Авто в нормальному стані , другий власник , можливий обмін з моєю доплатою. **********
Продам або обміняю мотоцикл ваз 2101 заварка, мотор 1,7, занижена ходовка чотка, не гудить не стучить в салоні не стучить не бахкає машина на повному ходу робити нічого не треба сів і поїхав шкодувати не будете віддам запчастини нові амортизатори, підшипники нові, шарові нові, зчеплення з вижимним теж нове, штани б/у, новий радіатор фільтр паливний теж новий свічки нові підсвітка салону різні кольори ззаду і спереду нові поворотники теж віддам з лампочками маса в салон типо ант угонка нова теж віддам захист на вентелятор теж є б/у теж віддам машина на ходу робити не треба єдиний мінус трохи рижиків і покрасити і все машина бомба не пошкодуєте обмін на мото від 250 і вище ціна машини 25000 + торг на місці.
Своє авто, єдиний власник. Пороги замінені, встановлено ГБО 4 го покоління , Ходова замінена на поліуретан. Сів, поїхав. Є комплект зими, нова гума.
Власне авто в доброму стані (не перекуп), на ходу, є недоліки по кузову( задні арки низ дверей та пороги), нова вихлопна, пробіг не скручений рідний,була заміна прокладки ГБЦ + гідрокомпенсатори кулачки помпа термостат клапана патрубки свічки бронепровода та розподільчий вал. Також була заміна циліндра щеплення. Задня частина ходової як нова, замінені амортизатори пружини сайлетнтблоки +гальмівні колодки та 1 циліндрик на правій стороні В наявності зимова та літня резина на дисках. В подарунок нові шарові та задні колодки. Ще є багажник від Жигуля але стає як рідний. Продаж в звʼязку з неможливістю обслуговування та утримування авто +немає потреби у використанні.
щось з одним циліндром. закидує свічку. міняв кільця десь 50 тому. двигун звір. треба регульнути гбо. все по чеснаку
Карбюратор
Продам опель вєктру а На повном ходу газ вписаний ходова внормі нещодавно зроблена. мотор 2.0. Внормі коробка не вибиває і не виє ризина зима хароша чудова музика є стекло підіймачі на мині генеральне доручення можливий торг на місті
Авто на повному ходу з пробігом 35 тис. км Не битий, не фарбований. Тел
Авто в хорошому робочому стані сів поїхав інжектор.
Все інше при спілкуванні
авто в гарному стані, сів і поїхав. більш детальна інформація за телефоном+**********
Ваз 2109 машина на ходу тільки потрібно поміняти передні стойки задні нові шарова нова передні резина нова машина в гарному стані сів і поїхав заводиться кнопкою дзвоніть пишіть.
Авто після дтп,за пів року до дтп було зроблено топлевну і двигун.
їзде кожен день. 5 рік власник. є нюанси по кузову. треба поміняти порогі. нові порогі в наявності. газ 4 покоління. зроблю сам буде 2500
Новий радіатор, перебрана ходова.Авто на ходу, сів поїхав. Любий вид переоформлення. Інші питання за тел.
не гнила, не фарбована, без підкрасів
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?