продам авто, багато вкладено. поміняно два радіатори, зчеплення валео, сратрер, новий антифриз, задні амартизатори, повністю перебиті саленблоки, двигун після капремонту. газ бензин, кпп 5
По машині нічого робити не потрібно. Все зроблено.1.5 інжектор сів поїха
гарний стан,замінено ГРМ,масло та фільтра,зимова нова резина, всі питання за тел
Можливий обмін з моєю доплатою на дизель. 2 комплекта резини. Машина на повному ходу.
продам ауди 80 б3 1.8 карбюратор газ-бенз, за время эксплуатации было заменена вся ходовка .сайлентблоки все лемфедер, амортизаторы по кругу saсhs,шрусы внутрение и наружные,нижние рычаги, шаровые, радиатор и печка салона нисен, салон от А4 B6, стоят 4 стеклоподъемника от ауди 80 б4. билед линзы 3 дюйма,2 din магнитола с камерой заднего вида, по двигателю были заменены передние сальники corteco(их там 3-шт),водянной насос ina, ремень грм, стоит эл.бензонасос,все это делалось в течении 2024 года, на данный момент требует замены сцепления,в нагрузку отдам(амортизаторы kyb exel газ 4шт. прокладку клапонной крышки и потдона, сайлентблоки задней балки лемфедер, сайлентблоки нижних рычагов mahle)масло менялось каждые 5т. км 3.2 литра от замены до замены, машина находится в польше цена 2000$ связь viber, whatsApp
Продам тройку на повному ходу газ вписаний в тех паспорт питання по телефону
Справжня якість audi, зара вже таких надійних не роблять... В салоні і до сьогодні відчувається приємний фірмовий запах... В робочому стані, але треба враховувати, що авто 30 років, втім як на свій вік, стан досить добрий! А якщо поставити газ, то розхід приємно здивує, по місту до 13 літрів... При натисканні на педаль аксилератора відчувається потужність, яка захована під капотом, 6 горшків, які не затиснуті екологічними датчиками і купою вільтрів це зовсім інший рівень! Салон - справжній велюр - краще ніж шкіра, виглядає на свій вік просто СУПЕР, треба бачити в живу!
Авто в чудовому стані деталі по телефону
автомобіль обслуговувався регулярно! все що стосується безпеки руху ,ходова фари мотор ітд.все робив, так як кожного дня екстплуатую авто.
продам авто у гарному стані, сів поїхав, масло не бере, по ходовій частині питань немає, по електриці все добре. авто знаходиться у хортицкому районі
Автомобіль до мене був в одній руках, я поварив пороги, замінив ремінь ГРМ,датчик температури, гранату, задні пружини,резина зимова, майже Нова, литі диски. потрібно замінити передні пружини, стійку амортизатора ліву, лямда зонд
Продається авто в не поганому стані. Є незначні пошкодження на крилі правої сторони(на фото). Авто з Opel двигуном.
Продам Geely CK2 2011 року. Авто в гарному технічному стані, можна сідати та їхати. Було зроблено велике ТО, замінено радіатор охолодження, помпу, термостат, всі ремені з роликами, задні пружини, всі колодки (включно з тими що в барабанах), замінено масло в коробці. Авто тоноване влітку 2024 року, є гарантія на плівку і роботу, також передні фари затягнуті в бронеплівку. Авто з комплектом нової зимової резини Matador. Є нюанси по задніх крилах. Реальному покупцю нормальний торг біля авто.
по всiм питанням телефонуйте. авто не на ходу мотор працюe!!!
продам свой автомобиль все вопросы по телефону
Авто в робочому стані, на ходу. Потребує уваги з боку електрики.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?