Авто в гарному технічному стані. Є невелика вмятина на передньому крилі із сторони водія, не виправляли по рекомендації спеціалістів (останне фото). Друга машина у володінні. Кондеціонер робе без нарікань. Була куплена в українському офіційному автосалоні не америка та обслуговувалась в офіційному сервісі. Останне ТО на 144 т. км. Пробіг рідний. Любі перевірки. Додатково комплект гуми. Дзвінки тільки у месенджери Viber, WhatsApp, Telegram..
Авто в хорошому стані, фарбовано заднє праве крило, 2тис назад замінено: ремінь ГРМ, натяжний ролик, помпа, прокладка клапанної кришки. Двигун в ідеалі, КПП айсин шестиступка гідротрансформатор, замінено масло мотор 1.6, газ бензин, стоять ковані диски R16, продаж не спішна, торг в межах розумного.Менялась приборная панель.
Машина в гарному стані, є невеликі нюанси на фото, в часно обслуговується, працює бездоганно, ніколи не підводила. Замінено всі масла, комплектація повна(EXECUTIVE) Торг у капота .Перекупам не турбувати З документами повний порядок, можливість переоформлення через ДІЮ.
Авто після КАП ремонту За доп.інформацію по авто за номером Павел
Меган бомба ідеальний!
Авто в хорошому стані. В одних руках 13 років. Поварена, замінені пороги, пофарбовані. Всі питання по телефону
Продам Fiat Qubo 2011 року випуску , в чудовому стані , колеса нові літні , ходова після капремонту , передні гальмівні диски нові генератор новий
BMW R1150 GS ADVENTURE. Стан ідеальний. Деталі по телефону.
Авто в ідеальному технічному стані. Без підводних каменів і т.п. Дуже економне. Охайне, доглянуте. Чудовий варіант для великої сім?ї. Коробка- 6-ти ступка. Будь- які перевірки. Телефонуйте, домовимось **********
Продам Субару wrx, ??машина на повному ходу, є доробки по мотору, газ/бензин все працює, їде бадьоро, детально розповім по телефону.
Продам живу,доглянуту маздочку,робить все як часи,нічого робити не потрібно,нічого не гримить не стучить,не гнила,масло 3 тисячі назад мінялось,хороша літня різина,салон доглянутий,все по електроніці працює,кондиціонер дує як треба,кому треба живе доглянуте авто без вкладів,дзвоніть,пишіть.
Продам надійне авто. 2008рік. 2.0 FSI. 285 тисяч км. Машина на свої роки в гарному стані, кожень день на ходу - сів поїхав.Все працею. 2 комплекти резини с дисками. Літо R 16. Зима R 15. 2 комплекти килимків. Володію 4 роки. Продаж по примусовим обставинам. Є нюанси по косметиці - на ці моменти присутній адекватний торг. До продажу не готував, тому така як е- так і продаю.
Продам своє авто у гарному стані,бо потрібен позашляховик.
Машина обслуговона
Продам власне авто, автомобіль в доброму стані, вкладень ніяких не потребує, гарна комплектація, датчик світла та дощу, партроніки, двох зоний клімат контроль, підігрів стекла дзеркал та сидінь, круїз контроль , 4 електросклопідйомника , електрорегулювання дзеркал, гарна музика, ева коврикі, більш детально за телефоном, можливий торг біля капоту.
Сітроен С4 рік випуску 2013, двигун ЕНDI, 115 к. с. 260 крутого, робот, підрульове переключення передач, допомога при підйомі. Витрати палива 4.5 місто, 3.7 траса. Придбано в салоні в 2014році. Один власник. В ДТП не був, пробіг рідний 275 тис. км. АВС, ЄСП, старт-стоп, круїз контроль двох режимний (обмеження швидкості, утримання швидкості), двозонний клімат, підігрів передніх сидінь, 6 подушок безпеки, повний електропакет. Продаж у зв"язку з придбанням іншого авто.
Продам машину в хорошем состоянии
Куплений у магазині в 2008 р., пробіг 208 тис км. Комплектація Титаніум, один господар. Двигун 2.5 т. (Volvo 5 циліндрів).Стан-сел і поїхав.Ціна 7400$ Подробиці при спілкуванні.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?