BMW E91 Touring 2.0d Restyling 2009 — гарний стан, повна комплектація! Продам власний BMW E91 Touring 2.0 дизель (N47D20C), рестайлінг 2009 року. Авто у хорошому технічному стані, вся в рідній фарбі, без підфарбувань. Є невеликий косметичний дефект на дверях водія та передньому бампері. ✅ Механічна коробка передач ✅ Адаптивний Bi-Xenon, панорама, безключовий доступ ✅ Датчики світла й дощу, автоматичне дальнє світло ✅ Гарна мультимедіа, клімат, електропакет Зроблено: заміна подушок двигуна, стійки стабілізатора, прокладка випускного колектора, сальника та шківа колінвала, прокладки маслостакана, антифризу, щіток генератора, нове щеплення, сальник колінвала задній, замінено всі 4 амортизатора. 🚗 Авто щодня в ходу, всі скла рідні, є два ключі. Не нове авто, має природні сліди експлуатації, але доглянуте та надійне. 📞 Деталі по телефону або в повідомленнях. Авто варте уваги!
Продам своє авто в дуже хорошому стані обслуговується у ділера з моменту покупки. Все Iнше по телефону.
Машина на повному ходу робити нічого не потрібно
Смотрите по вину, будут вопросы пишите, приложение работает, перекупы можете не звонить, обмен только на Tesla y с моей доплатой, машина находится в Польше, состояние салона новый, все работает все исправно, проверка на любом сто
Продам власне авто в доброму стані, двигун та коробка працюють відмінно, на машині вставлене ГБО та вписане в тех паспорт, без пневми, більш детальна інформація за номером тел.
Продам автомобіль, яким володію з 2021 року. Є першим власником в Україні, приганяв авто з США під себе. Машиною їздив по місту. Працюю далекобійником, тому зазвичай тиждень їздив машиною по місту, потім 2 тижні вона стояла, бо я був в рейсі. Машина використовувалася дуже дбайливо, вчасно міняв мастило. Приганяв машину з пробігом 86 тис.км., зараз 128 тис.км. рідного пробігу. За весь період користування не було жодних серйозних поломок, лише розхідні матеріали. Продаю з ціллю покупки вантажного автомобіля для роботи.
Постійний повний привід незалежна підвіска на рамі Витрата палива за містом 10 в межах міста 13-15 л дизеля
Горажне зберігання Пробіг 80 тис. км. була здійснена заміна двигуна автомобіля на аналогічний з розбитого авто з США 40 000 миль (за три роки авто проїхало менше 10 тис. км. подробиці по телефону ). Металевий оригінальний захист двигуна. Диски R16, нові з магазину, практично нова гума. Тонування дорогою плівкою. Все працює ідеально. ДТП не було. Декілька подряпин на задньому бампері.
Офіційне авто. Стан ідеальний. Літня і зимова гума. Замінено ATF в АКПП та свічки запалювання.
Продам автомобіль в гарному стані, є невеликі проблеми з лакофарбовим покриттям, є сліди експлуатації. Коробка автомат, масло замінено 20 тисяч назад, нова колба бензонасоса в зборі, двигун масло не їсть, не димить, другий власник. Продаж по повному переоформленні.
Продам свого китайського 200-т кубового двухколісного друга. Купувався у 2021 році, з документами все добре. Виїзжав дуже рідко, а с початком повномасштабної війни - зовсім стоїть без діла. Минулого сезону проїхав максимум кілометрів 20, а цього сезону тільки запускав іноді. Заводиться з пів оберту. Присутній торг.
Доброго дня ,продаю Форд Фюжин 2017р AWD ECOBOOST. Машиною володію рівно рік. Технічно авто Дуже Хорошому стані,вчасно міняні мастила фільтра ітд…. Поміняно повністю ходова . Є деякі моменти по кузовних роботах,які сталися в часі експлуатації. Ще можу добавити що авто в не поганій коплектаціі які видно на фото.Додатково комплект нових алюмінієвих дисків+зимова резина можливий торг.
Торг присутній Яна
ПРОЧИТАЙТЕ ОГОЛОШЕННЯ ПОВНІСТБ ПЕРЕД ПМТАННЯМИ. Suzuki GSX-R 600, 2014 року випуску, з документами, прошитий на 135+ коней, на повному прямоточному оригінальному вихлопі м4, з 2 паливними картами на відстріли з полум?ям. Пробіг 18 тисяч, стоїть ксенон, зберігався на паркінгу. Гума мішлен, акум новий, кінець літа, посилений генератор (200$), самозажимні хомути, курки, горбате чорне скло, Dot 5.1, бензин завжди 98+, крашпеди, обслуговувався частіше ніж по регламенту, все на тюнінгу, на мотоцикл грошей не жалів. Повністю обслужений, гальмівна, антифриз, масло. готовий їхати на всі бабки. Продаж не терміновий, з тупими пропозиціями не пишіть. Не був в ДТП, 600сс яка їде 300+. Купувалась на чайці, в RS moto, у Георгіци, хто знає той знає. Торг розумний і біля техніки, з повідомленнями є 8000$ - лісом. Зараз мотоцикл на теплому паркінгу, чекає сезон
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?