний комплект ланцюґив грм резина АКБ в нормі є невеличкий нюанси по кузову невеличкий торг присутній всі питання за телефоном
Авто знаходиться ще у Нідерландах. Дуже гарне авто,я другий власник, пробіг не скручений. Мотор сухий, масло не їсть. По всім питанням загніть на WhatsApp Oлег.кому потрібно зроблю відео , онлайн.звоните мне по WhatsApp,Telegram
авто на повному ходу ГРМ,помпа ,антіфріз,замінено масло всі фільтра замінено, нові стойки с пружинами в круг , ходова не гримить не стукає, в комплекті + нова зимна резина сів завів поїхав
Opel Vivaro 1.9 CDTI, вантажний фургон. Автомобіль на повному бойовому ходу, технічно справний та готовий до щоденної експлуатації. Надійний та економний дизельний двигун 1.9, механічна коробка передач. Двигун працює рівно, коробка перемикається без зауважень. Кузов у робочому стані, вантажний відсік просторий та практичний. Ходова частина без сторонніх стуків, автомобіль впевнено тримає дорогу. Документи в порядку. Можливий обмін на авто з вашою або моєю доплатою. Детальніше за телефоном. Торг присутній.
Продам митсубиси Паджеро Машина полностью на ходу Весь кузов целый ,без дыр Мотор обслуженный ,ремень грм поменянный ,турбина и генератор обслужены ,форсунки делались ходовая перебрана ,тяги ,наконечники ,пыльники ,заменены (нужно сделать развал ) Электрика вся исправна Имееется музыка ,и сигнализация
Здравствуйте Продаю свою машину Альфа Ромео 156 Мотор 1.9 JTD на 140 л.с Много писать не буду, скажу только что машинка по настоящему огонь За всё время критических проблем не было не разу.. Все расходники поменяны По машине такого нечего делать не нужно, но желательно поменять стойки задние и всё Расход очень радует- 5-7 трасса и город Если думаете взять что нибудь себе на постоянную то вариант идеальный Звоните, пишите и приезжайте смотрит
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?