авто в гарному стані.ходова ремонтована .всі питання по тел.
Автомобіль у гарному стані. Новий АКБ Оброблене авто повністью Взагалі не має іржі, кузов як новий Салон в гарному стані Кузов в гарному стані Двигун працює ідеально Газ 4 покоління, працює як годинник Гарна зимова гума Кого цікавить гарний автомобіль, телефонуйте Автомобіль має 1 підфарбований елемент, капот і все. Авто вже на Вінницькому обліку, перший продаж
ВСЯ інформація за телефоном
В робочому стані.сів поїхав.газ вписаний в техпаспорт.стан на фотографії
Авто находу мотор хороший, газ-бензин, підйомники працюють, водійська карта є, акамулятор непоганний, переоформлення, стан авто сів і плачеш, деталі по телефону, торг в межах розумного присутній.
Автомобіль з невеликим пробігом, у дуже хорошому стані.
Двигун ходова без проблем, по кузову не гнила, газ 4 покоління вписаний у тех паспорт, вкладень не потребує, переоформлення
Авто в исправном состоянии,кондиционер, слеклоподьемники. Дополнительная информация по телефону .Торг!
Продам автомобіль у нормальному робочому стані, мотор не димить, масло не їсть, коробка передач не гудить, не вибиває, швидкості вмикаються добре, ходова частина не стукає, не гримить, їде м'яко і плавно, нова зимова гума+(комплект літньої), новий АКБ, встановлено ГБО 4 покоління, виписано в техпаспорт, музика, центральний замок, ел. склопідйомники, по кузову є нюанси здуття фарби, іржа, подряпини і тд, дно пороги цілі. З документами все добре, продаж з переоформленням.
Авто в гарному стані. Всі питання за телефоном.
Автомобіль у доглянутому стані. Рідко використовували як друге авто. Все працює на відмінно, чудовий росхід палива. Сидіння увесь час в чохлах. В комплекті зимова резина. Один власник, торг біля капота. Перекупам не турбувати
Власник авто
Повне оформлення. Зимова гума нова+нові диски Комплект літньої Відремонтована Торг
Авто в гарному технічному стані, вкладень не потребує, з моменту покупки був в одній сімʼї. На машині ніколи не стояв газ. Лакофарбове покриття теж в гарному стані. Стоїть гарне світло, нові лінзи та ксинонові лампочки. По електриці все працює, чек не горить. За детальною інформацію телефонуйте.
Продаю Богдан 2110 інжектор мотор 1.6, машина в доброму стані вкладень не потрібно багато чого замінено, газообладнання ніколи не було, змінив масло і всі фільтра, сів і поїхав.
Авто куплено в автосалоні 2012р.Один власник,стан задовільний присутня ржавчина(без дірок).
Продам ВАЗ 2110 ( БОГДАН), седан. На ходу. По ходовій нарікань немає. Своєчасна заміна витратних матеріалів. Авто використовуалось для поїздок за межами міста. Існують дефекти на фасаді автомобіля, їх чітко видно на фото. Авто не фарбувалось. В розшуку та угоні не перебувало. Дтп з незначними пошкодженнями фасаду. Деталі за телефоном
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?