Авто в хорошому стані. Технічно справне. На 290тис. був проведений капітальний ремонт ДВЗ (деталі по телефону) із заміною всіх комплектуючих на нові. Встановлено газ і вписано в техпаспорт. Багато чого замінено. Зашумовлено двері та дах. Додатково встановлені лінзи з ксеноном, в протитуманках ксенон. Два комплекти резини зима на оригінальних литих дисках, два комплекти ключів, сервісна книга. Переоформлення обов'язкове. Торг біля капота. Авто майданчикам прохання не турбувати, не витрачайте свій і мій час.
Авто на повному ходу, все працює, кондиціонер, пічка, підсилювач керма, підігрів сидінь, коробка автомат, все чудово. Газ 4 покоління, зимова резина, салон шкіра, 8 місць. По ходовій вкладень не потребує. Кузов у авто не гниле але е потріскана фарба і водійський поріг треба зробить, пасажирська сторона в непоганому стані, лобове тріснуте але видимість не закриває.
Продам мій особистий автомобіль, куплений з мінімальними пошкодженнями. Мінялися двері в колір без фарбування. Маленька витрата бензину від 5.9 літрів по місту до 7.2 літрів по трасі. Вся машинка доглянута, без зайвих вкладень.
Продам свою автівку. Не погана комплектація.Без ключовий доступ,датчик світла та дощу, кріплення ISO fix.Все працює і їде кожного дня. Кого цікавить пишіть або дзвоніть.
Авто в доброму стані,я власник, Продажа не терміново Прохання турбувати тільки реальних покупців.
Авто пригнане з Америки, не бите не крашене все в рідній фарбі, по авто є один недолік і його видно на фото, по авто ходова повністю зроблена, недавно замінене мастило в моторі та фільтра, є сервісна книжка. Реальному покупцю торг біля капота
Продам власний автомобіль. Деталі за номером телефона. Терміново
Авто без ДТП,повністю в рідній фарбі,один власник -Washington Abbey School,обслуговування Мерседес -золотий карфакс,два ключі,відмінний стан12місяць2014року, безпека не стріляна,екологія на місці,було розлито каву в багажнику,, зроблено ,велике ТО на авторизованому сервісі,любі перевірки на вашому автосервісі,встановив дефлектори вікон)торг, продаж від власника
Продам Citroen C8 з двигуном 3.0 V6 204 к.с. та автоматичною коробкою передач ZF 4HP20. Комплектація майже повна: Підігрів сидінь Датчик дощу Автоматичне світло Круїз-контроль Електрорегулювання сидінь Поворот передніх сидінь на 180 градусів Підігрів передніх сидінь Пам'ять водійського сидіння (з прив'язкою до ключа) Електрозеркала Клімат-контроль 2-зонний Усі склопідйомники електричні та автоматичні. Є дотяжка та відкривання вікон з ключа. Дзеркала з електрорегулюванням, електроскладанням та підігрівом. Ксенон (рідний, автоматичне регулювання фар) Задні двері з електроприводом Міні-холодильник для напоїв Автоматична коробка перемикання передач з типтроніком Гальма передні BREMBO 4-поршневі Оригінальні легкосплавні диски (запаски немає) Газ вписаний, витрата газу по місту 16-18, траса 11-15 л. Авто купив розібраним, в комплекті з 2-ма моторами і 2-ма коробками, в комплекті є ще один мотор з проскоченим ременем ГРМ і коробка з провернутою втулкою на валу. При збірці повністю зроблено все підкапотне, підторпедне та газове проведення. Замінено ГРМ, всі ролики, натяжні механізми, рідини та фільтри включно з АКПП. Є фаркоп, розетка працює справно. Є парктроніки задні, але не працюють. Нові ричаги, нові колодки по колу (всі супорти ревізовані), диски ще до їзди не б'ють і т.д. Встановлено нові радіатори кондиціонера та антифризу. Кузов в основному пластик, без критичних пошкоджень. Ржавчину я не бачив ніде на авто, пороги напевно міняні, дно ціле а решта не іржавіє впринципі. Все вищеописане працює, світиться і рухається так, як повинно бути). Двигун. Їде супер, заводиться теж супер, на трасі до 180 розганяється практично як електричка) Коробка. З 1 на 2 і з 3 на 4 перемикає добре, без відчуття, з 2 на 3 є певні поштовхи, як подвійне включення або щось таке, при скиданні майже при зупинці є теж поштовх. По трасі керується добре. По місту паркується як хетчбек.
Я перший і єдиний власник в Україні Автомобіль на хорошій комплектації , Замінено ГРМ + помпу + ремінь генератора ролики + ківачку + масла фільтри + гальмівні колодки + супорт + свічі накала всі +шайби під форсунками + термостат печка + теплообміник + новий антифриз + Комплект зчеплення повний + в коробці замінено почіпники та масло+ очищений впускний колектор + Зроблена ходова ,салінблоки , пружини , стабілізатори, рульові тяги.... Встановлені поставки на пред 2см під пружину. Автомобіль зроблений ... Всі питання по телефону Запрошую на огляд. Можлива перевірка на СТО! На обмін дорожче! Реальному покупцю торг біля машини!
Продам свою А8, машина у максимальній комплектації. В Україні такої не знайдете. Купувалась за 190 000 євро. Є все. Навіть задній диван з електрорегулюванням. Даводчики, сонячна батарея в люку, 4-х зонний клімат контроль, адаптивний круїз, електро шторки задніх пасажирів та заднього скла, два комплекти дисків одні на 17 інші на 19. Продаж через не використання. Гаражне зберігання.
Опель корса д 1,2 газ бензин гаражне зберігання авто в гарномі технвчному стані нічого не гримить не сукає. Два комплеати коліс зима на дисках.
Технічно в ідеальному стані Є незначні нюанси по кузову, а саме по красці Двигун 1000 км після капітального ремонту Кабріолет, система скидання криші обслуговувана та працює без нарікань
авто на ходу сів поїхав
Продам хороший , надійний автомобіль. Все працює. Авто до першого покупця. Детальніше за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?