доброго дня продаю свій автомобіль ,був у дтп, на ходу ,не вистачає двух крил бампера і радіатора та лобового скла,всі інші запчастини в наявності,ціна вказана за весь автомобіль,він поки не розбирався. З 8.00 до 16.00 не на зв'язку,але є інтернет, можна писати або дзвонити на вайбер телеграми або вацап. Торгу не має. телефон.
Мотор цілий, передній міст цілий, Рульове ціле. Коробка робоча. чотири веде задній міст працює. Після підриву на міні. Продаю щоб купити друге авто. Потрібна для роботи
Продам. Паджеро Вагон 3. Автомобіль технічно в ідеальному стані ,двух зонний клімат контроль ,круіз контроль ,музика! Робилося все вчасно!головне робити не треба нічого! в гарному стані!
Продам авто на ходу Все працює як повинно З мінусів кондиціонера потрібно заправити та горить чек через клапан ЄГР який вже почистили але чек не пропав. Більше помилок ніяких взагалі Вся електрика справна Гарне світло лед як на ближній так і дальній Комфорте авто на кожний день Для далеких поїздок взагалі супер Вайбер Вацап на звʼязку
Продам власне авто.Авто пригнане з Німеччини.Автомобіль повністю обслужений,всі розхідники замінені.Автомобіль на свої роки в хорошому стані.Детальніше по телефону.Присутній торг але при огляді авто .
Продам авто в дуже гарному стані робити нічого не потрібно сів поїхав більш детальну інформацію можу розповісти по телефону кого що цікавить телефонуйте
Продам авто, ходова зроблена, ремінь, ролики, помпа і все що необхідно було одразу поміняно як пригнали з Польщі. Все працює, помилок немає. Не працює лише кондиціонер.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?