Продаю власне авто,в Україні перший власник У власному використанні близько 6-ти років. Авто фактично в ідеальному стані,зроблено повне ТО.В наявності 2 ключі.Диски 19-R на літній резині,також є інші диски на зимовій резині. Для детальнішої інформації телефонуйте
Автомобіль в чудовому стані , повністю обслужений, за деталями по телефону , цікавить обмін на нерухомість
Авто в гарному стані. На ходу кожен день. Кондиціонер, світло, бортовий, все працює справно. Масло не бере
Продам власне авто Nissan Leaf Авто в гарному стані, користуюся кожен день!
Продам автор в хорошому стані
Продам Форд фокус 2009 р.в. Авто у відмінному стані працює як на бензині так і на газі (євро-4), газ вписаний в т./п. пробігу 270 т.км, Авто не бите - все скло рідне, фарбовано дві деталі Кондиціонер заправлений та працює відмінно. Поміняно всі колодки, гальма диски, відремонтовано гененратор, нещодавно поміняв газ форсунки на нові, тонуване, салон в нормальному стані не курили, запаска - докатка. Загалом відмінна робоча машина на кожен день – помічник щось перевезти, бо універсал. Майданчикам – прохання не турбувати, машиною користуюся щодня. Можливий невеликий торг у авто.
Продаю свого Турана. Володію вже 5 років. Машина в ідеальному технічному стані. І дуже хорошому візуальному. Вся в рідній фарбі, перевіряйте будь-яким приладом. За 5 років машина ні разу не підводила, вчасно обслуговував на офіціалі в Тернополі, всі записи є. Гарна комплектація: шкіряний салон, 7 місць. Дуже хороша машина для сім?ї. Економна та надійна, з приємною динамікою. Двигун працює рівно, коробка перемикається чітко, підвіска в ідеальному стані, машина вчасно обслуговувалась, грошей не жаліли. Машиною повністю задоволений. Продаю, бо хочу придбати Туран нового покоління. Телефонуйте за номером, щоб уточнити деталі. Приїжджайте дивитись. Можливий хороший торг.
Фіат Добло, комплектація Малібу. По мотору,ходовій все супер. Оригінальний пасажир Детальніше по телефону
Продам HYUNDAI GETZ 2003 року виготовлення! Авто в дуже гарному стані, робити нічого не потрібно, запускається з пів оберту,, центральний замок, сигналізація, гідро підсилювач керма. Севроруль по висоті., 4 електросклопідіймача, гарна аудіосистема, аербаг керма.
Всё по телефону
Автомобіль пригнано з Канади, професійно відремонтовані пошкодження. Щойно проведено повне ТО на BMW Арія Моторс, поміняно мастила і всі фільтри. В середині запах нового авто. Покрито керамікою, капот, бампер і всі зони обклеєні плівкою. Автомобіль має величезний перелік додаткового обладнання, все працює, зауважень по автомобілю нема. Стан - ідеальний!
Машина на ходу, все робоче. Сів і поїхав Знаходить в Ковелі, за деталями дзвоніть
Не бита, не крашена, третій власник Рік назад повністю зроблена ходова, подушка двигуна, колодки, та замінені ГБО мозги на stag 4 покоління, та форсунки Також рік назад замінений дмрв на бошовський Новий моторчик заднього двірника Був заправлений кондиціонер та помили радіатор 255000 - заміна масла в коробці 274550 - замінений грм 282900 - замінений насос халдекс та заміна масла з фільтром в халдекс 287700 - замінено масло гур з бачком та тормозуха 288500 - встановленні оригінальні щітки двірників 290000 - замінені свічки та було зроблено полірування лобового 291300 було зроблено ТО (масло castrol 5w40, фільтра оригінал) Новий паливний насос (бош) Новий газовий редуктор на гарантії у stag дилерів Додатково встановлені парктроніки та камера заднього виду + реєстратор Повноцінне запасне колесо, 2 комплекти гуми відкатали один сезон Продажа в зв'язку з частими виїздами за кордон, пишіть в вайбер
стан сів поїхав, ГРМ поміняний, кожного дня на ходу, терміновий продаж, торг присутній!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?