Авто рік назад пригнане з закордону. За детальною інформацією писати втелеграм.
Володію авто з 21 року .автомобіль обслужений до дрібниць .зимова резина на дисках .літо на титанах .реальному покупцю хороший торг .останні два роки стоїть без потреби так як я служу.детальніше біля авто або по телефону.
Звонити на цей номер.
Продаю власний автомобіль Ford C-MAX у гарному візуальному та технічному стані. Автомобіль ідеально підходить для сім'ї завдяки високій посадці, просторому салону та великому багажнику. Стан кузова: Оригінальний колір, виглядає дуже привабливо. Кузов без зауважень. Технічно: Двигун працює рівно, ходова частина обслужена, жодних зайвих звуків. Салон: Охайний, не прокурений, трансформується під будь-які потреби. Комплектація: Парктроніки, кондиціонер, електропакет. Є нова літня резина на титанах Авто готове до перевірки на будь-якому СТО. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Реальному покупцю — розумний торг біля капота. Телефонуйте, відповім на всі питання!
коробка передач механічна розібраний салон торпеда
Ford S-Max 2007-рік ВЕСЬ В РІДНІЙ ФАРБІ !!! 2.0 дизель механіка 6-ти ступка Підвіска мотор коробка без питань , автомобіль обслужений , замінювався демфер З документами повний порядок По салону все працює електро скло підйомники 4 штуки , електро регулювання дзеркал , мультруль , круїз , автосвітло , двухзонних клімат , підігріви , заправлений та робочий кондиціонер! Європа , 4 роки в одних руках Готовий до любих перевірок Торг є Деталі по телефону
Терміново !!!!!! Добрий торг !!!!!!
Продам свій автомобіль, не потребує вкладень, технічно відмінний стан, є деякі кузовні мінуси. Встановлено дуже дороге ГБО фірми Price, гальмівні диски та колодки Power Stop. Повний привід. Автомобіль кожен день на ходу. За більш детальною інформацією звертайтесь
Продам Ford Mondeo 3 на ходу заводиться з пів оберту як на холодну так і на гарячу, ходова вся нова, є моменти по кузову та буксує щеплення, документи в порядку.
Продам своє авто, обслужене (тільки замінив масло), салон ухожений, в авто не курили, на зимовій резині, все працює, сів поїхав.
Авто технічно обслуговане. Замінено тормозні барабани і колодки. Коробка після капітального ремонту. Не фарбоване. Європеєць. Домашне авто повністю готове до експлуатації.
Продам хороший, великий автомобіль. Стан хороший, все обслуговувалось вчасно. все працює. клімат, парктронік, датчик дощу, світла. З механіки все добре. Є невелика вм'ятина заднього лівого крила, на фото видно.
До вашої уваги пропоную своє авто. Поміняні пороги,повний перекрас,70тис. Робився двигун 40тис. Мінялась цеп грм. Авто робилось для себе ,повністю мінялись задні салінблоки та стійки,гур ,більш детально за телефоном . В комплекті літня резина на титанах!!!
Ford Focus 2008 року, універсал (2-ге покоління, рестайлінг). Авто в дуже гарному та доглянутому стані. Технічно повністю справне — сів і поїхав, нічого робити не потрібно. Двигун та коробка працюють чітко, ходова без зауважень. Салон охайний, не затертий. В комплекті зимова та літня гума. Встановлені коврики “соти”. Усі функції працюють справно. Автомобіль вартий уваги, готовий до будь-яких перевірок.
Комплектація Титаніум, вкладень не потребує. Клімат працює, підігріви сидінь, 4 електро склопідйомника, кпп 6ступка. По ДТП оформили через страхову , тому світиться , чисто косметика , притерли ліве переднє крило та трохи дверки, нічого не відкручували, чисто косметичний підкрас. Торг виключно при огляді біля авто.
Авто технічно справне. Комфортне, хороша шумоізоляція, доглянутий салон. (Можна перевірити на любому СТО міста). На 235334 заміна масла і всіх фільтрів. Всі питання по телефону Кондиціонер заправлений
Продам свій автомобіль. машинка швидка, маневрена, жвава. На трасі взагалі шикарно себе почуває, їхати одне задоволення. Є нюанси, відсутній каталізатор (на їзду ніяк не впливає, просто періодично вибиває чек, можна поставити обманку, або сам каталізатор) на бампері передньому присутня тріщина (через те, що заєць вискочив на трасу) так само немає заднього двірника (взимку під час обледеніння, його зірвало). Знаходжусь на службі, машина стоїть вдома. Власне тому і продаю, оскільки за машиною потрібен догляд і вона повинна їздити, а не стояти. Реальному покупцеві торг біля капота.
Авто використовується сім'єю ,стан нормальний телефонуйте з 9.00до 17.00
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?