Авто в справному стані , кожного дня у використанні, встановлено ГБО 4 (вписане в тех паспорт , обслужений, замінені фільтра) 10.11.25 року було здійснено заміну прокладки ГБЦ (замінено помпу, ГРМ, масла , фільтра , антифриз, притерались клапана, замінено сальники клапанів, сальники розпрєдвалів, голова садилась на спеціальний контактний клей, замінено термостат разом з корпусом , вентилятор пічки),встановлено випускний колектор паук 4-2-1с вварено стронгер в вихлопну систему, та стоїть прямоточна банка. Встановлено фільтр нудьового супротиву , замінено хобот який йде до дроселя, стоять свічки NGK. В ближні фари встановлено якісні галогенки Philips +150%, в дальнє світло встановлено лед лампи теж гарної якості , на бампері додатково встановлено LED люстру яка вмикається з дальнім світлом. Стоїть саб з підсилювачем JBL, і рідка але якісна магнітола SONY XSP-N1BT, з блютуз модулем та можливістю налаштування якрез додаток на пристроях з ОС Android, можливо встановити в магніто телефон Sony Experia який буде виконувати функцію екрана магнітоли. Стоять титани R14. Віддам в комплекті 4 літні гуми , запаска теж є але на R13. Авто робилось для себе і завжди намагався якісно його робити, але хочеться вже на чомусь іншому поїздити, можливо не зможу відповісти на дзвінки , пишіть на WatsApp, Telegram Нюанси: 1- світить чек але це через те що нема каталізатора і посилка вибиває саме по цьому, вирішується відшиттям другої лямди, але це взагалі на їзду не впливає. 2- треба замінити передню пасажирську дверку
Продам автомобіль в гарному стані.рідний пробіг 86 тисяч км.не бите не фарбоване.всі питання по телефону
авто доглянуте варте уваги кузов авто не гнилий двері оброблені мовілем по ходовій нічого не стукає не грюкає недавно була заміна геерем роліки поміняні по заді були замінені задні колодки барабани тросіки ручніка на зарашній час авто непотрібно нічого робити.мотор 124 клапана не гне .Дзвоніть відповім на всі питання
Продам власне авто, вкладень не потребує, технічний стан 4/5, рідний пробіг, 1 власник, авто купувалося в салоні, проведено ТО 3000 км тому, встановлено якісне ГБО 4 покоління, елекстросклопідйомники, все скло рідне, в салоні не курили, реальному покупцю торг, деталі за телефоном.
Продам!!!! ВАЗ-211040, чорний металік, 2011 р.в., 75 тис.рідного пробігу, газ-бензин (ГБО у свідоцтво про реєстрацію не вписано), нова зимова гума, магнітола, передні електросклопідйомники. Автомобіль на свої роки та пробіг в чудовому стані. Торг біля автомобіля. Продаж через переєстрацію на нового власника або доручення на короткий термін. Прохання автобізнесменів не турбувати. Можливий кредит через банк. Реальному покупцю торг.
Авто в гарному стані, не бите не крашене , на ходу . Є два стіклопідйомники (працюють). Газ/Бензин.ніде не пошкоджене.Має Невеликий пробіг.Перший власник
Продам автомобіль у нормальному робочому стані, мотор не димить, масло не їсть, коробка передач не гудить, не вибиває, швидкості вмикаються добре, ходова частина не стукає, не гримить, їде м'яко і плавно, нова зимова гума+(комплект літньої), новий АКБ, встановлено ГБО 4 покоління, виписано в техпаспорт, музика, центральний замок, ел. склопідйомники, по кузову є нюанси здуття фарби, іржа, подряпини і тд, дно пороги цілі. З документами все добре, продаж з переоформленням.
Продам своё авто Машина заслуживает внимания, вся в родном окрасе делать ничего не нужно, от слова совсем пробег родной по ходовой, по мотору, по коробке и кузову вопросов нет только переоформление
Продам ваз 2110, у хорошому стані машина на повному ходу, пробіг рідний, мотор працює відмінно, грм, масла, антифриз, гума, тонування,все нове, музика грає добре, салон приємний не прокурений, комплект зимової гуми в подарунок, за машиною доглядаю як за собою. Реальному покупцеві торг біля капота. **********
Газ 4 покоління, нова гума, титанові диски, мотор 1.6 16 клапанний, їде гарно, вкладень не вимагає, обичні нюанси по кузову, без критики, їздове авто на кожен день, ходова сьогодні тільки зроблена, страховий поліс тільки зроблений, з документами питань немає • Торг
Авто в робочому стані .Є невеликі проблеми по кузову.Заводсьеий кондиціонер ,газ 4 покоління,двигун масла не бере 16 клапанів,.
Продам власний автомобіль в гарному стані (власник по техпаспорту) не гнилий не ржавий не варений.не фарбований. Максимальна комплектація з електро пісилювачем керма та кондеціонером. Світло ксенон. Новий акб. Гбо вписане. Нова гума. Завів і поїхав.Усім вдалих продажів і покупок.
опис відсутній
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?