Всё работает!!! Состояние хорошее
Автомобиль в нормальном состоянии. Мультируль, подогрев сидений и зеркал. Бортовой компьютер с камерой заднего вида. Три комплекта резины. Дополнение вопроса по телефону или встрече.
Автомобиль в хорошем состоянии, как по кузову, так и по салону, 1.5 дизель, очень радует как динамикой, так и расходом 6-ступенчатая. Остальные вопросы по ТЕЛЕФОНУ!!!!
Продам своє авто. 2010 рік. Двигун 1.5, турбо дизель. Пасажир. В ДТП не була.
Дуже хороше авто, особливо для тих кому подобається комфортна їзда з хорошою музикою. Авто в мене майже три роки, обслуговувалось вчасно, заміна мастила й фільтрів кожні 8 тис.км. Близько 60 тис.км. тому був зроблений капітальний ремонт двигуна. 5 тис. тому замінений комплект ГРМ. Ціна вказанана з музикою, без неї ціна буде значно менша. Авто підкрашувалось, дороблялось. За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону. Якщо позазоною- телефонуйте в телеграм, вотсап, вайбер.
Продам автомобиль Киа Сид все вопросы по телефону ( Посмотреть можно в первой столице)
Гарний економічний мотор.Замінені :ремінь ГРМ, роліки, помпа, антіфріз, масло .Гарний салон , регулювання керма, передні склопідйомники, регулювання дзеркал.Блютуз, навігація,гарне світло.Зимова гума, запаска , компресор підкачки коліс.
машина купувалася для себе але не підійшла. повністю замінена підвіска від А до Я. Замінено масло в коробці в три підходи. повністю обслужена і готова до експлуатації працює практично все крім омивачів фар пробіг рідний 294 тисячі мотор працює ідеально масло не жере перекупам не турбувати, ціна без торгу
все в работе. лучше один раз увидеть, чем много болтать.
Авто в повному порядку Щоденно не використовується Дуже сильний, стильний та економний 2-й власник
Надійне і дуже економне авто.
Авто в гарному стані, не фарбоване, встановлена сигналізація Старлайн, лед ближнє світло. За додатковою інформацією звертайтесь: **********
Отличный семейный автомобиль в отличном состоянии. Каждый день на ходу. По машине никаких проблем нет, все работает идеально. Безключевой доступ, два ключа. Сел и поехал, без каких-либо дополнительных вложений!!! Все вопросы по телефону. **********
Продам авто у гарному стані. Вкладень не потребує. Сів і поїхав
Продам авто ГАЗ 21, після повної реставрації. Двигун та КПП від ГАЗ 24. Підсилювач гальм з бізнес газелі. Все працює. Всі питання за телефоном. Можу вислати додаткові фото чи відео.
Авто знаходиться в дуже гарному стані. Всі питання за телефоном
Машина в гарному стані, пригнана з Німеччини. Я другий власник. Все працює дуже добре, замінювалось все завчасно. У комплекті підуть літня резина на дисках та нова зимова резина (Michelin) також з дисками. Якщо сподобався варіант, чекаю на дзвінок та зустріч.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?