Вітаю! Продаю власний автомобіль, яким володію протягом 2 років. Авто купувалось та робилось виключно для себе, без економії на обслуговуванні чи доопрацюваннях. Експлуатація відбувалась в межах Києва. Через специфіку роботи, більшу частину часу машина зберігається в гаражі, тому пробіг за час володіння мінімальний. На жаль, змушений продати улюблене авто. Автомобіль як технічно, так і візуально - у відмінному стані. Проведені всі регламентні роботи на профільному сервісі K2, вкладень не потребує взагалі. Потужний 3.0 VR30 (2 покоління), надійна 7-ступенева АКПП та повний привід дарують і комфорт у повсякденній їзді, і справжні емоції від динаміки та керування. Стосовно пошкодження за-кордонном: Важливо розуміти різницю між авто після повеней та даним екземпляром. Авто НЕ плавало, не має корозії, плісняви, запахів чи будь-яких післявтоплених проблем. Причина страхового випадку - через відсутню заглушку під жабо з пасажирської сторони, під час дощу вода потрапила до блоку комфорту (BCM), через що авто не бачило ключ. На фото з аукціону видно, що салон був сухим та чистим, без слідів затоплення чи пошкоджень. По автомобілю виконано багато дорогих та якісних допрацювань: - повний комплекс детейлінгу; - хімчистка та полірування кузова; - нанесено 2 шари керамічного покриття; - шумоізоляція колісних арок; - очищено та нанесено антидощ на всі вікна; - комплексний антихром; - дах затягнутий у якісну поліуретанову плівку; - встановлений спойлер; - збільшений радіатор інтеркулерів FrozenBoost; - холодний впуск Burger Motorsports. Прошивка заводська, але технічно авто вже підготовлене під безпечне збільшення потужності. Дане авто однозначно варте уваги, якщо ви шукаєте дійсно живий та доглянутий варіант. Машин у такому стані в Україні одиниці. Готовий розглядати обмін на практичніше авто. Також для військових значний торг?????
Авто в гарному стані. Все працює без нарікань. В рідній фарбі. Мастило поміняне. Ходова нова. Гума майже нова. Зимова гума шипована на алюм дисках. На лобовому склі є тріщина ,але на огляд не впливае.
Суворий, статусний автомобіль, було куплене ціле, вся в рідній фарбі, повністю обслужена. Замінено масла фільтра в двигуні, замінено масла в коробці та роздадці По комплектації: Парктроники в круг Камера задього виду Безключовий доступ Дистанційний запуск ключем Дотяжки дверей Відкриття та закриття багажника ногою Попередження про бокові зіткнення Оригінальний М-пакет Проекція Музика Harman Kardon 4-х зонний клімат контроль Управління жестами Можливо доставка по Україні за домовленістю. Готовий до будь-яких перевірок.
Візуально в чудовому стані, не що давно з детейлінгу, повної поліровки , але по капоту іноді мілкі кімінчики попадають, поміняні масла фільтра, нові тормозні диски, колодки, подушки двигуна, компресор кондиціонера, авто сів/поїхав ! Є стукіт гідрокомпенсаторів, потрібно міняти, гарний торг біля капоту!!
Продам власне авто. Автомобіль не гнилий кузов цілий окрашено тільки капот, тому що були сколи ніякої шпаклі просто другий окрас. стоїть зимна гума 2024 року кондиціонер працює більше по телефону
Відмінний стан. Повністю обслужена. Один господар. Оригінальний пробіг. Мотор і коробка без нарікань. Автомат перемикає плавно без ривків і поштовхів. Кузов без корозії. Ходова після капремонту. Салон чистий і не прокурений. Документи в повному порядку.
Авто куплене на аукціоні в штатах без пошкоджень. Брав для себе все працює ідеально . В Україні я перший власник. Машина повністю обслужена, замінені масла в редукторах, прошита українська мова та перероблені повороти під європейські. Є літня та зимова хороша резина. Все працює ідеально. Авто покрите керамікою, все в рідній фарбі без підкрасів. Пневмопідвіска працює ідеально, завдяки якій авто дуже м?яке.
Автомобіль пригнаний з Німеччини. Повністю цілий, має два косметичні підкраси. Проведено заміну оливи й фільтрів. Змінено ГРМ та свічки, по двигуну жодних зауважень немає. Гарна гума. Ходова частина повністю обслужена. У комплектації: задні парктроніки, передні склопідйомники, підігрів бічних дзеркал, автосвітло, клімат-контроль, підігрів сидінь. Гарний варіант для Вас!
Продам свій автомобіль, майже весь у рідному фарбі за винятком капота та правого крила (вторинне фарбування) у власності 2 роки, багато чого зробив за цей час вкладено багато сил і коштів, довів майже до ідеального стану (сів завів поїхав) (дрібні косяки є як і в будь-якому б.у авто). два комплекти нової гуми. докладніше по телефону або у Viber 24/7. можливий обмін на бус (Multivan, Caravelle, Transporter на автоматі) або на X6 (E71) ціна на обмін 15000. торг біля капота.
Двигун коробка працюють гарно,салон збережений,кондиціонер робочий,газ вписаний
Володію авто 4 роки. за час володіння було вкладено багато сил та коштів в обслуговування та ремонт авто. на даний момент по техніці робити нічого не потрібно, по кузову є чим занятись але без критики( ржавщини і гнилі немає). за детальною інформацією телефонуйте торг біля капота
Є нюанси по пластику, а так мопед в хорошому стані стоїть варіатор длх,ролики 5.5г мототеч, розгін чоткий, стрілка майже в пол, заводиться, сів поїхав, заводиться як і з кік стартера так і з електричного стартера, в технічному стані взагалі шикарний, тількі нюанси по пластику трохі лижи поцарапані, поцарапана голова, і невеличка тріщина на клюві. Краска заводська, наклейки також. Стоїть гідравліка,дискове передне гальмо. 67км/ч максималка це на сток ремню. + В ПОДАРУНОК НОВИЙ РЕМІНЬ МОТОТЕЧ
Автомобіль в хорошому стані готовий до щоденного виконання
Автомобіль в хорошому стані привезений із США комплектація SIine всі питання по телефону
по доках пасажир.Треба дивитися до паливної.Деталі по тел.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?