Ціна остаточна 3500!!! На повному ходу, нова коробка, перебрана ходова, нова гума + комплект, новий акумулятор, нова оптика, кондиціонер заправлен, косметичні нюанси по порогам, тільки повне оформлення, Київ метро Бориспільська
Авто в доброму стані є невеликі питання по кузову мотор працює чудово коробка надійний гідротрансформатор 6ти ступеневий зимова гума майже нова є і літо ходова у відмінному стані авто кожного дня їзде питань ніяких немає
Продам Dodge Avenger 2008 з надійним бензиновим двигуном 2.4 та автоматичною коробкою передач. Автомобіль виглядає ефектно в чорному кольорі, комфортний і просторий седан з хорошою комплектацією. Підходить як для міста, так і для дальніх поїздок. Основні характеристики • Рік: 2008 • Двигун: 2.4 бензин • Коробка: автомат • Привід: передній • Пробіг: 283 тис. км Комплектація • круїз-контроль • підігрів сидінь • парктронік • підігрів підстаканників • комфортний просторий салон Розхід палива • місто: ~11–12 л / 100 км • траса: ~7–8 л / 100 км • змішаний: ~9–10 л / 100 км Автомобіль приємний у керуванні, автомат працює плавно, підвіска м’яка — справжній комфортний американський седан. Масло мотору, коробки та гальмівна система мінялась 500 км назад. ? Знаходиться: Київ / Святопетрівське ? Ціна: 4799 $, реальному покупцю торг біля авто Телефонуйте або пишіть , якщо не в зоні то телефонуйте/пишіть в телеграм або вайбер по цьому номеру — домовимось про огляд у зручний час.
Продам свій авто в гарному стані, пробіг рідний 51 тис. миль, звичайний надійний мотор 2.4 і надійна акпп гідротрансформаторна, замінена олива в двигуні 500км назад, замінені передні диски та гальмівні колодки, передні стойки, задня ходова замінені сайлентблоки та тяги, газ обслужений та замінені нові форсунки. Все працює, безпека ціла, кондиціонер працює, другий власник в Україні, брав у знайомого, є контакти, авто з америки він міняв дві праві двері. Гарне надійне, доглянуте та обслужене авто. Продаж у звʼязку з переходом на електричне авто.
Продам свій автомобіль Dodge Avenger 2008р. Надійний, зручний автомобіль з американською якістю, який привертає увагу та дарує багато емоцій. Простий і недорогий в обслуговуванні. Ходова без нарікань, повністю перебрана. Надійний мотор і автомат працюють чітко і злагоджено. В комплектації шкіряний салон з підігрівом, холодильник для охолодження напоїв, підігрів і охолодження підсклянників, хороша акустика. Є фаркоп з розеткою. Кондиціонер працює. Встановлений газ (вписаний) Зимова гума, колеса R 18 По кузову та салону є сліди експлуатації (видно на фото). Авто доглянуте. Присутній торг. капота. Телефонуйте, пишіть, все розповім.
Один з самих надійних двигунів у світі 2.4 атмосфера на звичайному автоматі гідротрансформатор! Хороша комплектація : повний електропакет, підігрів сидінь, електрорегулювання водійського сидіння, кондиціонер, акустична система Pioneer, круїз-контроль, литі диски та інші корисні функції для Вашого комфорту! Автомобіль обслуговувався на hunters garage, є акти виконаних робіт, готовий до щоденної експлуатації! Чудовий молодіжний седан зі спортивним характером!
Авто на впевненому ходу, безвідмовне та надійне. є питання по ходовій, по кузову достатньо нюансів. салон після хімчистки. є комплект зимової гуми на штамповках. адекватний торг
Автоплощадки та бізнесменів не турбувати! Машина особисто моя, куплена півтора року тому. Це не биток зі штатів. Експлуатація з 2009 року. Пробіг рідний. Реальних власників було менше ніж по документах. Машина постійно обслуговувалась на Автометрополісі. Вклав більше 2500 доларів за час експлуатації - є відповідні папери після ремонтів! Комплектація максимальна. Двигун і коробка в ідеалі. По кузову: недавно пофарбував бампер. Точно знаю, фарбувався капот, були вторинні підфарбування невеликі по кузову. Повністю помінялися і пофарбувалися пороги (всі знають цю болячку, вона виправлена). Є шпакля на задній колісній арці, шматок не великий. Мною були зроблені дві невеликі потертості ще, просто підфарбував олівцем. Машина в серйозних ДТП участі точно не брала, як мені говорили на сто при перевірці. За основними виконаними роботами: На 220 знаю поміняно мало і фільтри в коробці. Після 230: Реставрація рульової рейки. Профілактичні роботи по коробці, перебірка та ремонт блоку саліноїдів,ебу, коробка стала в ідеалі.Мінявся акумулятор і стартер (машина простоювала за мінус 20 декілька тижнів на сигналізації) і завелася без проблем після.Поміняні важелі рульового підвісу, рульові тяги, кінцевики рульового, подушки двигуна передня та задня, ремонт і повна заміна корпусу і термостатів, чистка дроселя (хвороба), задні диски з колодками і ручне гальмо, передні втулки стабілізатора. Встановив екран з камерою. Дрібні роботи розписувати вже не буду, Комплект зимової гуми на литих дисках R17 нормальний протектор, комплект літньої гуми R18 на дисках, 4мм, на 10 тыс має вистачити. Що треба точно зробити ще по дрібницям-поміняти деілька лампочок, на 240 мастило та задні стійки,втулки,сайлентблоки пари . Вже підходять. Резинки глушника-трохи ходить, промастити передні втулки, після заміни постукують, промастити кермо-при перших прокрутах скрип на холодну. ПРОХАННЯ ПИШІТЬ У VIBER! !! Через роботу відповідаю через певний час
Продам Додж Авенжер 2,4 бензин.Авто володію сім років.Стоїть ГБО 4 покоління.Відкапіталений двигун 30 тис км назад.Коробка 4 ст.автомат (плавна).Задня підвіска зроблена вся цілком новими деталями,передня -частково,те що потребувало заміни.Є незначні сліди експлуатації.Перехід на авто вищого класу.Майданчикам не турбувати.Торг присутній після огляду авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?