Машина у гарному стані вкладень не потребує можливий торг.Продаємо у зв'язку виїзду за кордон.
Стан супер
Звоните только на Viber/What up. Или на номер
Основні характеристики: • Двигун: 2.0 бензин • КПП: механічна • Пробіг: 211*** • Комплектація: Ghia • Кузов: ліфтбек • Колір: червоний ? Оснащення: • Клімат-контроль / двозонний клімат • Круїз-контроль • Підігрів сидінь • Парктроніки • Мультикермо • Датчики дощу та світла • Електропакет • Штатна магнітола з керуванням на кермі • Комфортні сидіння та якісне оздоблення салону ? Стан: • Технічно обслужений, усі розхідники замінювалися вчасно • Двигун і коробка працюють відмінно • Ходова частина міцна, без сторонніх звуків • Салон чистий, не курили ? Додатково: • Власник за техпаспортом • Можливий торг Пишіть або дзвоніть на Viber
Авто у хорошому стані. Замінено масло фільтра. Є комплект зимньої ризини на титанових дисках.
Авто в хорошому стані, всі деталі по телефону.
Продаю машину в гарному стані пригнана з за кордону, в рідній красці і з рідним пробігом, нова літня і нова зимна резина…всі деталі по телефону вайбер
Продам Форд мондео 3200$+ торг реальному покупцьови
Як що цікавить то телефонуйте все розповім Все зроблено залишилас тільки косметику зробить на повному ходу мотор без нюансів працює чітко
Авто вкладень не потребує. хороша комплектація.всі розхідники замінено, кондиціонер заправлений. знаходиться в чехії. деталі за номером вайбер вацап
Замінено ГРМ.водяну помпу,ролики.масло фільтр,фільтр салона,заправлено кондиціонер,автомобіль в хорошому стані.
Рейстайлінг. КПП 6. Дорогі тітани R 16. Електропакет.Ксенон. Ледлампи. Кліматконтроль. Електродзеркала. Працює кожна кнопочка. Не працює прикурювач. Помилок по комп'ютеру нема. EGR заглушений, мотор дихає вільно, масло не бере. Турбіну реставровано. Новий ремінь генератора, та гідропідсилювача і кондиціонера. Паливну систему зроблено. . Форсунки , насос коштують - 4000$. Розхід солярки по місту у повільному режимі - 8-10 л. По трасі 5 - 7л. ;Усі рідини у нормі. Новий ГРМ. Оливу у КПП і моторі замінено. По ходовій треба замінити стійку заднього стабілізатора і подивитись до ручника, та дозаправити кондиционер. ABC працює. Кузов у нормі, без іржі, є мало сколи з малими підкрасами, та поліз лак на даху. Машинка у бойовому стані і доїде хоч у Америку. Можу обміняти на мерс у кузові w 124. універсал. З вашою доплатою. Дізель 2,0л. Переоформлення обов'язково!
Машина на повному ходу,установлен газ ,бак 48 л 4 поколение ,питань по двигуну і кпп немає, передні стійки, пружини та амортизатори посилені, двигун працює і заводиться як годинник... По кузову є не великі вади. На інші питання відповім покупця, що зацікавився
Автомобіль в чудовому технічному стані. Вчасно проводив сервіс, все по регламенту. Салон в чудовому стані перфорована шкіра з вентиляцією сидіння. Повна комплектація. По ходовій та лвигуну без зауважень Автомобілем залишитесь задоволені
Гарне авто Третій власник в користуванні третій рік По машині багато чого робилось Перебиралась повністю вся паливна система Замінився повний комплект ланцюга грм Ходова частина перебрана теж включно зі стійками,амартизаторами По технічній частині зауваження відсутні По кузові є некритичні дефекти Детальніше по телефону **********
Продам Ford Mondeo mk4 2.0tdci, 6 ступінчастий автомат (японський гідротрансформатор Aisin, НЕ powershift). Машина в одній сімʼї 14 років. Повністю обслужена та технічно справна. По кузову є недоліки, які не впливають на технічний стан (останні фото). Переднє крило вже куплене в колір. Віддам разом з машиною. Майже максимальна комплектація Titanium. Більш детальна інформація за телефоном. Територіально знаходиться в Мукачеві.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?