ТО зроблено, ремінь ГРМ новий. авто ремонту не потребує, сів та поїхав.
Є також напівпричіп 2010рік 6000$ 2011рік 6500$ 2021 рік 18000$
- Авто технічно справне, кожного дня на ходу; - Відбувалася регулярна заміна фільтрів і мастила; - Встановлено газову установку; - Замінено ролики та ремені; - Наявна камера заднього виду; - Наявий комплект титанів з гумою на літо і сталеві зимові; - Наявний клімат-контроль, справний і заправлений. Звертатися тут в застосунку або за номером Vodafone, дзвінки та вайбер - Віктор.
Продаю власне авто, стан гарний. Куплений в США з мінімальними пошкодженнями, безпека вся ціла! Встановлено ГБО, два ключа (оригінальні) з дистанційним запуском двигуна! Також встановлені дорогі леди, світить дуже гарно! Комплект зимової гуми! Зауважень до автомобіля немає! Нещодавно пройдено ТО.
Авто щоденно в експлуатації, технічно справне, доглянуте, всі системи працюють без зауважень. Обслуговувалась регулярно на СТО «БАЗА», заміна мастил і фільтрів проводилась вчасно. Салон чистий, без пошкоджень, кузов у хорошому стані. Є комплект зимової та літньої резини. Сісти й їхати — без додаткових вкладень. Рахунки по ремонту додаються
авто в гарному стані мотор коробка працює добре 1.9 дизель шестиступка
додаткова інформація за телефоном **********
гаражне зберігання, обклеєна плівкою, обезшумлена, австралійські амортизатори, захист, підкрильники, вітровики на дверях, комплект зимової гуми на дисках.
Авто на повному ходу,їздить щодня.Надійне сімейне авто.Майже нова зимня гума,безключовий дозтуп,доглянутий стан.Авто готове до любих перевірок.Любе переоформлення.ЦІКАВИТЬ ОБМІН НА ПОЗАШЛЯХОВИК,МОЖЛИВО З МОЄЮ ДОПЛАТОЮ.
Автомобіль в гарному стані, 2,4 газ бензин, вписаний, привід передній. Я власник. Всі питання по телефону.
Audi a4 Quattro 2024 s-line Повний привід Car play Підігрів передніх сидінь та керма 3 зонний клімат контроль Круїз контроль, дістронік, контроль полоси Парктроніки та камера заднього виду Датчики сліпих зон Затемнення дзеркала заднього виду Люк Коричневий шкіряний салон Два комплекти килимків Автомобіль після хімчистки, поліровки та покритий твердим воском
Другий власник. Водій жінка.
Привіт! Авто в хорошому стані. В рідній фарбі. Іржі немає. Є сколи фарби на передньому бампері та потертості на задньому бампері. Запас ходу на 100 км. Якщо виникнуть питання, то телефонуйте.
Виглядає як М3. Доставлено:Обважування М3,вихлоп,М кермо с пелюстками,LED панель,великій дисплей!Нова гума(літо,зима)Машинка жива і варта уваги!
Мотоцикл з пробігом в 2000 км, без єдиного дефекту, не падав, стан НОВОГО! Купувався у офіційного дилера, на гарантії! Пройшов обкатку, на 1000км було замінено мастило Motul 7100 10w40. Детальний опис можете знайти у «фото». Мот реально дуже крутий, а саме головне надійний, співвідношення ціни-якості просто бомба! Дуже яскравий! Як для першого досвіду дарує незабутні емоції, легкий у керуванні!
Продам автомобіль, стан якого наближений до стану нового, без перебільшення! Стоїть на реєстрації! Більше деталей за телефоном
Kia sportage, 2010 р. в., 2.0 бензин, передній привід, пробіг 176 тис. км. Авто в гарному стані на свої роки. Замінено масла, фільтра, комплект Грм, всі ремені. Торг можливий. Детально за тел.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?