Продаю улюблений автомобіль! Дідусь обожнював машинку 20 років, але купили нову ластівку, тому цю маємо продати, адже місце в гаражі лише одне :( Машина повністю на ходу, але 87 рік трохи дає своє! Їздили досить рідко, за машиною доглядали добре! Якщо є питання-краще писати на вайбер або Телеграм. Для перегляду машинки-дзвоніть!
авто заводилось але є проблеми з стартером.осінню було у використанні,остальні деталі по телефону.торг біля капоту
по техпаспорту, всі питання по телефону
Авто доглянуте та бережно експлуатувалось.Проведено антикорозійну обробку кузова,центральний замок,сигналізація.Робоче авто,має гарний ресурс)
авто після кап ремонту доїде куди хоч ще нова рульова рейка нове щеплення авто не Гнила кого цікавить дзвоніть обмін тільки на ЛАНОС, з недавнього зроблена повністю тормозна система по машині питань нема
Продам авто, в гарному стані , моноінжектор, мотор 2.0, газ/бензин, газ вписаний, зроблена вся ходова, масло не бере, не гнила, потребує трохи косметичного ремонту ззовні, стоїть гарна акустика, центральний замок, присутня камера заднього виду. Стан на ходу. Сів і поїхав. Торг присутній біля машини.
всі питання за номером телефону торг біля капота
Авто в хорошом состоянии. Сел поехал. Газ вписан в тех.паспорт. вся информация по телефону.
Продаю Форд -сієра.Двигун 2.0 бензин-газ.Газ вписаний в технічний паспорт.Рік випуску 1990.даний автомобіль в робочому стані.Продажа з переоформленням.
Машина на повному бойовому ходу варить красить непотрібно стан відмінний без гнилі і ржавчини ходова вся нова докладніше по телефону або особисті салон чистенький непрокурений телефон
Полностью на ходу. Машина была у 2-х владельцев, ухоженная. Сделано полностью ТО автомобиля. Стоят новые : гидромуфта, помпа, ремни. По кузову ржавчины нет. Пороги отреставрированы. Продаю в связи с покупкой нового автомобиля.
Продам автомобіль не находу заводиться і відразу глохне, не дізнавався у чому проблема, не знаю. А так все працює по електриці до цього їздила без проблем, довгий час стояла, за додатковою інформацією звертайтесь по телефону, кузов не гнилий.
Гарне авто як для свого віку. Новий акумулятор, добра зимова резина. Карбюратор Weber. Змінено рейку, карбюратор, масла/фільтра змінювалися кожні 8-10 тис пробігу. По електриці все працює. Мотор масло не їсть. Машина була в незначному ДТП в 2012 році.Після того встановлено новий бампер, відреставровані передні праві двері та крило. Є нюанс по щепленю, треба замінити глушник. При продажу віддаю додаткові запчастини: радіатор пічки, патрубки, тормозні накладки, колодки задні і передні, шланги передні тормозні.
Всі питання за номером телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?