Машина на хорошому рівні.Інжектор.гарна для їзди учням.Обслугована.Новий акумулятор,масла фільтри Нові хвіртки.Музика хороша,сигналка і замки.Є маленькі нюанси, незначні.
Продам авто 2103 1980 року народження, двигун 1.3 , 4 ступка , коротка головна пара . Авто в технічно бойовому стані , кожного дня на ходу , доїде далеко. Кожен датчик та кнопки в салоні працюють , регулюється кут запалення із салону. Кузов переварювався лише під заднім диваном , у інших місцях повністю заводський стан без гниляків .Із недоліків : машина хоче фарбуватися , та доглянути салон . В інших аспектах чудове авто для пересування . Автомобіль з музикою ,а також повний багажник дрібних нових запчастин ( сальники , накінечники , прокладки і тд.).Без страхування ,торг біля авто.
Продам по запчастинах,все в наявності тел : **********
Продається автомобіль, в хорошому стані. Двигун, коробка, ходова частина без нарікань. Пороги не гнилі, днище в хорошому стані. 2006 рік. 1.3 бензин. Рідний пробіг 130 000 км. Все мінялось вчасно. Без ДТП. Підігрів скла. Сигналізація. CD програвач. Є вихід на AUX. Великий багажник. Встановлена гарна зимова гума. Сів поїхав, вкладень ніяких не потребує! З документами порядок, будь який вид переоформлення. Дзвоніть по всім питанням!
Робоча конячка.Потребує невеликого косметичного ремонту.Повне переоформлення
Авто на ходу , то проведене 2000 км тому Пороги переварені , помальовані , по дні не гнила В авто є музика , грає добре Салон в нормальному стані По документах все добре Решта питань по телефону
В гарному стані. Перший власник в Україні, пригнаний з Німеччини. В цьому сезоні перефарбований, пофарбовані колеса + нові підшипникі, перетягнуті сидіння, нове вітрове скло, нові колодкі + гальмівна рідина, масло, фільтра, перебрана вилка, прямоток.
Моє авто, користуюсь з 22 року, любий вид переоформлення. Є нюанси по кузову а семе пороги, і декілька рижиків на арках і дверях. Вибиває 5 та передача, Двигун працює добре. Є гідропідсилювач керма, Магнітола, передні електросклопідіймачи, сигналізація, центральний замок. Автомобіль на ходу, сів поїхав. Є торг. Перекупів прошу не турбувати, авто коштує своїх грошей! Більш детальна інформація за телефоном Ярослав
В родном окрасе, 2007 год, газа нет и не было, 182 тысячи родного пробега, переоформляется. Ходовка сделана, мотор гуд, стоит гидроусилитель, технически вся исправна На полном боевом ходу, сел и поехал, есть косяки, для этих лет не критично, не гнилая. За доп фото и информацией звоните, пишите.
Продам авто ваз 2101.
Авто в дуже не поганому стані, ходова та технічна частина теж непогана тільки переоформлення в мрео залишаю собі номера кузов авто не в ідеалі потребує сварочних робіт
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?