BMW F07 - авто в дуже гарному стані,не фарбована (окрім бампера), всі стекла рідні,мотор без задирів,за час мого володіння вкладено більше 6000$, на 166т зроблено велике Т.О. (чеки з переліком робіт на останніх фото) - замінено комплект ГРМ,свічки,катушки,масло в коробці,раздатці,муфта,диски/колодки,прокладки,сальники,новий АКБ і ще купа усього,обслуговування на BMW Garage Racer. Окрім звичайної страховки, також оформлено «залізний купол». Зроблено Stage (на разі ~400к.с.) Встановлені Койловери (регулювання підвіски), вихлопна система Supersprint,пульт керування режимами їзди, карбонові пороги,спойлер і ряд інших доопрацювань. Фари і вразливі місця в бронеплівці. Машина в чудовій комплектації: оригінальний “М-Packet”, 2 комплекта оригінальних “М” дисків (20 і 19 радіус) з свіжою гумою зима/літо, 2 ключа, “M” гальма з перфорацією,CarPlay,відкриття/закриття багажника ногою, безключовий доступ,дотяжки дверей,Adaptive Led фари,комфортні сидіння з пам?яттю і підігрівами,монітори для задніх пасажирів,чорна стеля,музика harman kardon,камера,парктроніки,shadow line,панорама і т.д. Готовий до перевірок. За запитом вишлю додаткову інформацію,фото/відео.
Автомобіль в відмінному стані, все працює. Комфортні електро сидіння з пам?яттю. Розхід палива по місту - 10 км, траса- 8,5 км. М-пакет, повний привід, резина - зима/літо. Обслуговувалася на сервісі BMW.
Ціна без торгу! жодного підкрасу! не бита не фарбована. на даний момент не працює вальветронік. Продам свій сімейний автомобіль, оформлена на мені, не битий і не фарбований взагалі. пневма працює як треба. двигнун після капіталки, все нове, нічого не точено, турбіна нова. автомобіль кожного дня на ходу.
Авто купували для себе. Авто з Кореї, у нас змінилися плани, тому авто буде продаватися. Гарна комплектація. Торг присутній. Авто в Києві на Українській реєстрації. Масло та фільтра замінено.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?