Авто на ходу, газова установка потребує техобслуговування. Торг.
Писати тільки не вайбер ! Не телефонувати
на ходу все працює багато запчастин на воєнних мостах ще одні даю з ним
Єкономній. не убитій. есть ржавчіна.
Авто на ходу! Але докласти рук не завадить!
Продаж або обмін на пасажира. З пропозиціямі звонніть по тел. 09******45.
Таврія нова в доброму стані. Машина на ходу в принципи ніяких технічних проблем немає. Розгон до 180 км на годину. Механіка. Доволі великий багажник.
машина в доброму стані .Новий АКБ,Новий генератор масла та ГРМ поміняно.Нові стойки всі.нові тормоза по кругу.Кого цікавить телефонуйте.
Авто на ходу, постійно їздить без простоїв. Брав як навчальну та для командировок. Шкіряний салон в адекватному стані, нова магнітола kenwood та передні колонки (музика норм). Підігрів передніх сидінь, мультируль, круїз-контроль, газ 4 покоління, жива літня резина, є клімат-контроль (несправний, треба ставити новий насос). Взимку пічка і підігрів гріють добре, а літом в спеку трошки накладно без клімат-контролю. Кузов потребує сварки ланжеронів, порогів та заднього правого стакана, а також виправлення рижиків і т.д (на все це не було часу). Передня ходова в нормальному стані, сзаду потребує заміни всіх сайлентблоків. Шруси нові, пильники цілі, сухі. Тормозна повністю справна, нова задня магістраль, нові задні супорта, вкруг нові тормозні диски (все ставив в серпні 2025), є ньюанс із абс-ом старого опеля, але звикаєш - іноді б'є на холодну в педаль тормоза, не критично. Просочується з двигуна антифриз, потрібно доливати, також мотор бере масло (в машині має бути постійно дешевий антифриз і дешеве масло на долив, їжджу так 2 роки - звик, виходить не дорого). Стоянкове гальмо - не працює, ставлю постійно на першу передачу при парковці. В цілому дуже добре і дешеве в експлуатації авто для навчання та роботи, багато пробачає і дуже комфортна для своєї ціни. БЕЗ ТОРГУ.
Продам авто Опель Омега В.Авто в гарному стані.Пробіг 285 тис.Знаходиться в Миколаєві.Мотор БМВ. Подивитися можна в будь-який час.Пишіть на вотсап,якщо немає звʼязку або тут.Торг реальному покупцю.
Здебільшого все добре, але є нюанси. (Зробили капіталку мотора, але треба поміняти прокладку головки, але це по бажанню, бо майстри поставили стару, коробка добра, мости в хорошому стані) Потрібна поліровка кузова, бо червоний колір трохи вигорів. Потребує зварювальних робіт (пороги).
Продам ВАЗ 21124 1,6, бензин,газу не було,з гідро підсилювачем керма в хорошому стані,всі розхідники мінялися вчасно ,більш детально по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?