Продам авто в хорошому стані зроблено паливну апаратуру нове зчеплення. Решта інформації по телефону
Продам форд Мондео 2005р. Дизель 2.0 Технічно хороший автомобіль, запускається з пів оберту що на холодну що на гарячу, не димить, турбіна дує. По кузову все на фото, 2 підкраси без шпаклівки, де подекуди присутні рижики в силу віку. Електрика справна, по ходовці без стуку, коробка вмикається м'якенько. З документами повний порядок, за додатковою інформацією набирайте.
Продам свій власний автомобіль, улюблений Ford Mondeo. Власниця за техпаспортом. Авто повністю обслуговане. Замінено масло у двигуні та АКПП (Motul). Замінені задні тормозні диски, стойки, пружини, передній ричаг, радіатор. Авто усе у подушках безпеки. Салон у дуже гарному стані. Встановлено та обслуговано ГБО, вписано у техпаспорт. Мікроліфт двох передніх сидінь, мультикермо, ГУР, клімат-контроль робочий та заправлений. Заводські лінзи та ксенон. Електрорегулювання дзеркал, 4 ел.ст.підіймача. Новий акумулятор, з гарантією на 1 рік (до середини січня 2027). Авто потоноване. В наявності З ключі, є багажник на дах. 2 комплекти резини. Літня R16, зимова майже нова (1 сезон) R17 на оригінальних дисках, секретки. Помічникам та площадкам прохання не турбувати. Можливий торг біля авто.
Часто буваю в різних містах, дзвоніть
Замінене масло і фільтра. Зроблена вся топлевна система. Новий акумулятор. Потрібно подивитись до рейки Всі питання та деталі по номеру телефону
Авто в нормальному стані Кожен день на ходу Торг присутній. Доп інформація за телефоном
Продам свою машину пригнану з Німеччини я другий господар у даного авто, в Німеччині була в одних руках куплена з салону, на максимальній комплектації Ghia стоїть прошивка stage1, авто їде бадьоро при цьому витрата палива все також продаю на 18 титанах з літньою гумою за всіма питаннями або додатковими фото пишіть або телефонуйте
Авто у задовільному стані, є питання по кузову, всі питання по телефону, можливий торг!
продам авто в хорошому стані.писати на viber
Авто своє. Без ДТП та нюансів по кузову. Більш детальна інформація по телефону.
Машина в не поганому стані.Можливий торг. Звоніть на вайбер бо більшість за кордоном по роботі.
продається авто в хорошому стані. вкладень не потребує.
Хороше авто бізнес класу з рідним пробігом Комплектація GHIA (full option) Автомобіль до продажу не готувався, як є Газова установка 4 покоління, газ вписаний Привід ГРМ - ланцюговий Нова літня гума Власне авто
Форд Мондео 3. Машина в гарному стані. По машині проводились такі роботи: 1. Заміна ланцюга Фебі та всі комплектуючі зірочки, башмаки, заспокоюючи. Заміна ланцюга масляного насоса. 1. Заміна пластикової кришки клапанів на металеву, повністю усунули проблему цього мотору, тепер зажди сухий. 3. Замінили насос гура, купляв якісний. 4. Замінили радіатор 5. Замінили вентилятор охолодження 6. Замінили задні підшипники разом зі ступицею, ціна 100 доларів за штуку. 7. Були замінені передні салейнтблоки на поліуретанові. 8. Заміна мастила в коробці, та в двигуні. 9. Заміна свічок накалювання Денсо ТТ Нова літня гума, акумулятор хороший. Кондиціонер працює, охолоджує дуже добре. Салон в гарному стані як для машини такого року. Коробка автомат, самий звичайний та надійний автомат. Хороша музика, та камера заднього огляду, електроні сидіння. Мульти кермо. Машина обслуговувалась вчасно. Ваші перевірки на Сто. У подарунок віддам повний комплект сайлентблоків на задню підвіску, хотів міняти, на сервісі говорять старі нормальні. Перед покупкою резини зробив розвал, сходження. Я 3 власник, машина офіційна куплялась у офіційного ділера в м. Запоріжжя. Зимова гума у подарунок, але в наявності лише 2 скати, також нова.
Авто в гарному стані. Незначні сліди по кузову. По машині багато що замінено. Перекупів не турбувати! Торг при огляді.
Продам чудове авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?