**********
Авто в гарному стані .З документами все добре , тільки переоформлення.
Продається Daewoo Lanos в хорошому стані, можливий торг
продаю ВАЗ 2102 ексклюзивний. ИТАЛЬЯНКА. гаражне зберігання. Повністю на ходу, пробіг не скручений, днище ціле, пороги теж жодного разу не варилось, замінені тільки передні сидіння з ВАЗ 111.заводський антикор.
продам авто в нормальному стані.додаткова інформація по тел
Продам авто Славута 2005 року. Авто повністю на ходу. Двигун інжектор. Є моменти по кузову. Чистий салон, магнітола. Знаходиться у Києві. Адекватний торг присутній.
Продам авто в відмінному стані, по двигуну проблем не має, максимальний електропакет, панорамне лобове скло, додаткові сидіння в багажному відділі, гума і ходова в відмінному стані, заміна всіх мастил і фільтрів, моторний ланцюг. Обмін з вашою доплатою або на китайське авто **********
Продам Форд мондео 3 універсал 2 турбо дизель авто в гарному стані кузиво не гнеле є де які нюанси але не критично поліз лак на капоті і ризики авто не нове по ходів і було замінені всі 16 салінблоків стойки стабилізатора по переду нові стойки вже стоять є нові наконечники треба замінити і докупити дві передні стойки стабилізатора і вся годовка буде як нова по мотору зроблена топливна піміняні ремні по копальні цез зауважень включаються всі легенько салон не зачуханий не порваний є кондиціонер заправлений весь обслужений подогрив лобового задніх стікол електро зеркала скпо підйомники регуліровка луля гарна музика гарна резина по документах все добре Авто заводить гарно даже якщо тиждень два стояло не димить не сапунить масла не бере солярка не тікає новий акумулятор торг на каву89695507 на вайбер пешіть телеграм
На ходу. Автомат впадає в аварію. Після зняття помилок все добре працює, а через деякий час знову... Обмін. Доплачу не більше тисячі. На обмін дорожче. При продажі невеликий торг. В авто багато зроблено.
авто з документами, на повному ходу.
Терміново продам авто, один власник, купляли з салону. Автомобіль на ходу, все працює, по кузову є нюанси. Деталі по телефону. Встановлено ГБО. Є комплект зимової резини.
Тече заглушка блока циліндрів. Машина на ходу. Новий радіатор охолодження, стартер,бензонасос.
Audi 80 B4 1990р. 2.0 бензин на механічному карбюраторі солекс,механіка,передній привід ,на ходу ,не гнила,є нюанси по ЛКП та ходовці -машина не нова . Детальніше за номером телефону.Торг
Продаю авто з оригінальним пробігом. Являюсь третім власником. Авто поварене, в порогах залитий нігрол. Є не критичні рижики, які можна по бажанню заробити. Решітка радіатора та "війки" під фари є, просто не встановлені. Двигун працює добре, нарікань немає, газ гарно налаштований і обслужений. Машина дуже висока і шанси, що чіпнете на ямі або горбику піддон мінімальні. З необхідного потрібно перевірити ходову, заварити та закріпити добре вихлопну і обов'язково замінити масло з фільтрами. Продаю заради погашення боргу, а також просто машина стоїть без потреби. Не проти торгуватись
Авто в відмінному стані .Дзвоніть все розповім.
Авто знаходиться у чудовому стані, салон доглянутий є підігрів сидінь, люк, стікло підйомники, кондиціонер, вчасно міняне мастила та перевірка у автосервісі!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?