Автомобіль Богдан 2110 в гарному технічному стані, потребує мінімальних вкладень, на автомобілі присутні рижики та невеличкі мʼятини, більш детальніше можу розповісти по телефону!
Авто в справному стані , кожного дня у використанні, встановлено ГБО 4 (вписане в тех паспорт , обслужений, замінені фільтра) 10.11.25 року було здійснено заміну прокладки ГБЦ (замінено помпу, ГРМ, масла , фільтра , антифриз, притерались клапана, замінено сальники клапанів, сальники розпрєдвалів, голова садилась на спеціальний контактний клей, замінено термостат разом з корпусом , вентилятор пічки),встановлено випускний колектор паук 4-2-1с вварено стронгер в вихлопну систему, та стоїть прямоточна банка. Встановлено фільтр нудьового супротиву , замінено хобот який йде до дроселя, стоять свічки NGK. В ближні фари встановлено якісні галогенки Philips +150%, в дальнє світло встановлено лед лампи теж гарної якості , на бампері додатково встановлено LED люстру яка вмикається з дальнім світлом. Стоїть саб з підсилювачем JBL, і рідка але якісна магнітола SONY XSP-N1BT, з блютуз модулем та можливістю налаштування якрез додаток на пристроях з ОС Android, можливо встановити в магніто телефон Sony Experia який буде виконувати функцію екрана магнітоли. Стоять титани R14. Віддам в комплекті 4 літні гуми , запаска теж є але на R13. Авто робилось для себе і завжди намагався якісно його робити, але хочеться вже на чомусь іншому поїздити, можливо не зможу відповісти на дзвінки , пишіть на WatsApp, Telegram Нюанси: 1- світить чек але це через те що нема каталізатора і посилка вибиває саме по цьому, вирішується відшиттям другої лямди, але це взагалі на їзду не впливає. 2- треба замінити передню пасажирську дверку
Продаю чорну десяточку на чорному салоні. Новий АКБ на гарантії. Салон чистий охайний не замурзаний. Стоїть та працює електро-підсилювач керма. Гарна дорога музика встановлена. Авто з переоформленням. Є страховий поліс дійсний ще на рік. В ходу як м'ячик тихенька,м'якенька. Двигун,коробка ідеал. Більш детально по телефоні.
Автомобіль в ідеальному стані. Пробіг відповідає дійсності. Один власник, без дтп, вкладень взагалі не потребує.
технічно спаправне авто сів поїхав Деталі за телефоном **********
продам Богдан в хор сост практичне авто кузов не битий без іржі двигун тяговитий не димить салон доглянутий по підвісці без проблем з салону в одних руках
Авто в збереженому стані 2013 року!!!1.6 Газ бензин Корозія відсутня Технічна частина в ідеальному стані Нова гума Ксенон повний комплект Ближній+дальній противотуманки Документи в порядку Можливий обмін на будь яке авто! Також можлива доставка авто
авто на ходу , в нормальному стані.
Технiчно справна сiв поiхав
Продам!!!! ВАЗ-211040, чорний металік, 2011 р.в., 75 тис.рідного пробігу, газ-бензин (ГБО у свідоцтво про реєстрацію не вписано), нова зимова гума, магнітола, передні електросклопідйомники. Автомобіль на свої роки та пробіг в чудовому стані. Торг біля автомобіля. Продаж через переєстрацію на нового власника або доручення на короткий термін. Прохання автобізнесменів не турбувати. Можливий кредит через банк. Реальному покупцю торг.
Авто у відмінному стані. Продається, тому що придбаний інший автомобіль. Також є комплект коліс із зимовою гумою за додаткову плату.
Продам Богдан, авто на ходу. Потрібно варити днище та пороги, замінити задні амортизатори та зробити ходовку. Новий акум. Обмін не цікавить.
Продам ваз 2110 2013 года
Продам ВАЗ 2110 - Богдан 2012 р.в. Авто після ДТП, двигун та КПП не ушкоджені. Цшна 700 у.є, торг можливий. Всі питання по тел. **********
Авто в сім'ї з 2017 року, останні два роки в мене. Віддав батько, використовув авто завжди обережно, їздив на роботу та інокли до лісу на відпочинок. Брав авто 3-4 рази на тиждень, загальний пробіг за місяць десь 400-450 км. Із загального, на пробігу 116т. км. поміняв помпу, ремінь ГРМ та ролики. Десь в цей же час поміняв глушник, також поміняли сайленблоки передньої частини авто, замінено зчеплення та корзину зчеплення, пильники на приводах та замінено олію в коробці. У травні 24-го перебрано газовий редуктор, замінено газові форсунки, та патрубки по яким йде газ. Також цим літом замінив сифон, який знаходиться під колектором, та замінив дві котушки запалювання. Усе що робив записував до книжки, тому можу більш детально розповісти по телефону. Важкого нічого не возили, крім себе. Олію завжди міняли кожні 7-8 т. км. в двигуні. Також віддам комплект змової резини на штампах. Встановлені лед протитуманні фари, які мають два режими роботи. Продаж по повному переоформленню. Встановлено фаркоп з робочою розеткою. В машині також встановлений сабвуфер та підсилювач, його продам окремо, або залишу собі. Дзвоніть, відповім на усі запитання)
Перший власник авто, автомобіль брали в салоні, чудо авто, вкладень не потребує сів поїхав. Гаражне зберігання, чудова аудіо система, камера заднього виду. Пробіг автомобіля рідний, двигун працює добре всі додаткові питання по телефону Якщо не відповідаю пишіть на вайбер
Продам власний автомобіль, в гарному стані! Вкладень не потребує! На новій якісній гумі! Двигун в ідеалі, ходова частина без нарікань, кузов (днище) без ржавчини! ( є незначні сліди експлуатації)
Електро підсилювач руля,кондиціонер.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?