Це вже хоббі, в машині 7000$ По зрівнянню з багатьма, він дуже бодрий150-200к проїдете якщо є голова дуже легко Хороший інструмент для подорожей, що і постійно робить. Тому завжди обслуговувався під чітким моїм наглядом Можливо поміняюсь, тільки на щось цікаве, типу кабріка або мерса CL, або якесь ретро в класному стані, Краще дзвоніть на рахунок такого обміну Кожні кнопки і все решту в машині працює Крашені тільки бампера і один поріг пласмасовий Мерс може поспорити з любим w212, в технічному плані . «Новий» мотор, проїхав 70тис Масло тримає рівень. І саме основне - краплинки стружки в фільтрі масла, беріть з собою фільтр на заміну і разом перевіримо Теплообмінник, цепь заміненні, подушки мотора всі, куча прокладок на нові В коробці новий фільтр та масло, також багато чого зроблено, амортизатори всі, ходова, тормозна система по зносу десь ще 80% маєте запасу Технічно в дуже-дуже хорошому стані, по підкрасах тільки бампера, тобто він весь в рідній фарбі Щоб ви розуміли ця машина в такому стані, що переїде ще багато нових авто що тепер продають
Свіжо пригнане авто.Двигун і КПП працюють бездоганно,підтьоків масла немає,ходова в нормі.Салон як у нового авто.По кузову все нормально( 3 підкраси)Днище оброблене антикорозійною мастикою. Екологія в нормі. Авто варте уваги.Пробіг оригінальний 1000%.В Україну авто приїхало 31.07.23р.).Авто до продажу не готувалось все в оригіналі,поміняно масло,охолоджуюча рідина і всі фільтра. Нова зимова резина R17.Авто пройшло серйозну повну комп'ютерну діагностику по вузлах і агрегатах (зауваження відсутні )З 6.09.2023р. автомобіль на Українських номерах.Зроблено страховий поліс. Реальному покупцеві торг в межах розумного.
авто свіжопригнане, майже в новому стані, гарна комплектація, парктронік , камери, продаж не терміновий.
Авто варто вашої уваги рідний пробіг ні одної частини від коли володію не красив ходова все добре коробка переключає плавно машинка пливе підвіс працює ідеально на рахунок корозії проблем сильних немає як бачите по фото арки цілі комплектація Elegance.Машинка для тих зто дійсно розуміє ціль автомобіля універсала машина для сім?ї саме то.Дзвоніть все розповім детальніше.
Перебрав ходову частину, їде тихенько м'яко Добре їде як на бензині так і на газу Коробка не гуде не виє, задній міст так само У салоні потрібно купити карти 500 грн і блок запобіжників 220 грн і взагалі бомба, продаж буде за генеральною довіреністю або переоформлення
гарне авто без вкладень
( + )Продам Моторолер,стан хороший,зробив повний капітальний ремонт двигуна,замінено 4-салінблоки трансмісії,масло в редукторі замінено,рама в ідеалі усилена для більшої надійності,проводка перебрана всі фішки на місці ( колхоза немає ),нова пара зеркал,гальма передні задні прокачені працюють чудово (ABS),акамулятор новий,електростартер, кікстартер працює добре,сигнал працює, сігналізація працює,передня вилка в хорошому стані не тече, ( - )задні амартезатори більш менш нормальні. гума перідня під заміну. требує лакокрасочних робіт.
Продам Honda CR-V. 2,4 2008 г. В отличном состоянии. Продаю как есть.. "Губы" не накрашенные. Подробности по телефону. Возможен обмен на полноприводный авто с объемом дв. меньше 2.0 типа Duster и пр.
Своє авто із салону. Газу немає і не було. Без ДТП.
Автомобиль в хорошем состоянии. ГРМ фильтра масла генератор. Поменяны 500 км назад есть несколько рыжиков прошу звонить на вайбер
Toyota Hiace 2.7 газ/ бензин.Мотор-Toyota Prado. 14 мест, вложений не требует,обслуженная,вопросы по телефону )Александр.
Продаю машину на ходу. Резина в нормальному стані. Замінили: свічки, бензонасос, хомути, патрубок, прокладка дрос. Салон чистий. Дзвонити з 10:00 до 20:00
Машина в хорошому стані, додатково літня резина з дисками.
Продам Яву-350 12V 1985р.в. Мотоцикл в хорошому стані, на ходу. Після кап. ремонту, від'їздив менше 1000км, рама перефарбована, покришки оригінальні. Торг біля мотоциклу
Пригнана з Німеччини два роки тому, перший власник в Україні. Авто у технічно справному стані з реальним пробігом. Усі питання по телефону.
Авто заїхало в березні цього року, з Німеччини. Була у власності в однієї сім’ї закордоном, обслуговувалося в офіційного дилера, згідно норм. В ДТП не було, має лише потертості, та незначні подряпини. Нічого не фарбувалось. В Україні проходило обслуговування на сервісі Bosh, замінено масла і фільтра, також замінено ремінь. Комплектація гарна: панорама, шкіряний салон та ін. Загалом стан дуже добрий, мотор надійний. Можна будь-які перевірки. Без дзвінків перекупів, та з пропозиціями торгу. Продаж лише через наявність другого авто в сім’ї, тому не квапить.
Авто знаходиться в Чехії.Кого цікавить звоніть розкажу деталі.( Вайбер)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?