Продам своє авто. Я другий власник в Україні.Авто потребує вашої уваги. Гарна комплектація. Стоїть ГБО,камери 360,підігріви та вентиляція сидінь. Безключевий доступ.По машині крашена одна деталь. Музика BOSE. Оригінальний пробіг.єл сидіння,єл дзеркала. Стоїть CarPlay. 2 комплекти гуми та ковриків. А саме головне що в цій машині працює все і а головне відрегульовані клапана с заміною самих клапанів,це хто знаю болючі місця в цих машинах . Тут все повність зроблено. Є всі фото та відео фіксації. Працює коробка та двигун в ідеалі. По всім питанням з радістю дам відповідь по телефону. Прохання не писати та не дзвонити автомайданчикам. Допомоги в продажі не потребую. Ціна без торгу
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?