Продам авто в нормальному стані. По всім питанням звертатися за телефоном
Авто в хорошому стані.ТЕРМІНОВО!
Шкода Фабія 1.4 г/б. По ходовій частині все добре, не гримить, не стукає, перебрав повністю ходову, по мотору та коробці питань немає, мотор вважається самим надійним в моделі Фабії, масла не бере. Обслуговувалось вчасно та дорогими запчастинами. Машина для сім?ї та роботи. Є питання по блоку АБС (100$ питання) та горить чек двигуна із за газу (100$ перепрошивка) Змішаний розхід бензину 8л Змішаний газу 9.5л По кузову є тільки один момент по задньому бамперу, на фото вказано. Фарбувалась ляда (біля НЗ), капот і передній бампер у зв?язку із експлуатацією (сколи, царапини) Для потенційних клієнтів нормальних торг біля капоту.
Krone sdp27 борт штора, в доброму стані, тент цілий, бока працюють, під‘ємна вісь, гума 50%, рама ціла, пол цілий не провалений, всі питання по тел
Прицеп в рейсовому стані по ходовій обслужений сам їздив Резина 50-70% Торг присутній
Продам Opel Astra H 2007 Тонування скла,AUX,передні стіклопідйомники.
Продам авто Skoda Roomster 2010 року випуску Свіжопригнана з Німеччини В дуже хорошому технічному стані. Візуально без дефектів. Нові гальмівні диски та колодки. Авто дуже економне для їзди в місті, та досить добре набирає швидкість для автостради Чистий та охайний салон. Запрошую до контакту за номером телефону, та на огляд автівки. Авто ідеально підійде як для жінки з дитиною, для роботи, так і для водія початківця
продам економне авто в гарному стані
Надійний,економний,японский автомобіль в дуже хорошому,робочому стані,вмісткий салон,високий кліренс,добре тримається на трасі,вкладень не потребує.
Чудове авто за відносно невеликі гроші, значних вкладень не потребує, якщо потрібно більше інформації чи фото звоніть, пишіть у вайбер, телеграм, ватсап торг біля авто.
Авто вгарному стані все працює добре
Продаю власний автомобіль Ford Transit Connect (Пасажир) 3 ряди сидінь: 1 ряд - Водій та пасажир; 2 ряд-3 пасажири; 3 ряд-2 пасажира (на даний момент є одне крісло та одне кріплення для третього ряду) - тобто. всього 6 сидінь. 2 та 3 ряди знімаються крісла і машина стає вантажопасажирською. Машина не бита і не фарбована! Пробіг оригінальний: 240000 км. - Ніхто і ніколи нічого не скручував і не перекручував! У машині є Webasto (потрібна діагностика) та гідронік (потрібна діагностика). Що зроблено мною за період володіння: 1) Повністю замінено 2 півосі – 2018 р. = 600$; 2) Періодично все змінюється за ходовою; 3) Повна обробка днища антигравом Novol = 200$; 4) Автоматичне доведення переднього скла = 100$; 5) Встановлено повністю новий глушник та гнучка вставка= 300 $; 6) Вирізаний каталізатор та перепрограмована машина= 200$; 7) Фарбування повне всіх пластикових частин = 200$; 8) Знято запаску знизу (була проблема швидкого зняття) - тепер вона лежить всередині ззаду; 9) Кожні 10 000 км. заміна дорогої оригінальної олії та фільтрів; 10) Підключено нову сигналізацію Alligator – 2018 р.; 11) Встановлення броньованих посилених ресор з інкасаторського Ford Connect; 12) 2 комплекти гуми (все на дисках); 13) Дорогий новий акумулятор 720 ач. Topla; 14) Повністю поміняно передні стійки (повний комплект) – 2019 р. Що потрібно зробити (для відчуття «повного щастя»): 1) Передня рейка (трохи гуде при повороті керма); 2) ABS- замінити та налаштувати датчики; 3) Встановити задній пластиковий бампер та бічні пластикові «клаптики»; 4) Webasto; 5) Кондиціонер – заправити; 6) Гідронік. Максимальна швидкість на даний момент цього автомобіля близько 140 км/год – їде без особливих проблем. Вантажу «не боїться» взагалі = пре навантажений що «дурний»! Двигун та все інше в повному порядку! Не перекуп ! Будь-які перевірки! Можливий обмін на авто з такою ж або більшою вантажопідйомністю не старше 2015р. з моєю доплатою. Телефонуйте = буду радий відповісти на всі Ваші запитання!
Машина працює добре
Seat Ibiza 2011 DuoFuel, 1.6 LPG, газ-бензин, 208тис пробіг, машина повністю обслужена, недоліки тільки візуальні
Це заводський метан! Тобто дуже економічна. Стан задовільний. Є підряпини. по техніці все працює. Є тріщина на лобовому склі. За рахунок колес - 16 дуже великий кліренс. Авто не ідеальне по візуалу але працює як годинник.
Авто робилось на відмінно. Повна обробка кузова та вібро шумо ізольоване. Ходова вся нова та всі радіатори. Хороша музика. Колеса нові на 17радіусі і ще є зимові на 18 радіусі
АВТО ЗНАХОДИТЬСЯ В ЧЕХІЇ. !!! Продам автомобіль свій opel zafira 1.7 ecoflex замінено грм 15 тис тому такожь зроблено весь зад замінено амортізатори задні і пружини разом з сайлентблоками балки також замінено передні стійки ..машина була в сім'ї два роки ..вкладень не потребує більше питань по телефону і ще були замінені колодки по кругу 2 тис км. тому...запаска присутня на місці ..сажовий вирізано і відшито egr на місці...машина немає жодного підкрасу ...пробіг рідний 217000 є сервісна книжкаайбер +42o 6o7 6I2 9З2 вайбер
Машина повністю в справному стані, обслуговувалась вчасно, замінені фільтра та рідини, тормозна система нова, акумулятор новий гелевий, машина сімейна робота дім, дуже економна та зручна, салон доглянутий якщо зацікавлені дзвоніть.
Продам авто в дуже гарному стані, мотор і коробка працює без нарікань. Резина в гарному стані. Салон доглянутий, коробка автомат. Надійний мотор 2.2 дизель. Авто з Німеччіни. 1 Власник в Україні. Повністю електро регулювання сидінь, круїз контроль...... дуже гарна комплектація. Відповім на всі питання по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?