Авто в робочому стані .Є невеликі проблеми по кузову.Заводсьеий кондиціонер ,газ 4 покоління,двигун масла не бере 16 клапанів,.
Продам авто в доброму станi од замiни до замiни масла не бере авто працюе добра двигун 1.6 16клапана гез 4поколiння вписан звонить
Продам свій автомобіль у хорошому стані. Нова резина 2025 року, замінив всі розхідні ремні та масла. Хороше світло. Двигун масла не бере, не димить. Авто ніколи не підводило, в таксі не працювало. Кузов не гнилий та не дирявий. На додаткові питання з радістю відповім по телефону.
продам авто в хорошому стані 2008 року випуску
2013 год, 8 клапанов,1.6 бензин, пробег 111111, писать в Вайбер или вотсап
Продам ваз. Газ-бензин. Газ вписан,с документами полный порядок, любое оформление! Звоните !
Продам власний автомобіль в гарному стані (власник по техпаспорту) не гнилий не ржавий не варений.не фарбований. Максимальна комплектація з електро пісилювачем керма та кондеціонером. Світло ксенон. Новий акб. Гбо вписане. Нова гума. Завів і поїхав.Усім вдалих продажів і покупок.
продам 2110 1.6, машина в хорошем состоянии(не гнилая), по кузову есть небольшие дефекты, по двигателю все без нареканий ( масло не берет, не дымит ). ходовая на 4/5, коробка 5/5. в круг 20%, лоб 35%. машина была в одних руках еще с 2016 года - любили, ценили, берегли. звоните, пишите, на связи 24/7 перекупам машину не продам, хочу что бы она попала в хорошие руки!!
Продам новое авто с пробегом 32 тысяч пробега без единого под краса запаска не разу не снималась любой вид переоформления торг у капота
Бажаєте придбати відмінне авто для міста та поїздок на рибалку? Наше авто Лада ВАЗ 2110 для Вас. Надійне авто, з високим кліренсом та 16 кл мотором,.Авто 2013 року у відмінному стані з пробігом 100 т.км. Телефонуйте і ми покажемо Вам авто, після тесту драйву Ви захочете його придбати. Одеса Фонтанка. Відмінне, надійне сімейне авто за невеликі гроші. По бажанню замовника, авто можливо придбати у Дніпрі.
Автомобіль в гарному стані.Детальна інформація за телефоном.
Продаю свою десятку все зроблено нічого робити не треба 2013 рік 64 тисячі пробігу se зеркала з електро приводом підігрів авто регулювання музика лед оптика литі диски задня оптика як нова Кнопка старт стоп все робить на відміно тонуваня АБС все э!
Автомобіль був куплений новим у 2014 році, я єдиний власник, автомобіль у дуже хорошому та доглянутому стані, все працює, можливо перевірити на сто 100% оплачує покупець двигун стоїть 1.6 бензин на 98 к.с. Зразу при покупці стояв такий як на пріорі, передні склопідйомники, сигналізація, колонки з хорошим звуком, на сидіннях весь час були чохли вони виглядають як нові і на кермі, є додаткова гума.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?