Продам авто в нормальному стані. По всім питанням звертатися за телефоном
Авто в хорошем состоянии.СРОЧНО.
Шкода Фабія 1.4 г/б. По ходовій частині все добре, не гримить, не стукає, перебрав повністю ходову, по мотору та коробці питань немає, мотор вважається самим надійним в моделі Фабії, масла не бере. Обслуговувалось вчасно та дорогими запчастинами. Машина для сім?ї та роботи. Є питання по блоку АБС (100$ питання) та горить чек двигуна із за газу (100$ перепрошивка) Змішаний розхід бензину 8л Змішаний газу 9.5л По кузову є тільки один момент по задньому бамперу, на фото вказано. Фарбувалась ляда (біля НЗ), капот і передній бампер у зв?язку із експлуатацією (сколи, царапини) Для потенційних клієнтів нормальних торг біля капоту.
Krone sdp27 борт штора, в доброму стані, тент цілий, бока працюють, під‘ємна вісь, гума 50%, рама ціла, пол цілий не провалений, всі питання по тел
Прицеп в рейсовом состоянии по ходовой обслужен, сам ездил. Резина 50-70% Торг уместен.
Продам Opel Astra H 2007 Тонирование стекла, AUX, передние стеклоподъемники.
Продам авто Skoda Roomster 2010 року випуску Свіжопригнана з Німеччини В дуже хорошому технічному стані. Візуально без дефектів. Нові гальмівні диски та колодки. Авто дуже економне для їзди в місті, та досить добре набирає швидкість для автостради Чистий та охайний салон. Запрошую до контакту за номером телефону, та на огляд автівки. Авто ідеально підійде як для жінки з дитиною, для роботи, так і для водія початківця
Продам экономное авто, в хорошем состоянии.
Надежный, экономичный, японский автомобиль в очень хорошем, рабочем состоянии, вместительный салон, высокий клиренс, хорошо держится на трассе, вложений не нуждается.
Прекрасное авто за относительно небольшие деньги, в значительных вложениях не требуется, если нужно больше информации или фото звоните, пишите в вайбер, телеграмм, ватсап торг возле авто.
Авто вгарному стані все працює добре
Продаю власний автомобіль Ford Transit Connect (Пасажир) 3 ряди сидінь: 1 ряд - Водій та пасажир; 2 ряд-3 пасажири; 3 ряд-2 пасажира (на даний момент є одне крісло та одне кріплення для третього ряду) - тобто. всього 6 сидінь. 2 та 3 ряди знімаються крісла і машина стає вантажопасажирською. Машина не бита і не фарбована! Пробіг оригінальний: 240000 км. - Ніхто і ніколи нічого не скручував і не перекручував! У машині є Webasto (потрібна діагностика) та гідронік (потрібна діагностика). Що зроблено мною за період володіння: 1) Повністю замінено 2 півосі – 2018 р. = 600$; 2) Періодично все змінюється за ходовою; 3) Повна обробка днища антигравом Novol = 200$; 4) Автоматичне доведення переднього скла = 100$; 5) Встановлено повністю новий глушник та гнучка вставка= 300 $; 6) Вирізаний каталізатор та перепрограмована машина= 200$; 7) Фарбування повне всіх пластикових частин = 200$; 8) Знято запаску знизу (була проблема швидкого зняття) - тепер вона лежить всередині ззаду; 9) Кожні 10 000 км. заміна дорогої оригінальної олії та фільтрів; 10) Підключено нову сигналізацію Alligator – 2018 р.; 11) Встановлення броньованих посилених ресор з інкасаторського Ford Connect; 12) 2 комплекти гуми (все на дисках); 13) Дорогий новий акумулятор 720 ач. Topla; 14) Повністю поміняно передні стійки (повний комплект) – 2019 р. Що потрібно зробити (для відчуття «повного щастя»): 1) Передня рейка (трохи гуде при повороті керма); 2) ABS- замінити та налаштувати датчики; 3) Встановити задній пластиковий бампер та бічні пластикові «клаптики»; 4) Webasto; 5) Кондиціонер – заправити; 6) Гідронік. Максимальна швидкість на даний момент цього автомобіля близько 140 км/год – їде без особливих проблем. Вантажу «не боїться» взагалі = пре навантажений що «дурний»! Двигун та все інше в повному порядку! Не перекуп ! Будь-які перевірки! Можливий обмін на авто з такою ж або більшою вантажопідйомністю не старше 2015р. з моєю доплатою. Телефонуйте = буду радий відповісти на всі Ваші запитання!
Машина работает хорошо.
Seat Ibiza 2011 DuoFuel, 1.6 LPG, газ-бензин, 208тыс пробег, машина полностью обслужена, недостатки только визуальные
Это заводской метан! То есть очень экономичная. Состояние удовлетворительное. Есть царапины. По технике все работает. Есть трещина на лобовом стекле. За счет колес - 16 очень большой клиренс. Авто не идеальное по визуалу, но работает как часы.
Авто делалось на отлично. Полная обработка кузова и вибро шумоизоляция. Ходовая вся новая и все радиаторы. Хорошая музыка. Колеса новые на 17 радиусе и еще есть зимние на 18 радиусе
АВТО НАХОДИТСЯ В ЧЕХИИ. !!! Продам автомобиль свой opel zafira 1.7 ecoflex заменен грм 15 тыс тому также сделан весь зад заменены амортизаторы задние и пружины вместе с сайлентблоками балки также заменены передние стойки..машина была в семье два года..вложений не требует больше вопросов по телефону и еще были заменены колодки по кругу 2 тыс км. тому...запаска присутствует на месте..сажевый вырезан и отшит egr на месте...машина нет никакого подкраса...пробег родной 217000 есть сервисная книжкаайбер +42o 6o7 6I2 9З2 вайбер
Машина повністю в справному стані, обслуговувалась вчасно, замінені фільтра та рідини, тормозна система нова, акумулятор новий гелевий, машина сімейна робота дім, дуже економна та зручна, салон доглянутий якщо зацікавлені дзвоніть.
Продам авто в дуже гарному стані, мотор і коробка працює без нарікань. Резина в гарному стані. Салон доглянутий, коробка автомат. Надійний мотор 2.2 дизель. Авто з Німеччіни. 1 Власник в Україні. Повністю електро регулювання сидінь, круїз контроль...... дуже гарна комплектація. Відповім на всі питання по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?